Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezkropeczki

Pozytywnie :) Zapraszam Panów, którzy lubią mądre życie

Polecane posty

cześć, nie ma za co ;) Nie słodziłam, podoba mi się to jak myślisz. Takiego faceta nawet nie szukałam, bo sądziłam że nie istnieją... Ale znalazłam i dlatego polecam gorąco innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
zuza, takiego dziwoląga? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackwolf@wp.pl
temat sobie poczytałem z uśmiechem na ustach, chwilami z drobnym zwiątpieniem w porozumienie, ale tylko chwilami, uśmiech zawitał ponownie :) więc te samochody hmm, może nie powinnienem , może się spodoba, bo nie robię tego dla jakiegokolwiek show , tylko dla siebie, z paroma zapaleńcami więc taka ciekawostka dla Was http://www.youtube.com/watch?v=lZE-IVhqHVA prowadzi mój kolega ,szczęśliwy człowiek tydzien temu mieliśmy trzy dniowe kawalerskie w ośrodku na kaszubach ,mieliśmy być odcieci od kobiet, a los sprawił ,że akurat w hotelu był zjazd optyków...głownie bardzo miłych pań. za tydzień kolega szczęśliwie się żeni, piszę to w obawie przed linczem i oskarżeniom o męskie blacharstwo, auta budujemy dla siebie , po pracy ,nie są to seryjne produkty, nie robimy tego na podryw :) na codzień mamy inne auta ,cywilizowane tyle o autach, ile pod maską hmm, na ile obstawiacie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej
to dziedzic pruski jest do wzięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
dyplomacja zawsze w cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej
mnie sie wydaję, że to głównie na kobiecie spoczywa odpowiedzialność za trwanie małżeństwa, czy potrafi facetowi ustąpić, podbudować jego ego itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam TAKIEGO DZIWOLĄGA ! :D Nie zamieniłabym Go na innego :) Nawet fury nie ma :D Za to ja jestem osobistym kierowcą i wożę moją szarą eminencję tu i tam. A jeździć kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
właśnie dlatego dożyli złotych godów, że szli za wszelką cene na kompromisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
nie szli za wszelką cenę*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej
dziedzic, musi ktoś ustąpić. Inaczej pozabijają się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem sie nie dziwię,ze hoże dziewczę w wieku 35 lat jest 4 razy rozwódką bo albo była jędzą albo miała głupich mężów.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
zaraz Cię suzi zjadą, że masz dupę nie faceta, bo nie ma fury,:) wiesz, że niezaradny, świat zwariował :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej
ale to prawda,facet bez prawka to :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackwolf@wp.pl
dziedzic, to częsciej działa w drugą stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej
35 lat to hoże dziewczę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
dalej, no właśnie o tym piszę, że kompromis i owszem ale nie zawsze i nie za wszelką cenę jak się na czymś nie znam to pozostawiam decyzję drugiej osobie, proste chyba i życiowe, czyż nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej
dziedzic zgadzam się, chyba niezbyt dobrze wcześniej Cię zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czasami przesiadamy się z jednego oprawcy na innego tylko no o miękkim marketingu. Myślę że dla Wilczka poszukamy kozaczków co myślicie, i to tych na 10cm białych biegających do sklepu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet ma prawko i miał furę:D i lubi fury :D Dobrze, że nie był w niej, bo ja bym nie spojrzała :D A ja jeżdżę, bo lubię i on to lubi i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej
zuza to dobrze, bo facet bez prawa jazdy to - 50% od męskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
ale te kozaczki muszą miec poetyckie zacięcie, bo kolega niemal wierszem pisze :D ( bez urazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackwolf@wp.pl
bezkropeczki , opony to na jakieś 3-4 przejazdy ,kilka, czasem kilkanaście minut,znajomy ma wulkanizacje, odkłada nam odpowiednie rozmiary po ludziach ,zostawiamy mu parę kompletów felg. nowych nie używamy, to kosztowałoby fortunę. być może dla kogoś może się to wydawać prymitywne, ale daje kupe czystej radości i odreagowania, nic poza tym :) jesteśmy zwykłymi facetami z odrobiną paliwa w żyłach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×