Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezkropeczki

Pozytywnie :) Zapraszam Panów, którzy lubią mądre życie

Polecane posty

"14 [zgłoś do usunięcia] Lucyfer nikaki Max Zander vel Klaun gffggghhh@tlen.pl'; -- mów na temat bo urocze tego oczekują Albo tylko czytaj Mój zastępco" Przecież pisze na tamat:P.A może rozpoczać przy winie dyskusję o odwyku:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) I tak uporaliśmy się z duchami na naszym Temacie. Minął weekend. Zaczął się nowy tydzień Nie zapomnijcie o Bezkropkowej Driadzie, nad brzegiem leśnego źródła w którym pod kamieniem chowam Wasze marzenia. Nie zapomnijcie o magii miłości, największej magii, która ubarwia dzień codzienny. Ja będę pamiętać. Różnimy się wykonaniem, ale chcemy kochać i być kochani. Ja też. Chociaż jestem Draidą ;) Pamiętajmy o tej magii, którą niektórzy szczęśliwcy mają w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej
AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej
to do mnie? Nie jestem gęsia, ja tylko zamknęłam wywód o miłości kropeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej
Bezkropeczki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madrze zyc
Czyzby proby stworzenia dobrego zwiazku i nauki o madrym zyciu niosly za soba wyroznienie w postaci klasyfikacji zaliczajacej nas do szalencow?? ;) Witam cieplutko a Bezkropeczka to juz pewnie po egzaminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madrze zyc
poczytalam... i pozwole wtracic moje trzy grosze ;) Samochody - zawsze robily wrazenie na kobietach.W odleglych czasach byly wyznacznikiem zaradnosci mezczyzny. Dzis, gdy posiadanie auta spowszednialo, luksusowy samochod daje poczucie szpanu dlatego kobiety szukajace czegos wiecej i czegos glebszego stronia od mezczyzn, ktorzy je posiadaja. Mysle jednak, ze dla kazdej kobiety wazne jest nie tyle jakim samochodem jezdzi jej ukochany, ale jak go prowadzi. To tak jak z tymi szpileczkami i kozaczkami. Bylo nie bylo sa to wyznaczniki zmyslowosci. Kobiety wiedza o tym doskonale i tak... jesli zaloze szpilki, do tego mala czarna z pewnoscia mnie zauwazysz, co wiecej - jestem przekonana, ze odwrocisz sie za mna kilka razy. Ale czy o to chodzi bys odnalazl mnie w tlumie z powodu tego jak wygladam a nie tego jaka jestem? Wiele kobiet preferuje inicjacje znajomosci od tego drugiego. Nie dziwie sie wiec mezczyznom szukajacym szpileczek a potem narzekajacym na brak wnetrza i osobowosci. Pieniadze - tu tez trudno sie oszukiwac, ze nie sa wazne w zwiazku. Nie chodzi tu o perfidny materializm ze strony kobiety ale o nadanie im wlasciwej roli w zyciu zwiazku. Wiedza o tym kobiety, ktore utrzymywaly mezczyzne. Jakkolwiek jest to troche upokarzajace. Jakkolwiek pomimo czasow rownouprawnienia kazda kobieta pragnie czuc sie kobieta nawet w tak banalnej sytuacji, gdzie on placi za kawe. Tak nam zostalo przekazane z dawien dawna. Nic na to nie poradzimy. Kompromisy - ladnie je zdefiniowal dziedzic. Sa sytuacje, gdzie kompromis jest po prostu smieszny i nie do przyjecia. Chociaz... on wybiera samochod a ona kolor! :D Myslice ze to moglo by przejsc? ;) Dziedzic - teskniles!? Niemozliwe!:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo ! Kurczę!!!
I tu desznik przylazł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo ! Kurczę!!!
Mnie nie, ale Wam rozwali topik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwali? Dlaczego miałby to uczynić--przecież tutaj naprawdę miło jest--rozmowy na poziomie--pełna kulturka :o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak witajcie już po, właśnie wróciłam do domu. Mam dosyć już stresów. Chcę na kajaki albo w góry moje kochane. Dziękuję za zdjęcia piękne. Gubię się jeszcze w poczcie tlenowej tu jakaś odpowiedź "szybka" tu "wolna" nie jestem pewna czy wysłałam, czuję się jak jaskiniowiec. Pozdrawiam baaaardzo ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
oczywiście, że tęskniłem i nadal tęsknie lubioszko moja:), jak możesz w to wątpić?:O i z każdą Twoją wypowiedzią podobasz mi się coraz bardziej,:D jesteś jedną z niewielu kobiet, które mnie kręcą mimo, że się nawet nie widzieliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę , ze top oprócz poszukiwania "nadludzi" do związków - stanie się chyba topem randkowym...czas pokaże...:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
oj, tam pistolet, przecież to jest lista "zbiorowych" oczekiwań i wątpię, żeby potencjalny partner musiał bezwzględnie spełniać je wszystkie, to sprawa indywidualna każdego z nas jaki procent "ideału" musi spełniać nasz wybranek/ka, po za tym jest jeszcze miłość, która czasami niedowidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×