Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Kultura Mnie deszcz złapał jak sis do rodziców odwiozłam to w minutę lunęło tak, że się schować nie zdążyłam jak na podwórku stałam :D Ale duszno i tak było i nadal jest Kinky Nooo powiedzmy... Po wczasach oblookam się szczegółowo na zdjęciach to zobaczę ;) Właśnie qrwa ale się zdenerwowałam ostatnio :O Jakiś łoś położył moją ładowarkę od baterii aparatu chyba koło czajnika i się stopiła lekko tak, że bateria nie wchodzi... zresztą jak podłączam to nawet nie świeci wiec chyba całkiem kaput :O Nowa 90zł na allegro to ciekawe ile w sklepie zapłacę, albo będę bez aparatu na wczasach :O Mam gdzieś stary na baterie paluszki ale szukam, szukam i znaleźć nie mogę :O Qrwicy przed wyjazdem można dostać :O Za dużo dzisiaj --> :O :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała B. Ciiiiiii, wiadomo reputacja ważna. Co ze mną to nie zginie. No historia z aparatem nieciekawa :O Wyłam ten nadtopiony kawałek i spróbuj włożyc baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no właśnie tak chce zrobić ale to nie tylko kawałek tylko prawie całą otoczkę muszę... no i się nie świeci lampka kontrolna mimo wszystko :O Kurde w komisach czy gdzieś nie mam czasu szukać... bo to jeden konkretny model do Canona musiałabym znaleźć :O Poszukam jeszcze jutro na spokojnie starego aparatu a to gówno podrzucę może tacie niech mi ładnie to wypiłuje czy coś :( Kultura Nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała B. Dzisiaj olej, jest wieczór, zmęczenie łapie. Jutro pomyślisz nad planem na świeżo :) kulturka Cicha woda brzegi rwie, własciwie wyrywa całe hałdy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady siostrzyczko :P pewnie te ćwiczenia wymagaja partnera :classic_cool: z chęcią służe swoimi dłońmi :classic_cool: Mała B. Można robić pompki, albo napinać mieśnie klatki piersiowej. To wzmocni mięśnie i troszke podniesie biust. Skąd to wiem ? Lepiej nie pytajcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na biust nie narzekam w sumie... tylko oponka... chciałam A6W ale nie mogę... wogóle brzuszków nie mogę bo plecy nie tyle bolą co wręcz napierdalają :O Miałam iść się nastawić do kręglarza bo po małym wypadku samochodowym miałam jakieś tak przesunięcie kręgów czy coś tam bla bla blaaaa... minęły 3 lata a mi się dalej nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Partnera, bądź partnerki :D Wiadomo, że lubi, ale ja "bratu" nie będę niczego opowiadać :D Można Tobie na uszko, Blondi:P Dawaj idź niech Ci te kręgi nastawi :) Bo to trochę może komplikować po..znaczy życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka Jezuuu, to idź koniecznie :O Nie rób pełnych brzuszków. najbardziej efektywne są takie 1/3 brzuszki. Leżysz na podłodzę, i unosisz tułów lekko, nie do kolan tylko tak własnei w 1/3 odległości on nich. To odciąży plecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura No właśnie w codziennych sytuacjach nie narzekam... dlatego tak ciężko mi się zebrać ;) A może gorsetem się ścisnę :classic_cool: Ponoć przy długim stosowaniu to działa... ostatnio uczę się chodzić "na wdechu" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky Nie oglądałam zbyt szczegółowo dnia świra więc nie wiem :P Ale pewnie właśnie tak bo przecież ja mam codziennie dzień świra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura No pełne czy nie ja mam kłopoty z podnoszeniem się ogólnie jak leżę na płaskiej twardej powierzchni.. bo tak dla porównania to w łóżku mi to nie doskwiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka Ja umiem dobrze masaż robić :) wymasuje Ci plecki może kiedyś to nie bedziesz musiła isć do kręgarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×