Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

a Ty koteczku miałaś jakieś foty wysłać coś mi świta w mej łepetynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CK Ej to kup mi snaki u pepiczków, takie kurde duże kratowane kwadraciaki o nazwie "snack" solone :classic_cool: łoooo jak mi się chce teraz ich 😭 Mycha Ciekawe jakby ten pomnik wyglądał :classic_cool: (.)(.) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Czechach raczej nie , ale na Słowacji same renomowane .:P :d JADE Z WAMI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny, trzymajcie się ja idę spać bo wstaje z samego rana. Jeszcze nie wiem jak to zrobię ale muszę :o Dobrej nocy Wam wszystkim życzę 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankeska, wbijaj-zabiere Cie:P Bedziesz mi piwo po gorach nosila:D Mala, bywam w Czechach i na Slowacji czesto,ale tego cholerstwa tam nie widzialam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CK Ja zawsze jak u pepiczków jestem to kupuje chyba w każdym sklepie, a na 100% w Kauflandzie bo tam chyba najczęściej zakupy robię... kurde jak będę miała kiedyś to wam cyknę fotełe bo te jedne są wyjątkowo pyszne Aaaaa teraz takie cuś znalazłam http://www.focus-trade.com/files/snack%20pellet.png Mniaaaaam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CK Takie jak ze zdjęcia? Że te serca itp do zrobienia? Ja tylko tradycyjne snacki do zrobienia spotykam :( Ale mi się chce! Jutro (dziś) do sklepu trzeba będzie iść na małe obeznanie :classic_cool: A z gotowców to właśnie tylko te jedne czeskie mi najbardziej smakują Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł mada faka 🖐️:classic_cool: Pijesz coś? Jeśli tak to się stuknij z moim despero :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zaopatrzyłam w kilka większych sztuk :classic_cool: także myślę, że któregoś dnia stukniemy procentowo obie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w weekend :) Ostatnio chyba też jakoś w weekend piłam i akurat w ten też luzy będę miała to mogę sobie strzelić browarka... tylko pierw trzeba na zakupy iść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam za sobą dzień pełen stresów, jeszcze się wydarłam na jednego pracownika przy wszystkich bo mnie wkur... no zdenerwował mnie :P mądraliński się znalazł :o jeszcze jutro kolejny dzień jazdy, mam kilka terminów oglądać mieszkania do remontów no i wreszcie weekendzik :classic_cool: Ja Ci powiem, że ja oszczędna jestem. W sumie to ostatnio bardzo rzadko piję i jeden duży desperados mi w zupełności wystarczy wieczorem. Mam teraz kilka sztuk i tak właśnie zamierzam je pozostawić na upragniony weekend. Chyba cały przeleże na trawie... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no ja też jak mi nikt nie kupi to samej jakoś mi szkoda ;) Tak jak jakiś czas temu dostałam dwa pakieciki (6szt) to sobie nawet dwa naraz piłam, a teraz jak kupuje to raczej 1szt bo nie chce mi się targać dużo zakupów samej ( młoda, wózek, zakupy :O ) I w sumie piwko tygodniowo mi styka. Nad morzem jak byłam to piłam Cin Cin cytrynowe i pyszności, jeszcze pomarańcza jest to może to sobie na weekend kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałabym spróbować. Ja nierzadko na widok różnych różności procentowych w sklepie mam ochotę spróbować tego i tamtego ale jakoś tak nie mogę się przełamać żeby kupić bo myślę, że i tak mi nie zasmakuje. No i właśnie większość z moich ulubionych trunków pochodzi z takich ''eksperymentów'' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a to ja akurat zawsze idę i wiem co kupić, a żebym miała coś nowego spróbować to kręcę nosem bo ee nie wiem czy chce. Jak już mi coś smakuje to pije tylko to :) Win nie lubię, jedynie właśnie wermuty mi podchodzą i tak to Cin Cin smakowe mnie zainteresowało ostatnio, a że tanie było to loozik ;) Kurde mam ochotę na coś słodkiego, idę po loda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest, jak już coś zasmakuje nowego to potem się chleje to na okrągło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa tak jak ja teraz Staropolankę :classic_cool: tylko przychodzi lato a u mnie w kuchni cała skrzynka szklanych buteleczek gazowanej Staropolanki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazowanej to ja bym łyka nie napiła się :D u mnie króluje Hella woda o smaku truskawkowym no i jak się jest w Polsce to kupuję wodę żywiec też truskawkową najczęściej i tymbarka - muszę przyznać, że tak zayebistych napojów to dojczlandy nie mają i mogą nam pozazdrościć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubisz gazowanej? Ja w sumie wypije taką i taką, ale bez gazu to tylko jak muszę ;) Tymbark mmm zayebisty, kiedyś miętowego namiętnie piłam teraz w sumie hmm brzoskwinia albo winogron Kurde zaplotłam sobie dzisiaj warkocza, pierwszy raz od kilku msc i szoook jaki gruby :D Używam szamponu przeciw wypadaniu i na porost włosów i niby różnicy nie widać, ale po warkoczu widzę! Po czesaniu zauważyłam już jakiś czas temu, że czysta szczotka, a nie jak kiedyś pełno kudłów.... ale ten warkocz przeszedł moje najśmielsze oczekiwania ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulejszyns i owacje na stojąco :classic_cool: wiem co to znaczy walka ze znienawidzonymi, rzadkimi włosami. Wybieram się już od dłuższego czasu do lekarza w sprawie tabletek, naobiecywała mi że mi zapisze na recepte tabletki i szampon przeciw wypadaniu i na porost a ja do chooya nie mam czasu żeby ją odwiedzić :o Niech nam włosy rosną ze zdwojoną siłą i grubością! :D (oczywiście tylko te na głowie, zdwojona aktywność jesli chodzi o porost oraz grubość owłosienia innego niż to na główce jest silnie niepożądana :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×