Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przedwojenna85

Ślub kwiecień 2012 - ktoś też wybrał ten miesiąc?

Polecane posty

Dziewczyny właśnie dzisiaj otrzymałam moja paczkę z butami "vivienne westwood" no poprostu buty obledne i jak narazie super wygodne :) ah kolejna piękna para do mojej kolekcji :) No i moj kochany zrobił mi ostatnio poleczki na moje ukochane cudenka :) może nie jest to taka piękna szafa na buty jak w " sex w wielkim mieście" ale liczy sie gest :) moje buciki maja teraz swój " domek" . Wiem ze to śmieszne ale mam bajka na punkcie moich butów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) to ciekawi mnie ile już sobie liczy taka twoja kolekcja bucików? Dobrze że już nie są bezdomnymi butami:) mają też swój dom jak na członka rodziny przystało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razem z butami sportowymi to jakieś 47 par , wiem wiem nie powinnam ale niektóre buty kupiłam np za 10 eur na wyprzedaży albo na Allegro za 50 zł to jak tu sobie odmówić kolejnej pary. Teraz zamawiam z tej strony co pokazywalam suknie ślubne. Moj narzeczony sie śmieje ze on kupuje gry a ja buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze że twój narzeczony nie ma nic przeciwko;) w końcu każdy ma jakieś hobby;) jedni kochają znaczki a inni buty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obecnie siedzę w pracy:) W sumie to tylko w pracy zaglądam na forum bo tylko tu mam czas;) no i mam taką pracę że mi pozwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajna praca, moja tez mi pozwala , ale nie długo to sie może zmienić :( ja właśnie po zakupach. Zaraz będę sprzątać a potem obiad dla mojego " szczurka". Jeszcze trochę pogrzebie w internecie i poszukam paru rzeczy. Jeszcze dwa tygodnie i lecę do Polski załatwiać dokumenty i paszport dla " szczurka". Wydaje sie ze jeszcze tyle miesięcy do ślubu ale jak ma sie coś do załatwienia to czas biegnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak to prawda. Mi też zawsze wydawało się że mamy jeszcze mnóstwo czasu a tu tak szybko leci ten czas że nawet się nie obejrzymy a będziemy mężatkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
Kiwanika,super,że uporządkowałaś te daty, poźniej będziemy tylko odhaczać ;) a czas faktycznie mknie jak strzała. Mam tylko nadzieję, że ze wszystkim się zdąży...Po pracy tak naprawde jest już tak mało czasu,nawet żeby pojechać na głupie zakupy, porozglądać się. Zakochana-koniecznie wstaw jakeś zdjęcia po ślubie, pozakrywaj twarze jeśli chcesz ale pokaż nam Wasz ślub w raju :) A kolekcja butów imponująca :) Ciuchów i butów nigddy za wiele, wszystkie wiemy,że jak przychodzi co do czego to i tak nie mamy się w co ubrać :P Madzia-ah my stażystki... ;) chodź pomyślimy nad jakimś biznesem :P Karla, też byłaś w Bełchatowie w poszukiwaniu sukni?:) to my pewnie jakos blisko mieszkamy, ja jestem z Pabianic,a Ty? Planujesz zrobić nalot na Łódź? Ja chyba w weekend podjadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no ładne to Twoje marzenie:) ja tam się na butach nie znam, mam tyle żeby nie chodzić boso;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem z Pajęczna:) Trochę z drugiej strony Bełchatowa:) i dlatego to w sumie bardziej myślałam żeby zrobić nalot na Częstochowę - mam bliżej:) Ale daj znać jak ci pójdzie w Łodzi bo może jak będziesz bardzo zadowolona to też się skuszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla - to blisko mojego miasta chocoaz mnie tam nie ma, ja jestem z Czestochowy :) i jest tam dosc sporo salonow sukien wiec bedziesz miala w czym wybierac :) przedwojenna - generalnie to nie udzielam sie internetowo jesli chodzi o zdjecia, ale wkleje chociaz ze dwa,ale to jeszcze tyle miesiecy :( wyslalam juz zapytanie do hotelu o brobki zdjec ,bo troche sie boje ,ze taki gratisowy fotograf to nie bedzie jakis szal. Moj tak sie napalil teraz jak mu pokazalam na ''you tube '' pare filmow ze slubow ze chcial by kamerzyste,ale ja osobiscie wole zaplacic za fajnego fotografa a nie za kamerzyste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę to widzę że tu prawie same sąsiadki;) Na pewno warto się upewnić co do tych zdjęć żeby się potem nie okazało że nie ma porządnej pamiątki, chociaż tak sobie myślę ze taki hotel (dodam że piękne miejsce:)) powinien mieć porządnego fotografa, ale trzeba to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem,myslałm raczej o pamiatce w formie reportazu a potem jakas sesja na plazy,no i niby moge to miec zamawiajac fotografa osobno. W hotelu bedziemy miec w sumie tylko 50 zdjec wiec sama nie wiem co robic. Nie chce kamerzysty bo nie chce sztucznego usmiechu do kamery, boje sie ze bedzie sztywno bo ktos nas nagrywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt że 50 zdjęć to nie dużo... Jeśli chcecie więcej to możecie osobno zamówić sobie plener, chociaż 50 zdjęć i film też byłoby fajnie. My nie chcieliśmy filmu bo też tak myślałam że będzie sztywno i kto potem będzie oglądał taki nudny długi film;) ale zostałam przekonana no i teraz myślę że to dobra decyzja, a filmy teraz naprawdę robią piękne - nie to co kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla- wiem ze robia fane filmy,tyle ,ze ja musze wybrac w slepo kamerzyste z Mauritiusa mailowo. A hotel... no coz moglabym zapytac o probke filmu,ale widzialam jeden na ''you tube'' i to jest masakra,wygada jak totalna amotorka,dlatego tez czekam na zdjecia probne i wtedy podejme decyzje. jesli nie bedzie mi sie podobalo to za dodatkowe 450 eur zamowie fotografa... mysle ,ze skoro moj kochany chce kamerzyste to zamiast tego zgodzi sie na fotografa krory zrobi nam piekne zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne. na pewno warto zainwestować w zdjęcia, pamiątka na całe życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
O rany,o rany! Zakochana,nie nadążam za Tobą :) Nasza koneserko piękna :) A zdjęcia? Piękne,nawet przez to,w jakim miejscu są zrobione. To jest niesamowita oprawa (te krajobrazy). A odnośnie zaręczyn,to się domyślałam. A jak było u Ciebie? Przedwojenna-czas był na jakiś porządek w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bylo smiesznie a zarazem romantycznie,i byly dwa razy :) pierwsze hmmm... niteczka wyciagnieta z recznika i zawiazana na palcu,poniewaz pekla po paru tygodniach ,dostalam pierscionek na wakacjach... bylo super i to mamy nagranei nikomu nie pokazujemy bo to tylko dla nas :) Dziewczyny wpadlam na dziwny pomysl. Biala sukienka i te super niebieskie buty,a do tego niebieska wpinka do wlosow z piorek... Tutaj aktorka ma kremowy kostium i niebieskie buty wiec chyba do mojej bialej sukienki te buty bylyby OK :) i taki inny styl,cala ja hihi http://www.google.com/imgres?q=sex+in+the+city+the+movie+photos&um=1&hl=pl&client=safari&sa=N&rls=en&biw=1280&bih=686&tbm=isch&tbnid=uS81mc2LwwWDOM:&imgrefurl=http://www.pinkhues.com/2009/03/17/courthouse-wedding-dress/&docid=NmeqqOaLrirVbM&w=267&h=393&ei=10iETrPvJoah8QPTtJlX&zoom=1&iact=hc&vpx=498&vpy=302&dur=2307&hovh=272&hovw=185&tx=86&ty=158&page=5&tbnh=147&tbnw=100&start=75&ndsp=20&ved=1t:429,r:2,s:75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może któraś będzie zainteresowana suknią ślubną .Mam ją do sprzedania :) Wszytskim się bardzo podobała na weselu ja też się czułam w niej rewelacjnie :) Szyta była na specjalne zamówienie :) Do przymiarki w Warszawie (Bielany lub Ząbki) Jeżeli któraś przyszła Panna Młoda jes zainteresowana proszę o maila prześle zdjęcia :waneska@wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zdjęcia się bardzo podobają - śliczne:) A jeśli chodzi o moje zaręczyny to się nie spodziewałam, myślałam że jeszcze trochę poczeka a tu zrobił mi niespodziankę:) Wiedziałam że kiedyś się zaręczymy ale nie spodziewałam się że w marcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Cześć Dziewuszki :) Dziś znowu impreza (tym razem oblewanie zdanego inż. kolegi mojego P.). Mały szczegół,ze nikogo tam nie będę znała :) Zakupiłam ekstra czarną tuniczkę i mega wypasione (wielkie!) kolczyki z pawich piór. Ajajaj :) Moja najnowsza zdobycz. Mam manię odnośnie nowych kolczyków,kosmetyków i ubrań. Kupuję co tydzień coś nowego. Co dzinwe,nie mam takiego parcia na buty :) Za to Zakochana w tym przoduje :) Nooo i zanosi się,że mój P. z Tatą będą mieli zlecenie na Litwie i na południu (u nas). Nie znoszę tych rozłąk i nerwów związanych z wyjazdami... Dobra,koniec o mnie :) Zakochana-podobno teraz szalenie modne są kolorowe dodatki. Mojej koleżanki znajoma miała białą suknię,przewiązaną czerwoną wstęgą oraz czerwone szpilki :) Kwestia gustu :) Kupię szampana-obowiązkowo :) Karla-ja na samym początku byłam "Narzeczoną na kółko od klucza" :) A od 10 stycznia 2011 jestem już prawdziwą Władczynią Pierścienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie:) teraz czuję się jak jakaś dziwna że zaręczyłam się pierścionkiem a nie np kapslem od tymbarka:) choć był taki pomysł;) mówiłam że taki pierścionek mi wystarczy no ale dostałam inny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz zbieram się do domku więc życzę wam udanego weekendu. Widzę że rzeczywiście trochę tu pusto pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla- jak co dobrze ty już do domu a ja dzisiaj pracuje do 19 ah. Nie tylko ja zauważyłam ze pusto. Dziewczyny już weekend maja :) a ja dwa dni w pracy eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×