Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Mała B. przeczytałem 3 kjsiązki w tym roku :P a zaczałem kolejnych 5, ale nie mam weny żeby je skończyć :O Brzydula, jestem facet, 200% normy wyrabiam :P Lubie 30 latki, to magiczny wiek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky Jak na chłopaka to całkiem przyzwoita ilość ;) Ja jak zacznę to kończę, nawet jeśli ma to być tylko po to, żebym mogła z całą pewnością stwierdzić, że nie warto było czytać ;) Ale pytałam co czytasz tak ogólnie? Bo jak Harlequin'y to nie jestem zainteresowana :P Kultura Żebyś się czasem nie zdziwiła która z nas zobaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanse to raczej nie ale myśle że opowiadania erotyczne by mi sie spodobały :P takie z opisem wszystkich szczegółów :classic_cool: Taki mały przykład pozwole sobie zacytować : "Zelda spojrzała na kominiarza, jej ojciec Vikary miał wrócić późno. Jej lędźwia płoneły. Dała sie ponieść namiętności i chwyciła jego....." :D a tak to jakieś kryminały, horrory, sensacyjno-przygodowe. A ty Tiny B. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky Ja też czytam kryminały, horrory itp :) Nutka erotyzmu jak najbardziej wskazana ;) W niedawno czytanej książce było : " W sieni kobiety potykają się o buty i posłania zwierząt. Lisa idzie tyłem, wciąż złączona uściskiem z pastor. Jedno ramię wokół jej talii, drugie wokół szyi. Mildred przywiera do niej całym ciałem, popycha lekko do przodu; jej dłonie pod bluzką Lisy, palce na sutkach. Zataczają się przez kuchnię, padają na łóżko w sypialni.(...) Mildred na plecach. Naga. Usta Lisy na jej twarzy. Dwa palce głęboko w pochwie." Po tym fragmencie moje zainteresowanie książką wzrosło dwukrotnie ;) Kultura ... Chciałam napisać, że ciągle zapraszam ale po przytoczonym wyżej fragmencie mogą nasunąć się dziwne skojarzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa skojarzenia pewnie każdy miał jakie chciał, ale nic mi nie mógł udowodnić :P A tak jakbym kontynuowała to by było, że w głowie mi palce głęboko w pochwie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
w wannie z hydromasażem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
próbuję, usiłuję, ale coś mnie tu trzyma:O aha, którego łóżka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack No coś w tym stylu :P Jestem posiadaczką kabino wanny z różnymi udziwnieniami ;) Tak, że wiecie - palce mi nie potrzebne bo mam "bicze wodne" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
a niech mnie bicze wodne biją!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
kompot?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
nigdy nie robiłem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
poprowadzisz mnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
masz taką moc? dziś zaćmienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
ten ktoś się pomylił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
nie wiem nie jestem aż tak obeznany w anatomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
znaczy, że zostawiają bez baterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×