Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przedwojenna85

Ślub kwiecień 2012 - ktoś też wybrał ten miesiąc?

Polecane posty

Gość madziamadziamadzia
cześć dziewczynki :*:*:* Zakochana, sukienka i dodatki, które wybrałaś są idealne.. wszystko razem pięknie pasuje :) Kiwanika... /przytula/ tak się właśnie z rodziną wychodzi w "biznesie". ja już się nauczyłam, że z rodziną interesów się nie robi, bo to raczej nie wychodzi i potem tylko żal zostaje... ja dzielnie szukam pracy, chodzę na rozmowy, a potem pomagam w remoncie, albo chociaż sprzątam.. i strasznie mnie korci, żeby obciąć włoski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Cześć Madzia :) No właśnie... Jeszcze,zebym chociaż jedno słowo usłyszała ze strony Teścia,Szwagierki,a tu nic.. Czyli dołączyli do Teściowej... Chcesz obciąć włosy? Masz na myśli jakąś drastyczną zmianę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
włoski moje to temat śmieszny.. bo ja cały czas miałam krótkie włosy.. coś w tym stylu http://www.fryzurydamskie.com/fryzury-krotkie/ (na dole z prawej strony), ale odkąd jestem z moim skarbem to zaczęłam zapuszczać włoski (jemu podobają się trochę dłuższe, a ja pomimo wcześniejszych feministycznych deklaracji, że dla faceta nie będę zapuszczać włosów to zapuszczam) :) no i teraz ma tak do przed ramion... wcześniej miałam różne wersje długości... no i ale był okres, że miałam bombkę taką fajną.. coś w tym stylu.. http://img.styl.fm/img19999.fryzury.84921.jpg i jak tam patrzę na zdjęcia, to w tej wersji wyglądałam korzystnie :) no i niby do ślubu miałam trochę zapuścić, ale z drugiej strony ja i tak nie chcę welonu, tylko woalkę, więc dłuższe włoski są mi nie potrzebne... no i tak mnie nosi, żeby się obciąć.. bo to co mam teraz to takie nijakie jest.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Madzia,w woalce wyglądają b.dobrze nawet krótkie włosy,więc jeśli masz ochotę,to śmiało :) Ja myślę nad żywym kwiatkiem we włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Wybrałam już kosmetyczkę :) Na stronie internetowej prezentuje dość odważne metamorfozy,jednak widziałam też zdjęcia z plenerów. Sa piękne! I robione metoda airbrush (nakładanie podkładu za pomocą takiego nawiewu,coś w stylu sprayo-suszarki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
dzięki kochana :) jeszcze pomyślę, pogadam z lubym czy mnie nadal będzie chciał w krótszych włosach ;p co do kosmetyczki to pierwszy raz słyszę o takiej metodzie nakładania pudru... podeślij linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Ok. W takim razie,wymień spostrzeżenia z Lubym i daj znać,co on na to :) Oto strona internetowa z metamorfozami mojej kosmetyczki: http://kasiaheller.blogspot.com/ Makijaż ślubny kosztuje 150 zł. W internecie możesz poszukać sobie o tym :) Jest mnóstwo informacji :) I taki makijaż podobno świetnie się trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakchana_panna
dzien dobry wszystkim madziamadzia - fryzurka nr 2 do woalki jak najbarzdiej pasuje... bardzo podoba mi sie taka fryzura ,niestety do mojej twarzy nie pasuje :( kiwanika- nie wiem jak to powiedziec i wybacz moje czarnowidztwo ,ale nie obawiasz sie ze narzeczony w konu bedzie zmeczony ta sytuacja, mam nadzieje ze ma tyle wiary w wasz zwiazek co Ty i twoja mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Cześć Zakochana :) Nie martw się,Zakochana. Ostatnio moja Mama zadzwoniła do Narzeczonego i sobie porozmawiali i tym samym upewnila się,że jestem w dobrych rękach,a ja tylko potwierdziłam,że on jakimś cudem,wyszedł inny niż cała jego rodzinka :) Co u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwanika- dobrze ze mama jest i trzyma wszystko w ryzach. U mnie? No coz,prezenty swiateczne kupione. Sprawa kartek przedyskutowana no i podjelismy dezyzje ze do kartek wyslanych po slubie dolaczymy butelke szampana i czekoladki zamowione w '' almamarket.pl ''. Mojemu kochanemu bardzo sie to spodobalo,ze pomyslalam o rodzince zeby napili sie za nasze zrdrowie... a jaka to dla nich bedzie niespodzianka :) Ja jak narazie zyje switami i w srode ubieram moje piekne drzewko... wkleje zdj razem z butami w czwartek bo bede miala wolne i bede sama w domu :) wiec maska na twarz i odpoczynek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Zakochana-tak,to prawda :) Świetny pomysł z kartkami,szampanem i czekoladkami :) Pierwszorzędny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Witajcie w ten słoneczny (w Białymstoku) poranek :) Jeśli u Was brakuje słonka,przesyłam je Wam :) :) Jak Wam się zaczął dzień? Jest tu kto? :) Moja Mama z Tatą zaproszą Narzeczonego Rodziców na Święta. Ja już czasem mam wrażenie,że moi Rodzice,a w szczególności moja Mama są za dobrzy.. Nie mniej jednak Mama oznajmiła,że mimo wszystko oni chcą czuć i być w porządku do moich przyszłych Teściów. Obawiam się tylko,jak moi Teściowie się zachowają. Czy po tym,co już pokazali,może być gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwanika- melduje sie na posterunku,potowarzysze ci tu dzisiaj ile sie da :) odnosze wrazenie ze Twoi rodzice jak moi tescie,''lepiej byc dobrym zeby nikt ci nic nie mogl zarzucic''. ja zaczynam myslec podobnie ,ale i tak czasem wylazi ze mnie ''zmijka'' ;) . Obchodzisz jakos ze swoim ukochanym dzisiejszy dzien, bno ja tak. kupilam mu spora torbe slodyczy i polozylam kolo lozka,cieszyl sie jak dziecko.. fajny ten moj ''szczurek'' A u mnie nie ma slonca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Dzięki Zakochana :) W takim razie,ściskam Cię cieplutko i słonecznie :) Czy obchodzę? Hmm,właściwie,to idziemy do kina i na kolację,ale te kino,to i tak zawsze odbębniamy co najmniej raz w tygodniu. Chodzmy na wszytskie filmy,do wyczerpania zapasów :) Hehe,widzisz,duży ten Twój Szczurek,a cieszył się,jak dziecko :) Miło popatrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja yuwielbiam ten dzien, u mnie w domu tata zawsze kladl paczki rano kolo lozka i raz moja siostra sie smiala ze '' mikolaj przyszedl w kalesonach '' bo go przylapala. No i bajki o mikolaju sie skonczyly ... ale zawsze milo mi sie ten dzien kojarzy... pelno slodyczy i w ogole... mysle ze dzieci ktore dzisiaj maja 8-120 lat nie beda tak o nim myslaly bo slodycze i zabawki rodzice kupuja teraz bez okazji,a top smutne :( ja sie ciesze ze wychowalam sie w czasach,gdzie czekolada byla rarytasem, a jak moj tata zaczal pracowac w niemczech to czekalam nie na niego jak wracal tylko na slodycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. My również bierzemy ślub w kwietniu 2012. Dokładnie 21.04. Teraz trochę Was poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :-) Jesteśmy ze sobą od 21.09.2007 roku. Zaręczyliśmy się 03.04.2010 i jakoś w tym roku w kwietniu zdecydowaliśmy, że chcemy się pobrać. Ja mam 28 lat, Narzeczony 33. Mamy załatwioną salę, orkiestrę, księdza,fotografa, kamerzystę. Właśnie przed chwilą przyszły nasze zaproszenia. Rozglądamy się za alkoholem, wiemy mniej więcej jakie obrączki chcemy. Winietki robimy sami. Wesele będzie na jakieś 120 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po przerwie. Trochę się działo. w między czasie straciłam pracę:( ale już nadrobiłam zaległości i widziałam zakochana jaką suknię wybrałaś - bardzo ładna i chociaż nie wiem jak wyglądasz to wiem że jest w twoim stylu, na pewno bardzo do niej pasujesz. Narzeczony będzie szczęśliwy jak cię zobaczy -- PIĘKNIE:) I serdecznie witam nowych - Misiak Witamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki-dzik
Misiak witamy!!! My jesteśmy podobny czas jak Wy razem i też w podobnym momencie się zaręczyliśmy :D ochh, ja też bym chciała już odbierać zaproszenia :) ja będę swoje robić w okolicach Świąt, a dokładniej - tygodnia między Św a Sylw. Już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki-dzik
@karla - straciłaś pracę? Oj, to współczuję :/ tak nagle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla - jak to stracilas prace? Co sie stało? Przykro mi ze tak przed Swiatami, ludzie w Polsce sumienia nie maja. Ja 6 lat temu tez straciłam prace przed Swiatami w 2005r a w 2006 zdecydowałam ze wyjeżdżam do Irlandii i nie żałuje. Zyze ci żebyś szybko coś znalazła :) dzięki za opinie w sprawie sukni. Misiak- jesteś w tym samym wieku co ja a twój narzeczony w wieku mojego. Tyle ze my mamy urodziny zaraz na początku roku wiec na już prawie 29 l a moj 34 :) Dziewczyny dobrze ze tu jesteście, bo już sie martwilam ze nasz wątek zaniknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nagle. Szef mówi że to kryzys i nie stać na mnie więc mnie zwolnił. Nie spodziewałam się. Teraz tak trochę nie wiem co zrobić bo za 4 miesiące ślub i wyjadę no a pracy tak szybko tu nie znajdę a wiadomo że kasa teraz potrzebna. No takie życie... trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla - nie mówię o wyjeździe dla ciebie, tylko podalam to jako przykład ze zawsze jest jakieś światełko w tunelu i jakoś sie to ułoży. Przynajmniej masz czas na przygotowania ;) także patrz na dobre strony tej sytuacji. Wał prosto do " urzędu pracy " i może dostaniesz chociaz zasiłek. Mimo to trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak obiecałam wprowadzam swiateczny nastroj na naszym forum i wklejam zdj choinki, mam nadzieje ze choc troche was zaeaze tym nastrojem :) http://www.fotosik.pl/u/zakochanap/zdjecie/1/album/1045110 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ea8cdfc06d5bb876.html I moje buty na zywo: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0570b3bf1348a357.html Mam nadzieje ze was nie zanudzam,ale mam dzisiaj wolne i mam nadzieje ze ktos mi tu dzisiaj potowarzyszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zakochana:) jak przystało na bezrobotną też mam czas;) jeśli chodzi o moją pracę a raczej jej brak to chodziło mi raczej o to że w tej sytuacji to nie znajdę pracy skoro i tak za chwilę musiałabym ją rzucić. Na razie wróciłam do mojego starego zajęcia i zajmuję się opiekowaniem dziecka:) bardzo przyjemne zajęcie tyle że nie często to robię. Ale jestem zadowolona:) Mam teraz czas jak to napisałaś na przygotowania, oglądam zaproszenia, bukiety, fryzury i inne rzeczy na które wcześniej nie bardzo miałam czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla- ja dzisiaj miałam wyjść i wysłać dokumenty do biura organizujacego ślub, ale jest tak zimno ze mi sie wcale nie chce. Powoli szykuje sie do świat. Robię listę co załatwić przed Bozym Narodzeniem a co zaraz po nowym roku. A moim pierwszym noworocznym postanowieniem jest zakup kalendarza- organizera i być bardziej zorganizowana. Bo liczba spraw do załatwienia zaczyna być długa a czasu zaczyna ubywac w drastycznym tepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pokleiłam dziś trochę winietek i nie mogę się napatrzeć na nasze zaproszenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×