Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Konglomerka

Dobry salon kosmetyczny w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Na ul. Sarmackiej warto sprawdzić gabinet Dermiki (dermikasalony.pl) myślę że pod kątem wykonywania zabiegów i używanych kosmetyków sa najlepsi, zawsze jak się kładę przed zabiegiem jestem spokojna że wszystko bedzie dobrze zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Migdałowej IKONA, mają świetny wibracyjny spalacz tłuszczu -Dream Healther Platforma. Pomaga spalać tkankę tłuszczową za pomocą drgań rotacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LucynkaW
Zgadzam się Studio IKONA to super salon :) jestem ich stałą klientką :) wszystko w jednym miejscu, bardzo wygodnie :) z większych zabiegów robiłam tam już depilację laserową, super efekty super sprawa, i usuwanie takich ciemnych plam na nogach :) gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak, tam jest bardzo fajnie :) przemiła p. Żaneta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Znalazłam wczoraj fajny serwis z aukcjami, udało mi się wygrać świetne słuchawki za 24zł grin emoticon Nie z każdą aukcją jest tak łatwo, ale warto próbować wink emoticon Na razie jest niewielu użytkowników więc szanse są spore. http://trafisz.com/p/92d2d86cffd811e485b70cc47a4a5892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto wybierać takie salony a to dlatego ze naprawde jak chcecie zaszalec z kolorem, czy nową fryzura na lato to własnie koniecznie wybierzcie sie do Dorothy Studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolaG
Na Urysowie Migdałowa 10 jest super kosmetyczka :) StudioIkona na prawdę ma super ofertę, chodzę tam od dłuższego czasu i zawsze jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hunger_A
Dobrym salonem jest Studio Ikona. Sa na Ursynowie i maja calkiem spora oferte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoroG
Studio Ikona super salon na Urysowie :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno wiem ze jak pojade do swojego ulubionego salonu Dorothy na Zimnej 2 w Warszawie to ze zawsze bede miała idealnie dobraną fryzure, kolorek i ze w tym wszystkim tez cena bedzie bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dannka
ja mogę jedynie potwierdzić powyższe opinie odnośnie studia Ikona na Urysowie :) bardzo fajny salon, dobre ceny i profesjonalna robota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Uważajcie na salon kosmetyczny Stay Young http://stayyoung.pl/ w Warszawie. Kompletnie nie polecam tego miejsca i przestrzegam przed nim gdyż dwa razy próbowałam się tam zapisać na manicure. Za pierwszym razem chciałam się umówić poza godzinami pracy (na stronie jest napisane, że oferują taką możliwość) - recepcjonistka nakrzyczała na mnie, iż sobie coś wymyślam, po czym zadzwoniła właścicielka i również nakrzyczała, że jestem niepoważna przecież nikt nie będzie specjalnie dla mnie przychodził. Miałam już wykupiony groupon, więc zadzwoniłam drugi raz by się umówić, już w godzinach pracy salonu. Wszystko było na pierwszy rzut oka dobrze. Przejechałam pół Warszawy i stawiłam się na umówioną godziną. 10 minut czekałam, aż ktoś w ogóle przyjdzie na recepcje, następnie Pani poinformowała mnie, że nie jestem zapisana. Zjawiła się właścicielka, która znów nakrzyczała na mnie, że pewnie wcale nie dzwoniłam i kłamię, że jestem na dziś umówiona, bo ona w ogóle nie ma mnie w systemie. Zaproponowałam, aby sprawdziła rozmowy przychodzące, na co wykrzyczała, że ona nie ma czasu na głupoty i co ja sobie wyobrażam, jej pracownik na pewno by mnie zapisał, a poza tym, jeśli nie dostałam smsa z potwierdzeniem to nie byłam zapisana. Spokojnie jej odpowiedziałam, że chciałam przyjść pierwszy raz, więc nie znam ich zwyczajów wysyłania smsów... Właścicielka nawet nie przeprosiła, nie zaproponowała nic innego jak tylko "phi, ewentualnie może się Pani zapisać na inny termin". ŻENADA! Stanowczo przestrzegam Was przed tym miejscem! Mam nadzieję, że nikt już się nie natnie na tę firmę i "przemiłą" Panią właścicielkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deeria
Jeśli szukacie sprawdzonego miejsca, z bardzo miłą obsługą , a przede wszystkim profesjonalną to polecam Wam bardzo serdecznie Studio Ikona na Urysowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńkaaa83
W Galeonie ( w sensie restauracji) są też pyszne krewetki:) A co salonu to choć mieszkam na Mokotowie, to najczesciej chodzę do Your Place blisko Arkadii- najpierw jeżdziłam tam do fryzjerki, a teraz to już całkiem przepadłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiia
ja chociaż nie mam blisko na Urysów to chodzę do kosmetyczki w Studio Ikona na Migdałowej 10. uważam , że to bardzo dobry salon i opłaca się przejechać kawałek :) jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariinka
basrdzo fajny ten salon :) byłam dwa dni temu u fryzjera właśnie w Ikonie , o tak żeby się rozeznać, zapisałam się od razu na mani&pedi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był ktoś na tych zabiegach odchudzających w Ikonie?? Jak cenowo to wygląda i czy są fajne efekty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjia
Ja paznokcie robię tutaj :http://www.studioikona.pl/ , zresztą nietylko paznokcie. jestem bardzo zadowolona z tego salonu. podoba mi się to jak dbają o klientów i jakość ich zabiegów jest na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super salon kosmetyczny jest na Ursanowie Ikona! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do Kony chodzę do fryzjera :) bardzo łądnie Pani strzyże :) no i dobrą farbę robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość~maja
mały kameralny salon urody: Urok Natury na koszykowej uroknatury.pl - naprawdę polecam znalazłam go na dobrejkosmetyczce pl - ma sporo dobrych komentarzy, no i fakt pani super miła a i w dodatku kosmetolog nie kosmetyczka po średniej szkole... z czystym sercem polecam. byłam na złuszczaniu kwasami i co najlepsze po zabiegu zawsze można poprosić o gratisowy makijaż (oczywiście lekki żeby skóry nie zapychać/męczyć). taki kosmetolog to prawdziwy skarb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
godny polecenia wg mnie to www.rezydencja-urody.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TinaT
Gnatyshyn jest bardzo dobrym salonem fryzjersko-kosmetycznym. Znajduje się na Ursynowie przy al. KEN 36A. Pracuje tam Pani Ania, która jest kosmetyczką z dużym doświadczeniem i wszystkie zabiegi wykonuje z dużą dokładnością w bardzo delikatny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serdecznie salon Finesse :) Miła atmosfera, profesjonalna obsługa...Chodzę do salonu już od 1,5 roku i stan moich włosów znacznie się polepszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolka7
Mogę polecić Salon Urody Extravaganza w Warszawie. Byłam tam na makijażu pernamentnym, który został wykonany bardzo profesjonalnie. Dodatkowo panuje tam przemiła, ciepła atmosfera. Pani Agata jest nie tylko wspaniałą wizażystką, która pomoże dobrać zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiedni makijaż, ale również dobrym słuchaczem. Ceny są umiarkowane a jakość usług bardzo wysoka. Często są rożne promocje i warto zorientować się jakie usługi są oferowane w pakietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam bardzo dużo dobrego o salonie Extravaganza Wy-Spa Urody, dlatego postanowiłam się tam wybrać. Pierwsze co mnie zachwyciło to okolica. Salon jest położony w pobliżu Parku Kaskada i Stawów Kellera, przepiękna okolica. Bardzo spodobał mi się też wystrój salonu. Od pierwszej chwili jak weszłam poczułam się jak na wakacjach w egzotycznym miejscu ;). No ale co jest najważniejsze, to obsługa. Panie kosmetyczki są bardzo profesjonalne. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, wysłuchują jego potrzeb i znajdują najlepsze rozwiązanie. Serdecznie polecam ten salon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość painka
Ja jestem zakochana w salonie Ikona na Migdałowej 10. Uwielbiam tam chodzić. zawsze tak cudownie się czuję po wizycie tam. wszystko jest przeprowadzane z ogromą starannością i ogromnym profesjonalizmem. na prawdę jestem bardzo zadowolona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoś był w Extravaganza Wyspa Urody? pierwszy karnet dostałam od siostry, ale tak mi się spodobało, że teraz chodzę do nich regularnie. Mają świetny nowy zabieg karboksyterapii. Na cellulit jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Polecam Finesse na Mokotowie niedaleko galerii Mokotow:) bardzo mile dziewczyny, fachowa obsluga i przyjemna lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×