Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przedwojenna85

Ślub kwiecień 2012 - ktoś też wybrał ten miesiąc?

Polecane posty

dziewczyny - dzieki za popacie,musze sie jeszcze mojego zapytac co o tym mysli? No bo tak... w sumie wszyscy w rodzinie juz wiedza ze ten slub bedzie i gdzie... wiec chyba nie wyjdzie tak,ze sie chwalimy... bo wiece,kiedys to bylo tak,ze jak sie wyslalo pocztowke z wakacji to ludzie sie cieszyli ,ze sie o nich pamieta nawet na wakacjach,a teraz ludzie uwazaja ze wysylajac pocztowke to takie chwalenie sie ,ze sie podrozuje... no i sama nie wiem co robic,ale mam taki plan tez,ze w ten dzien wyslemy do rodzicow kosz smakolykow z szampanem zeby napili sie nasze zdrowie :) i mysle ze z tego nie zrezygnuje... ale nad pocztowkami musimy sie dobrze zastanowic... no i co w nich napisac :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze raz:) Zakochana pomysł z pocztówkami świetny, a ja w życiu nie pomyślałabym że to chwalenie się, myślę że rodzina nie powinna tak pomyśleć, pomysł fajny bo i miejsce nietypowe Kiwanika jeśli chodzi o to co u mnie to w tej chwili panuje temat sukni... Ciągle sprawa nie zakończona. Myślałam że zdecyduje się na szycie i byłam u kobiety w tej sprawie, myślałam że to będzie dobry pomysł, ale okazało się że nie:( kobieta nie rozumiała mnie i koniecznie chciała mnie wcisnąć w suknie która mi się nie podoba, typ księżniczki i nie mogła zrozumieć że ja chcę prostą, Umówiłam się na piątek do przymierzania tam gdzie już kiedyś byłam i podobała mi się suknia i stwierdziłam że chyba się zdecyduje tylko muszę ją jeszcze raz zobaczyć i się upewnić czy to "ta jedyna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki-dzik
Zakochana_panna- pomysł z pocztówkami jest suuuper. A wszystkim i tak nie dogodzisz, więc się nie przejmuj. Jednym będzie nie pasować, że wysłaliście, a innym ,ze nie. Więc luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry w ten deszczowy dla mnie dzien, ja jzu jestem w swiatecznym nastroju,u mnie w sklepie choinki i muzyka iscie swiateczna... ah jak milo... uwielbiam swieta i wlasnie zamowilam pierwsza czesc prezentu dla mojego slodziaka... ze prezent z Polski to musze miec pewnosc ze dojdzie :) no i w nastepne wolne ide kopiowac dokumenty do wysylki i zarejestrowania ze slub sie odbedzie.. a co do sukienki dezyzja nadal nie podjetea :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 kwiecień 2012
mam pytanie, czy któraś z was jest z górnego śląska? szukam fajnych zaproszeń, tylko nie chcę nic klasycznego tylko na śmiesznie, zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,no i mamy sobote.. nie mam dzisiaj najlepszego dnia.Wlasnie zdalam sobie sprawe,ze sukienke musze zamowic jescze w tym miesiacu :( wiec w ten wtorek na 100% wycieczka po salonach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Witam Dziewczynki po tzw. długim weekendzie :) Balowaliśmy 2 dni z Narzeczonym. Na urodzinach u jego siostry i na domówce. Siostra,po wypiciu alkoholu,robi się nawet przystępna :) Listy gości od kochanej Teściowej w dalszym ciągu nie mam :) Dziś lub jutro przyjdzie próbka zaproszenia :) W sobotę byłam umówiona do dwóch pracowni,w celu uszycia mi sukni na poprawiny. I w jednej okazało się,że kobieta,mimo,iż ma wielki szyld z napisem: projektant i stylista,nie ma o tym pojęcia. Ciągle się zacinała,nie potrafiła doradzić. W końcu wyszło,ze to ja i Mama mówiłyśmy i pokazałyśmy wzory itd. Porażka na całej linii. Za to bardzo polecam drugą pracownię: MODISTA :) I tu będzie szyta moja sukieneczka poprawinowa :) Jupi :) Zakochana i Karla-im dłużej człowiek się przygląda tym sukniom,tym bardziej dostaje kręćka. Dlatego postanowiłam wziąć tą,co mnie urzekła na poczatku,mierząc moze ze 3 inne,zeby nie robić sobie mętliku w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Halo,halo! Czy ktoś dziś ze mną podebatuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola.andrut
Hej, ja pomagam w organizacji ślubu mojej siostrze. Na razie jestem zajęta wieczorem panieńskim. Ale te zaproszenia, do których dodałaś link są faktycznie bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwanika- jak te dziewczyny sie nie zbiora to nasze forum bedzie wypelnione reklamami i tylko te reklamy utrzymaja je przy zyciu. Ciesze sie ze znalazlas odpowiedzialna krawcowa :) ja nadal nie mam pojecia co robic,ale masz racje ze trzeba sie skupic na paru modelach. Ja moja wycieczke po salonach przekadam na sobote. Nie umawiam sie ,poprostu ide poogladac,jak mi zaproponuja mierzenie to przymierze,a jak powiedza ze sie trzeba umawiac to niestety nie mam na to czasu,bo ja mam wolne kiedy mam i nie bede sie pospasowywac po ''salon sukien ''. Jutro mam wolne ale moj kochany tez wiec lezymy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Zakochana-moja zbawczyni! Już myślałam,że będę musiała prowadzić monolog albo,o zgrozo,jak piszesz, debatowac z "reklamowcami" :) A jeśli chodzi o suknie,to mierz,ale tak,jak pisałam,nie za wiele. Mozesz ewentualnie napomnieć sprzedawczyniom,jaki model byś chciała,a to ewentualnie zostanie zweryfikowane podczas mierzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwanika- najbardziej boje sie tego ze mojego faceta tam nie bedzie a on ma swietny gust,nie wierze w to ze nie powinien widziec... wiec pojd sama i zobaczymy jakie beda dezyzje, ale niebieskie buty juz zamowione :) '' manolo blachnik'' poprostu cudenka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Zakochana-spokojnie. Po wyborze butów,wiem,że i Ty masz niezły gust,więc więcej wiary w siebie,mniej nerwów (ha,mówię Ci to ja ,która się non stop czymś denerwuje ;p) i do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Ha,ha,ha :) Ale z Ciebie krejzolka :) A niech stoją! Na takie cudeńko można patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akochana_panna
kiwanika- moze to smieszne ,ale zostalo mi jeszcze z czasow dziecinstwa. jak mi mama kupila nowe buty i bardzo mi sie podobaly to trzymalam je kolo lozka :) no trzymam sie tradycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Nie śmieszne,Zakochana :) Raczej słodkie :) Wstajemy Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla82
średnio mi się podobają te buty. Chyba jestem tradycjonalistką. Rozumiem, że to manolo blahnik, ale jak dla mnie ma ładniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Kwestia gustu. Dziewczyny,gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwanika - jestem na posterunku. Wstalam dzisiaj o 12 bo wolne. A teraz zjadłam śniadanie i działam :) a jak tam u ciebie? I masz racje wszystko jest kwestia gustu, cieszę sie ze znalazłam tu osoby kttore szanują gust i poglądy innych :) bez zbędnej krytyki ...Aaaa zapomniałam czy rozmawias w końcu z tesciem? Pola- nie kupiłam ich dlatego bo monolo tylko dlatego ze samo bałam sie w nich od pierwszego wejrzenia w filmie " sex w wielkim mieście" jestem fanów tego filmu i serialu :) a buty są przepiękne zwłaszcza kolor. Gdybym znalazła choć podobne w tym kolorze to bym kupiła inne. Ale te są super. Właśnie dziewczyny, gdzie Karla, przedwojenna, dziki - dzik... Nie wiem czy kogoś pominelam :( jeśli tak to przepraszam ale zapominacie o nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Zakochana-no tak,macie dzisiaj wolne z Narzeczonym :) Śpiochu :) Wracając do butów,każdy moze mieć inne zdanie,ale powinien szanowac wybór drugiej osoby :) Nie,nie rozmawiałam z Teściem,bo mój P. przeprowadził kolejną w tamtym tygodniu rozmowę ze swoją Mamusią i lista gosci powoli się formuje. Nie mniej jednak jeszcze jej nie mam. Wczoraj otrzymaliśmy próbne zaproszenie pocztą i... jest boskie! Piękne i eleganckie,na przepięknym papierze :) Dzisiaj Narzeczony pokaże matce zaproszenie,bo ona oczywiście wielka Pani,musi zaakceptować :) Potem pokażę mojej Rodzinie,ale oni widzieli już konspekt (interesują się na bieżąco) :) Dziewczyny nam gdzieś się pochowały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysia 2012
Cześć dziewczyny, ja jestem, zaglądam i czytam co piszecie :-). My właśnie w weekend zrob iliśmy kurs przedmałżeński, takie trochę pranie mózgu, ale dało się wytrzymać i papier jest. Z każdym dniem coraz bardziej jestem przerażona jak mało czasu nam zostało na przygotowania. My dzisiaj zamawiamy zaproszenia, więc przynajmniej to będzie z głowy. Jeszcze praca i w niej tyle stresu :-(. Kiwanika rozglądałaś się już za butami, bo ja nie mam czasu za bardzo szukać, więc jakby ktoś mógłby napisać gdzie znajdę jakieś fajne to byłabym wdzięczna, bo zakochanej już widziałam, śliczne :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwanika- tak właśnie mam dzisiaj wolne z moim leniuchem bo to on mnie tak nauczył , spac do południa :) Rysia- dziękuje. Co do butów to szukałam tylko i wyłącznie na chińskich stronach wiec nie doradze jeśli chodzi o sklepy. Ja jestem fanem zakupów online :) i ni martwię sie o rozmiary czy wygodę bo już tyle razy zamawialam. Ale powiem ci ze widziałam pare fajnych modeli i śmieszne jest tez to ze widziałam tam takie buty które w salonie w Irlandii kosztują 200 eur i Pani próbowała mi wmówić ze są z Włoch lub Francji ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Cześć Kobietki :) Rysia,jak już zaglądasz,to zapraszam do dyskusji :) Ostatnio,to właściwie z Zakochaną napędzamy ten topik. A odnośnie butów? Przemierzyłam z Mamą całe miasto! I co? Nic! U mnie wymagania sa takie,ze chciałabym,żeby miały tzw. "dziurkę" na palce oraz,zeby obcas nie przekraczał 5 cm. No i kolor... Suknię mam ivory,więc ani biały,ani ecru,a tylko takie spotkałam. Poza tym większość z paskiem na kostce (czego nie znoszę). Niestety do mojej sukni kolorowe buciki nie pasują,chociaż bardzo mi się ta opcja podoba. Jednak zakochałam się w mojej sukni od pierwszego wejrzenia,także nie widząc świata poza nią,nie skupiłam się na butach :) Co by powiedziała Teściowa? :D Ha,ha. Kochana Teściówka :P :P Wczoraj mój P. pokazał jej nasze zaproszenie w wersji próbnej. Jak już pisałam,jest piękne. Ona mu odpowiedziała: "Ładne" i oddała :) Czyli,jeśli ona mówi,ze ładne,to wiecie... :D :D :D Rzadko takie coś przechodzi jej przez usta :) Zakochana-zapraszam do dialogu,bo dzisiaj już powinnaś wstać wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwanika- jestem,jestem i juz jestem w pracy wiec w czasie kiedy mam ''robic papierki'' jestem z Toba. Co do moich butow to sie troche zdenerwowalam,bo moj kochany powiedzial zebym jednak miala sukienke ktora bedzie lekka i zwiewna a do takiej te buty nie pasuja. Jak mu to powiedzialam to wzroszyl ramionami i powiedzial '' to zamowisz inne'' no i gadaj tu z facetem. Ale lepiej dla mnie,kolejna para przybedzie :) hihi . Ale sie kobieta wysilila z tym komentarzem,ale lepiej taki niz darcie ryjka na calego :) No i fakt jest faktem,to my napedzamy ten temat,czy to onacza ze nie mamy nic innego do roboty? Czy poprostu lubimy gadac? bo ja uwazam to drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klainer
@Zakochana_panna nie powiedziałabym, ze te buty nie pasują do lekkiej i zwiewnej sukni. Przecież jeśli suknia jest delikatna, to właśnie warto jeden element dodać mocniejszy, bo inaczej wszystko będzie mdłe. Ja miałam delikatną suknię, dodatki w bieli i srebrze i stwierdziłam, że jak wezmę jeszcze biały bukiet, to wszystko wyda się "zimne" i takie nijakie. Ostatecznie na jakieś 3 tygodnie przed ślubem wmyśliłam sobie prawdziwie tęczowy bukiet i on zdecydowanie ożywiał całą moją postać, ale nie powodował przesytu. I jeszcze taka uwaga: to WY (panny młode) musicie czuć się świetnie w sukni i dodatkach. To WY wybieracie co chcecie mieć wtedy ubrane, a nie on. Wasz mężczyzna i tak będzie zadowolony i będziecie dla niego najpiękniejsze tego dnia, więc nie pokazujcie mu sukni ani dodatków ;) Niech to będzie dla niego niespodzianka i jak wejdzie to szczena opadnie do podłogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×