Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezkropeczki

Pozytywnie :) Zapraszam Panów, którzy lubią mądre życie

Polecane posty

Gość wchodzi dziedzic pruski
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
Zuza, moze i komus poprawie :) wlasnie przeczytalam, ze temat zamyka sie :( Naprawde wszystko juz zostalo powiedziane? Swoja droga, Drogi Dziedzicu wczesnie chyba chodzisz spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
Zuza tez zmykasz? Wchodzisz czy wychodzisz smutasie? ;) AAaaa Bezkropeczki, jak egzamin? Poszedl? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzi dziedzic pruski
jak mnie pocałujesz, powiedzmy w.... mmmm..czółko, to być może się uśmiechnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
W repertuarze mam tylko w nos - moze byc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzi dziedzic pruski
jak na początek może być... zamykam oczy iiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
iiiii gasze swiatlo, Dobranoc :) A Dziedzic kompletnie mnie nie przekonuje w tej postaci wchodzacej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzi dziedzic pruski
no i słusznie :D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzidziedzicpruski
wszystko od trzaskania drzwiami to podszyw jakiegoś młotka bez osobowości ale z drugiej strony lubiąca, to chyba mało co Cię przekonuje skoro nawet moje "wyznania" puściłaś mimochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
Trzymajac sie tematu i tego " pozytywnie" zakladam, ze jestes prawdziwym dziedzicem ;) ... na Twoje zarzuty odpowiem tak: Wyobraz sobie super szybki kop Ferrari i jakiegos tam innego diesla. Otoz ja jestem jak ten diesel ...;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzidziedzicpruski
ok, zrozumiałem, że jesteś "zamulona" uczuciowo:P ale żeby tak prawie żadnej reakcji?:O no może chociaż coś na zachęte, na te pierwsze kilometry? ;) i tak ja jestem ten prawdziwy, jakaś męda chce coś ugrać na mojej znajomości z Tobą i zablokował mi już drygi nick ale mam nadzieje, że serce Ci podpowie, kto jest prawdziwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
Ok. ok. ja jestem zamulona a Ty probujesz mnie odmulic?! :P Pierwsze kilometry sa dosc ciezkie zwlacza, ze chodzi o diesla, ale jak sie rozpedziiii to...... :D Dobrze prowadzisz? ;) Oh Dziedzicu, nie takie przeszkody potrafisz pokonac, prawda? A na moim sercu to ja bym nie polegala, bo przez niego to sie kilka razy w zyciu przejechalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakazane tresci nie czytaj
JESLI INTERESUJE CIE TWOJE ZDROWIE I TWOICH DZIECI TO OBEJRZYJ I PODAJ DALEJ nk.pl informuje nk.pl informuje http://www.youtube.com/watch?v=WUT-NTIqLds&fe ature=relat Człowiek który jest za odstapieniem od Uni Europejskiej nk.pl informuje http://www.youtube.com/watch?v=SskdyXlz20U&fe ature=player_embe http://www.youtube.com/watch?v=cLQ9Xe2751A&fe ature=related CZYTAJ OD STRONY 19 STEJ JAKIE SĄ Uwaga PRAWDZIWE PRZYCZYNY NIEKTÓRYCH CHORÓB .PRAWDZIWE!!! ZAZNACZAM http://www.scribd.com/doc/24288650/W-imieniu- narodow-%C5%9Bwiata wszystko na temat http://www.youtube.com/watch?v=lNlVL3WjMlk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzidziedzic pruski
alez Najdroższa, z racji zawodu i uprawnień bez problemu poradzę sobie z prowadzeniem i pierwszymi kilometrami;) problem w tym czy będziesz w tym aktywnie uczestniczyć, oczywiście na miarę diesla:p, znowu jakaś męda zahasowała mi nick, co za psychole tu siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzidziedzic pruski
posłuchaj złodzieju nicków, nie wygrasz ze mną i zawsze znajdę sposób na kontakt z lubiącą a jak masz problemy psychiczne to proponuję lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
Rozbawilo mnie to wszystko, ale kompletnie zglupialam:O Jak myslisz Dziedzic, dlaczego kogos draznie nasze poznawanie sie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
dziedzic dlaczego się nie zaczernisz? Wtedy skończą się kłopoty z identyfikacją Twojej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzidziedzic prusk
nie drazni tylko zazdrość, typowe na kafe, to co z moją propozycją?:) kolejne hasło, co za imbecyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie mądre zycie
Zaczernij się wreszcie, nie mogę patrzeć jak miotasz się z bezsilności :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie mądre zycie
Odrzucam Twoja propozycję. Jesteś mało męski, skoro nie potrafisz sobie poradzić z podszywaczami na kafe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycieeeeeeeeeeeee
tez mnie zablokowalo, mam tez kilka podszywow. dziedzic, masz jakis pomysl? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę, przywitać się chciałam :) Zaczernijcie się, to nie będzie kłopotów. A czy zalogowanie jest jakieś niekorzystne ? Pytam, bo tyle tu ludzi pisze na pomarańczowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzidziedzic pruskii
musimy chyba lubuśka przejśc na @ lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×