Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Konglomerka

Dobry salon kosmetyczny w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Bardzo dobrymi salonami kosmetycznymi w Warszawie są Denique, ich strona to www.Denique.pl polecam, byłam kilkakrotnie i naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam odwiedzić gabinet kosmetyczny www.bailine.warszawa.pl Mają bardzo skuteczne zabiegi na twarz oraz zabiegi odchudzające. Dzięki nim udało mi się zrzucić zbędne kilogramy, więc warto przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja postanowilam napisac, ze odkrylam 3 dni temu przecudny, kameralny salonik w okolicy hotelu Sobieski (drzwi w drzwi z kawiarenka Filtry Cafe - kawa the best ever jaka pilam!). Dziewczyny sa naprawde rewelacyjne! Mistrzynie hybrydowych wzorow! Do tego maja milion kolorow. Salon nazywa sie All Day Long. Teraz kazdemu polecam z reka na sercu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr. Baumann Warszawa na Wareckiej 9 - polecam zwłaszcza Panią Ewe, specjalistka od nawilżania i oczyszczania twarzy, chodzę do niej już 3 lata i jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Studio Ikona na Ursynowie. Mają ta teraz promocję na manicure&pedicure. Super sprawa z hybrydami. Jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polamola1
dla mnie nie ma lepszego niż Beauty Bar w Józefosławiu na Ogrodowej - a tu przecież tuż pod samą Warszawą. Pobyt tam to czysta przyjemność bo nie tylko wychodzisz piękniejsza to jeszcze na dodatek ceny nie zwalają z nóg :) Byłam niedawno na mikrodermabrazji i jestem bardzo zadowolona z rezultatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę z czystym sumieniem polecić Studio Urody SANTI na ul. Stawki 6 lok.U3. Specjalizują się we fryzjerstwie, kosmetyce (manicure, pedicure, masaże, różne zabiegi na twarz itp), medycynie estetycznej, a ponad to jeszcze oferują usługi dietetyczne i trychologiczne. Są najlepsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolka
ja mogę polecić salon Magic Visage na Mokotowskiej w Warszawie, sam robiłam u nich makijaz permanentny brwi u Estery oraz przedłużam rzęsy u Oli, jestem zadowolona z obu dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszy jest salon Bikor na Chmielnej :) polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażkaGra
Zdecydowanie Magic Visage na Mokotowskiej. Panie mają świetną rękę, są miłe i bardzo profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska67233
Ja osobiście polecam salon urody przy Duracza na Bielanach Przyjaciółka Przyjaciółki. robiłam tam hybryde na dloniach i stopkach i jestem zachwycona :) dziewczyny zarażaja pozytywna energia :) polecam polecam polecam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etyczka
ja moge polecić salon magic Visage w Śródmieściu jeśli któaś z Was szuka sprawdzonego miejsca do przedłużanie rzęs, dziewczyny robią bardzo dobrze rzęsy, nie wiem czy to kwestia techniki ale rzęs narawdę bardzo długo się trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie w Beauty Bar pod Warszawą w Józefosławiu potrafią zadbać odpowiednio o Ciebie :) i fajny klimat w salonie, do tego przystepne ceny. No a wychodzisz od nich piękniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZakochana
Etyczka a możesz napisać gdzie konkretnie znajduje się Magic Visage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etyczka
salon amgic visage masz w sasmym śródmiściu na ul mokotowskiej bardzo dobra lokalizacja bo to samo centrum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli ktoś jest z Raszyna to polecam firmę Laser-Hi-tech. Trafiłam na nią przez http://gazetaszkolenia.pl/odwiedzam-gabinet-kosmetyczny/ fajnie tam robią rzęsy. A zauważyłyście dziwną prawidłowość? Wielu facetów ma długie i gęste rzęsy, ale ich córki już niekoniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela9087
Z racji że pracuje w centrum warszawy a mam problemy z cerą a na naszej stroni intranetowej pojawiła się informacja o promocji dla nas poszłam do salonu na koszykowej 30 - Urok Natury, mały salonik ale Pani kosmetolog świetna! mało tego że zamiast mnie naciągnąć na to co chciałam (zabieg droższy) zaproponowała alternatywę która jak się okazało po kilku seriach działa! Moje problemy skórne znacznie się zmniejszyły (https://www.uroknatury.pl/warszawa-srodmiescie/zabieg/pielegnacja-twarzy/zabiegi-na-twarz-warszawa-srodmiescie-salon-kosmetyczny-zluszczanie-oczyszczanie.html).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja od dłuższego czasu chodzę do salonu na Nowogrodzkiej www.zakatek-urody.com i jestem bardzo zadowolona, zarówno ze stylizacji rzęs, jak i przeróżnych zabiegów kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno powstało świetne miejsce w wilanowie loveskinclinic. Jakiś czas temu zaprowadziła mnie tam koleżanka na masaż i od tamtej pory jestem ich stałą klientką. Wykonałam tam już kilka zabiegów, a po wakacjach planuję zacząć depilację laserową. Zdecydowanie polecam to miejsce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym salonem kosmetycznym w Warszawie, do którego sama chodzę jest http://centrum.med-estetica.pl/ Centrum to oferuje szeroki zakres usług związanych z kosmetologią i medycyną estetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niezmiernie zadowolona z usług, jakie oferują http://www.studiourodywarszawa.com/ . Laseroterapia, kosmetyka twarzy , depilacja woskiem - wszystkie te zabiegi sprawiają, iż prezentuję się niezwykle zadbanie, oraz świeżo. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych klinik urody które znam i z którymi miałam większy czy mniejszy kontakt podpowiedziałabym Beauty Skin – https://www.beautyskin.com.pl/. Robią wszystko, od laserów, przez lifting, po chirurgię plastyczną (ale z tego to akurat nie korzystałam...jeszcze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W warszawie jest kilka dobrych gabinetów, niestety mój sprawdzony i bardzo dobry gabinet znajduję się w innej części Polski, polecam https://cococlinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja niedawno przeprowadziłam się na ul. rydygiera i odkryłam w pobliżu mea clinic. Myslałam że są tutaj tylko operacje ale od jednek z matek mojej corki dowiedziałam sie ze sa tu tez dobre kosmetyczki. No i bylam mile zaskoczona bo wcale nie jest tak drogo i jak sie powie ze sie mieskza w okolicy to sie dostaje znizke sasiedzka. Teraz zostaje mi tylko znalezc gdzies blisko dentyste dla dzieci. Może ktos wie o cos poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga47
Si Bella to moje ukochane miejsce, gdzie wracam zawsze wtedy kiedy mam zły humor, potrzebę poprawy urody czy też chwilowy kaprys. Zawsze moge liczyć tam na dobre słowo, dobra kawę i wspaniałe Panie, które pomagają mi dbać o urodę. Jako, że swoje lata już mam to za pierwszym razem skusiłam się na mezoterapię igłową, która pozwoliła mi na pozbycie się tych małych zmarszczek i ujędrnienie skóry. Co jakiś czas powtarzam zabieg, średnio co miesiąc, ale niedawno dałam się skusić jeszcze na masaż relaksacyjny, na który przychodzę częściej. Ofertę mają sporą http://www.sibella.pl/ . Krótko i na temat – jak chcecie promiennie wyglądać i poczuć się jak młode boginie to Si Bella spa jest dla Was. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Dream of Beauty Warszawa Mokotów ul.Sandomierska23/U3 wejście od Rakowieckiej. Pani Iza to świetny i wykwalifikowany kosmetolog zaś Pani Hania robi piękne paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o manicure i pedicure hybrydowy oraz zabiegi na twarz to polecam salon przyjaciółka przyjaciółki na Bielanach. Chodzę od pół roku i jestem zadowolona, paznokcie świetnie się trzymają i teraz będę miała 3 zabieg na twarz-oczyszczanie kwasami, dziewczyny mnie namówiły i miały racje! Buzia jest jaśniejsza, nie mam żadnych niechcianych gości na niej ;) i nie jest sucha a pogoda nie rozpieszcza nas teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej polecam wizytę w http://www.monicstudio.pl/ panie świetnie znają się na swojej pracy. Duży wybór zabiegów, można naprawdę o siebie zadbać i jednocześnie się super zrelaksować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Natomiast ja ze swojej strony mogę polecić gabinet kosmetyczny https://www.beautyaddress.pl znajduje się przy ulicy Inflackiej i oferuje zarówno zabiegi na skórę twarzy, jak i na całe ciało, z uwzględnieniem skóry twarzy (są w stanie pobudzić cebulki włosowe do wzrostu). Ja na tą chwilę nie wyobrażam sobie, abym miała skorzystać z oferty innego gabinetu. Ten nie ma sobie równych :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×