Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezkropeczki

Pozytywnie :) Zapraszam Panów, którzy lubią mądre życie

Polecane posty

Gość i dalej
szczeniacka miłość strasznie mi smutno sie zrobiło jak Ciebie poczytałam, a ja naprawdę twarda dziewucha jestem w realu i niełatwo mnie wzruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezkropeczki-- przecież te postulaty są NIEREALNE w cześci swojej więc po co sie wysilać?Chyba aby sobie porozmawiać z kulturalnymi osobami.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczeniacka milosc
Trenowałem 3 lata TSD i teraz rok mma :) Nic tak nie boli jak miłość nieudana. Chce zęby wam wszystkim się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie nie realne są związki? Ja myślę że są realne :) Nie czytałeś nas od początku. Potańczę sobie nad źródełkiem a Ty malkontentuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, przepisu nie ma, bo kazdy jest inny i inne ma oczekiwania... To co tu zawieramy, to taka próba skonfrontowania, czego oczekujemy my kobiety i Wy mężczyźni. Każdy podda swojej własnej obróbce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej
ja tam nie wierzę w miłość, to rani. Lepiej kochać mózgiem i myśleć o przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczeniacka miłość masz kilka lat mniej niż mój ostatni partner. To jakieś dobre roczniki te lata 80te w przeciwieństwie do 70tych i 60tych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczeniacka milosc-- jak na swój wiek bardzo dojrzale mówisz.Znajdziesz jeszczę tę wyśnioną zobaczysz.Meczyłem się tak 2 lata jak TY teraz.Była nie jedna.Pożniej spotkałem tę ,w której do dziś jestem zakochany.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę powiedzieć Wam dobranoc. Siła wyższa... Ogólnie kiepsko u mnie ze spaniem, bo jak za dnia tak i w nocy... Miłego odpoczynku dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczeniacka milosc
No ja też już muszę lecieć. Obowiązki , szkoła do jutra panowie i panie dzięki za mile słowa;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczeniacka milosc
Dobranoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczeniacka milosc--odwagi i staraj sie nie myśleć tak intensywnie o wielkiej stracie dla Ciebie.:classic_cool: Bywaj chłopcze.Dużo szczęścia i powodzenia w życiu osobistym dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×