Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Ja byłam dzisiaj bliska zakupu podróbki desperadosa, ale się rozmyśliłam. Jak na prawdziwą degustatorkę przystało poczekam, aż będzie moje piwo w sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Smakosze :) Moje zimniutkie tak sobie stoją w lodóweczce i tak ładnie na mnie patrzą :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co? 😴 jeden duży desperadosik który w zupełności mi wystarczy, a jak nawet nie wystarczy to stoją tam również piwka jabłkowe jakieś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa weź :( A u mnie w E.Lec brak i kuźwa nie mam gdzie kiedy kupić Skazana jestem na wypicie wina, ale sama nie będę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie pojechałam po bandzie, dopiero zamierzam :classic_cool: ale ja się chętnie dzielę z bliskimi także wiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, wysyłam zimne, lodowate piwko do jednej i drugiej :D tylko pijta póki zimne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam jak kurier spierrdalał i z flaszkami otwierając je zębami w biegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio jechalam z gosciem w pocigau, który wszytskie browce otwierał zębami i przy każdym mówił "O kurwa" :D Mnie ciary przechodziły:p Jeżdzenie zębami po kapslu,to tak jak jeżdżenie paznokciami po ścianie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CK :D Ale mocne zęby ten koleś musiał mieć ;) Ja kiedyś też otwierałam zębami, ale to ho ho daawno temu i nie prawda ;) Bałam się, że sobie zęba wyłamie to kilka minut podważałam kapsel z każdej strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie piję! I już! :D otwierać zębami? Uuuuuuuuuuuuuuuu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to teraz jestem i tak sobie zamierzam upichcić coś... w zakresie - rybka którą mogę usmażyć w panierce chlebek z dżemorem :classic_cool: bądź innymi artykułami spożywczymi :D Bagietki z salami BANAN :classic_cool: generalnie to nie chce mi się cudować. Na razie się naradzam sama ze sobą w końcu ja to czysta patologia więc jak pogadam se trochę do siebie to nikogo nie powinno szokować. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NN 🖐️ :) Póki co dyskutujemy :) Mysia w posiadaniu piwa, ja wina i się tak zgrać nie idzie nam ;) Mycha Akurat o innym głodzie pisałam ( "otwierać zębami? Uuuuuuuuuuuuuuuu :O") Ale jaka ja byłam głodna godzinę temu :D Ostatnia bułka do hot dogów mi została i dwie parówki - to sobie zrobiłam wypasionego hot doga z dwoma batami :D Jeszcze sosik z pizzerii DaGrasso miałam to full wypas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×