Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Konglomerka

Dobry salon kosmetyczny w Warszawie

Polecane posty

Gość bajlabajla

Ja polecam the Beauty Room by Binatural na Gocławiu, specjalizują się głównie w sprzętowych zabiegach i muszę powiedzieć, że dają one super efekty. Chodzę tam regularnie, często na jakieś zwykłe zabiegi typu henna i regulacja brwi, a co jakiś czas wybieram coś innego 🙂 bardzo miła obsługa i pomocna 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka82

Ja ze swojej strony mogę polecić https://fyoung.pl. Gabinet Forever Young ma wszystko co potrzeba, aby stać się czołowym salonem kosmetycznym w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Dziewczyny, ja też chodzę do the beauty room binatural w Warszawie, korzystam z depilacji i jestem bardzo zadowolona 🙂 teraz myślę nad wykonaniem makijażu permanentnego, bo też podobno fajne efekty daje, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delaa

Znalezienie dobrego salonu kosmetycznego, który będzie spełniał nasze oczekiwania jest ważne. Ja sama chodzę do www.sibella.pl na Białołęce i polecam wam to miejsce. Mają szeroki zakres usług i zatrudniają osoby, które profesjonalnie podchodzą do swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna23

the Beauty Room by Binatural na Gocławiu super salon, mają nowoczesny sprzęt, bardzo polecam! Ja byłam zadowolona z makijażu permanentnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miałam robiona epilację Motusem w BeautySkin i jestem zachwycona efektami 🙂 Poważnie, nie spodziewałam się że będzie aż tak wygodnie i bezboleśnie! Kto wie, może nawet uda mi się namówić mojego faceta na takie golenie...bo co jak co ale on boi się bólu i ja o tym wiem, on o tym wie, ale oficjalna wersja brzmi tak – że po prostu nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaa

Bardzo dobre opinie w Warszawie ma Beauty Skin, z kim bym nie rozmawiała to wszyscy polecają. Ja chodzę tu głównie na zabiegi odmładzające na skórę twarzy i ciała. Super są efekty, bardzo jestem zadowolona. Oczywiście same zabiegi to za mało ważna jest też odpowiednia dieta, trochę ruchu, taki pakiet działań dopiero daje optymalne rezultaty. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Polecam loveskinclinic na Wilanowie! Super obsługa i rewelacyjne zabiegi - uwielbiam to miejsce i zawsze z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Chwalę sobie klinikę Beauty Skin, dobrze że są też w Radomiu a nie tylko w Warszawie. Depilacja laserowa u nich to jest niebo a ziemia w porównaniu z innymi firmami. Przede wszystkim używają Vectusa. Można powiedzieć że ten laser to takie Ferrari wśród aut. Klasa światowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina

Dla mnie numer 1 to La Guel na Pelikanów. Bardzo eleganckie i zadbane miejsce. Uwielbiam ich zabiegi pielęgnacyjne na twarz. Mam zmęczoną i szarą cerę, dużo pracuję i to pomaga mi się zrelaksować, a przy okazji są bardzo skuteczne i od razu zauważyłam poprawę kolorytu oraz jędrności cery. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Bera

Chodzę do Beauty Room na Burakowska 16 obok Arkadii i jestem mega zadowolona. Oprócz manicure mają zabiegi depilacji laserowej nowym laserem z najwyższej pułki szczerze polecam. www.beautroomburakowska.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Przed chwilą, Gość Ania Bera napisał:

Chodzę do Beauty Room na Burakowska 16 obok Arkadii i jestem mega zadowolona. Oprócz manicure mają zabiegi depilacji laserowej nowym laserem z najwyższej pułki szczerze polecam. www.beautroomburakowska.pl 

Potwierdzam też byłam i jest super mają lakiery hybrydowe Jessica z USA, które u mnie trzymają sie prawie 3 tygodnie.  http://beautyroomburakowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Na pewno naczynka na twarzy bezpiecznie pozamykasz w www.teambeauty.pl/laser-diodowy-980nm-capilaser. Rozpoczynają od najmniejszej wiązki i idą w górę w razie potrzeby, więc jest pewna elastyczność i można sobie z najgorszymi problemami skóry poradzić. Wygląd odmieniony mocno. Nawet są takie dni, kiedy bez makijażu wychodzę ciężkiego i jestem zadowolona. Więcej też zaczęłam wychodzić na randki 🙂 Już się nie wstydzę twarzy i jakoś się otworzyłam na ludzi ostatnio. Warto w siebie zainwestować, tyle powiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świetnym salonem kosmetycznym w Warszawie, który regularnie odwiedzam jest sibella.pl Tam pracują doświadczone kosmetyczki, którym można w pełni zaufać. Salon ten znajduje się na Białołęce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Beauty Room na Burakowskiej 16 jest świetny polecam Pani Paulina mistrzyni świata. Piękne paznokcie i pyszne prosseco ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×