Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezkropeczki

Pozytywnie :) Zapraszam Panów, którzy lubią mądre życie

Polecane posty

Dziedzic tak ma to można powiedzieć jego wizytówka. Jak trzasną drzwi to Dziedzic wyszedł. Tak Czarne Charaktery jak wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej
ja lubię Twoja muzykę, ale za stary jesteś dla mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Szczeniacka miłość, jesteś fajny młody facet i się nie poddawaj chłopie ;) Ktoś, kto zasłuzy kiedyś na Twoją szczerą miłość będzie szczęściarzem! (w rodzaju żeńskim rzecz jasna :)) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
nie uciekł tylko przyglada sie ale dziekuje za ciepłe słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej
Zuza tacy romantyczni facecie, trafia na materialistyczną oziębłą laskę, która ich wykorzysta. Tak się dzieje, rozejrzyjcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej
o dziedzic się odnalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyferku słoneczko w piekle o higienę za bardzo nie dbają więc mnie nie dotykaj. Mnie ludzie po rękach całują nie biesy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej
zasady są po to by je łamać, ja juz nic nie obiecuję ani nic nie przyrzekam, bo zycie swoje a ja swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnaś nie zostawiaj mnie samej zaraz godzina duchów. Co zrobiłeś Czasami ....? Lucyferze nędzniku Kafeteria iluzji? Przyszedłeś z odłamkiem szkła w oku. Dla Ciebie wszysssstko jesssst iluzją, Ale my Bezkropki i Zuzanna Anglosaska Na straży lustra stosunków męsko-damskich stać będziemy Jak dwie driady strzec będziemy tego źródła prawdy o Dobrej Związków Przyszłości. A kysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczeniacka milosc
Zasady te zasady nie są dobre. Do udanego związku nie ma przepisu porostu oboje muszą tego chcieć z całego serca:(( i pielęgnować to:( Jak jedno się złamie to wszystko się wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×