Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

A co do tego kebabu, właściwie budki z kebabami to kiedyś jak robiłem zakupy w biedronce to jacyś cyganie coś sie awanturowali do tego turka i trochę bo poszarpali i powywalali jakieś stojaki z menu. Ale jak widać dalej stoi więc nie dał sie wykurzyć z interesu. Bo na przeciwko poczty jest kebab prowadzony przez romów, więc chyba to było powodem tej potyczki :P King jest właśnie mistrzem horroru ale jakoś nie tknołem żadnego, przeczytałem "Dolores Claiborne" dwa razy ale nie dokońca zabrakło mi 10 stron :O nie wiem czemu nie dokończyłem. I "Serca atlantydów" Czy ten zbiór opowiadań nosi tytuł "Wszystko jest względne" ? Ruszyłem ale nie dotrwałem do końca :D Podobno "Bastion" jest genialny. Ma 1000 stron więc mnie odstrasza trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czytam "Szkieletowa załoga" ale "WJW" też mam... i jeszcze " Po zachodzie"... "DC" czytałam ostatnio...Niby nie jakaś wybitna, ale w jeden dzień przeczytałam bo tak przyjemnie się czytało :) No ja te opowiadania właśnie też tak ruszyłam i przerwałam... ruszam i przerywam... ale lubię tak czasem coś krótkiego poczytać :) A jak czytałeś to "DC" to polecam do tego przeczytać "Gra Geralda" bo te dwie książki są z sobą spokrewnione ( pamiętasz te wizje co ona miała jak widziała małą dziewczynkę co ją ojciec dotykał itp... to główna bohaterka tej drugiej książki ;) ) A jak nie czytałeś jeszcze to polecam "Cmętarz zwieżąt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gra Geralda" miałem to zacząć czytać, opis był bardzo kuszący. Właśnie "DC" fajnie, lekko sie czytało. Będe musiał jeszcze raz odświerzyć pamięć przed "GG" :P Ja mogę polecić z racji małego przebiegu "serca atlantydów". Pierwsza nowela "Ludzie w zółtych płaszczach jest świetna, przynajmniej dla mnie :) nawet film powstał na niej podstawie. Gra tam Anthony Hopkins :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo ja widzę :) 3 siostra O. :P Dostałaś mojego wczorajszego sms'a o tej dziewczynie z przystanka ? Mała B. Zmienmy temat na kulinaria, co dziś dobrego zrobiłąś na ten obiad :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie podjarałem wtedy :D jeden uśmiech :) 4 siostra O. nawet podobna troszke była do swych sióśtr. Tak ładnie sie uśmiechneła, jej, przeklęty autobus musiał odjechać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, jesteś wyjądkowa, jak linie papilarne niepowtarzalna :classic_cool: Zapomniałem że na Ciebie takie teksty nie działają :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 siostra... 4 siostra... a ja to co? :P Ze "SZ" polecam "Mgła" ale to długością dorównuje niektórym książką prawie więc nie wiem czemu nie zostało osobno wydane ;) A na obiadek zrobiłam kapuśniak wiosenny tzn z młodej kapustki, piersi z kurczaka usmażyłam, młode ziemniaki z koperkiem, marchewkę podduszoną z sosem :P Na deserek bita śmietana z truskawkami gniecionymi ze słodką śmietaną :P Jeszcze wykończyłam ogórki małosolne :P Jutro pierdole, robię botwinkę i nic więcej :P I tak jadę chyba do rodziców to się znów nawpierdalam marchewki prosto z ogródka pewnie :D Kultura 👄 Brzydula Machnę Ci też 🖐️ :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
kulturko, może jesteś w ciąży?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała B. wyjdziesz za mnie :classic_cool: Brzytula :* hej, witaj, jak Ci minął dzień ;) Kulturka. Działają ale boisz sie przyznać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka.... taaaa to sprawdzone und potwierdzone :classic_cool: Ja uwieeeeelbiam botwinkę :) Chociaż ta dzisiejsza dzisiaj też mi bardzo smakowała, a wcześniej tak robiłam tylko żeby robić... Jeszcze ogórkową bardzo lubię... i szczawiową... ja to wogóle zupy bardzo lubię :P Pytanie do ogółu --> Pijemy coś dzisiaj, jak nakazuje ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije od dwóch godzin :classic_cool: mogę sam ale wolałbym z kimś :P Wóda polana dupa sprzedana :classic_cool: No dalej moje miłe, przy mnie możecie czuć sie bezpiecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapragniesz czegoś innego jak mnie poznasz :P Zdrówko, fanko drogich desperadosów, moze oni coś dodają do nich i dlatego tak Ci smakują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
no z ogórkami,... chyba jest coś na rzeczy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula Podziwiam chęci do jazdy... ja rowerem ostatni raz jechałam yyyy 7 lat temu :O A tak żeby jeździć to może z 10 :O Miałam to przy młodej nadrobić, nawet mam fotelik dla dziecka i DOOPA Brzuszek powinnam poćwiczyć i oooo... duże piwo właśnie pije :O A za tydzień będę nad morzem i będą dzieci za mną wołać " mamo mamo zobacz, ta Pani jest już duża a dalej pływa z kółkiem" :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jezdze teraz codzinnie wlasnie zdazylam wrocic a tu burza i leje udalo mi sie;) a co nie umiesz plywac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky Nie pijam zbytnio drinków, chyba że takie "co się nawinie" ;) ... ale ogólnie teqiule na czysto kiedyś parę razy doiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula Hehe umiem ;) Ale tak o moim brzuchu będą mówić ;) Nieee no dobra nie jest aż tak źle, chociaż mogłoby być w tek jednej kwestii znacznie lepiej... szczypiorek taki ze mnie a oponka jest :O Muszę iść się nastawić do kręglarza i poćwiczyć... ale od 3 lat się wybrać nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×