Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Twój kotek prześliczny i przeslodki też :D wlaśnie obejrzalam fotki. a ja psy kocham, nie wyobrażam sobie mojego życia bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura Dobranoc :) Mysia No to odwrotnie jak ja ;) Jak będę kiedyś miała dom to przygarnę kilka kociaków :) Dobrze, że moja mama zawsze mi na to pozwalała i u nas był kot za kotem a czasem nawet więcej niż jeden :) Ciekawe co moja młoda będzie chciała, póki co furorę robią RYBKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym przygarnęla do siebie chętnie gromadkę psiaków, z Polski ze schronisk bym pozabierala ale nie mam warunków jak narazie :( rozmyślalam, żeby przywieźć jakiegoś psa z Polski dla Micha do towarzystwa jak pójdę do innej pracy ale teraz jak jest kicia to nie będzie tak czy inaczej sam :D ...wlaśnie siebie Łapie na tym jak z góry zakladam, że kicia zostaje na stale :D hmm tylko jak ja jej dam na imie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem taka ju kę dęs
masakratory są :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie może mi coś polecisz dobrego, co mogę jej dać do jedzenia poza karmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu Czytałam Twój temat ale się nie udzielałam bo po prostu nie pamiętam. Chyba czytałam w necie o kocich smakołykach i próbowałam co mojemu podejdzie... akurat on najbardziej lubił mleko albo kocie saszetki po prostu... z domowego to pamiętam, że potrafił mi szynkę zjeść z kanapki, a co najlepsze szynka leżała na sałacie, a na niej ser! Wyciągnął ją tak delikatnie, że nic nie poruszył :D Ale to już starszy był ;) W każdym razie uważaj jak będziesz szła po herbatę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawałam takie lekko ciepłe, ale tylko lekko. Pamiętam że kupiłam specjalnie takie cukiereczki dziecięce co były w niby butelce malutkiej i zrobiłam smoczek z tego :D Ale nie chciał pić i w pierwszych dniach pił mi z palca, później z łyżeczki małej a później sam z miseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ona już samodzielnie je, trochę zjadla mięska dzisiaj, ale troszeczkę reszty nie chciala i Michu jej zeżarl :o teraz jej fileta w drobnych kawalkach zostawilam w kuchni na talerzyku obok miseczki z wodą, może przez noc sobie coś skubnie... dziękuję za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój w nocy nie jadł, ale rano to miał zawsze apetycik i wtedy dawałam świeżutkie :) Może schowaj to na razie żeby się nie zepsuło, jak będzie głodna to Cię obudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczko chyba odchudzanie lepiej Ci idzie niż wystawianie opinii nieznajomym z kafe :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia moge Cie zaskoczyc ale schudlam az 10kilo i jestem z siebie dumna chociaz sie wzielam do roboty nie to co wy jak blondynka je nawet zupy w nocy. Dzieki.j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież napisalam, że Ci to lepiej idzie więc czym mnie mialaś zaskoczyć? Dodam, że ważę wlaśnie tyle ile Ty masz zamiar ważyć mimo tego jem sobie od czasu do czasu w nocy i nie żaluję sobie od czasu do czasu schrupać czegoś slodkiego, zupelnie jak moja babcia do dzisiaj ma normalną figurę a je za dwóch. Chyba spalilam teraz Twoją wypowiedź. Wybacz. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kazdy ma tutaj do wlasnego zdania juz dosc dlugo czasu obserwuje ta wasza kolezanke Blondynke co wypisuje robi durne tematy strasznie jest nie szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka Ohhh tak bo Ty wiesz jaka jestem :D Może jeszcze mnie uświadomisz co mnie tak unieszczęśliwia? Głupie tematy? Głównie zakładam pogaduszki więc nie wiem o co Ci kamani... Tak wiem... moja gra jest co dla niektórych głupia ( trudna? ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×