Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wozny z akropolu

dziewczyny 39-45 zapraszam

Polecane posty

Gość spaduuuuwa
nie zapomniałes czegoś dziadulino? Pierd.olnąć zasr.anego dywanika? he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marka10
Dzień dobry:) Lucyfer już zaraz sobie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono. widze debilizm sie rozszerza.czlowiek sobie spispokojnie iw miedzy czasie pisze? hmm ciekawe:) nie wiedzialem ze takpotrafie..ojdebile. ja tu tylko wszedlem bo znowu sie dowiedzialem ze o mnie pisza..he he he smieszni jestescie :) znalazlem juz sobie kogos na tym topikui nie mam zamiarumieszac sie w te wasze bezpodstawne oskarzenia...mowilem na poczatku ze pomaranczowi to nie istoty do pogadania..spadamdebile... pa pa ide dp mojej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ wyjątkowa kreatura z tego Oliviera jest.Facet jest.............zonatym.Tutaj peany miłosne do jednej Pani wysnuwa.Ciekawe ile zarabia taki kierowca TiR-a,ze mógłby sobie pozwolic na utrzymanie innych kobiet.Przebiegłość tej kreatury nie ma końca jeżdzi po całej Polsce więc nieżle sobie obmyślał plan zawładniecia sercem innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałem Ci ,ze Cię sprawdzę dokładnie.Potem utworzę temat i dokładnie będzie analiza twoich wypowiedzi.Będziesz skończony na cafe.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztram z grubsza
woznego nie trawie ale nie rozumiem co jest smiesznego w tym ze ma 50 lat????????????????????????????????????????????????????????????????///???????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyytam z grubsza
60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po mnie możesz sobie skakac ile ci sie podoba,spływa mi to.Lecz za to ,ze oszukałeś te kobiety i chamsko się zachowałeś tego ci nie daruję.Już na emaila spływają dalsze o tobie wiadomośći.Czyli tez cie mają serdecznie dosyć na innym temacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztram z grubsza-- każdy dojdzie do jakiegoś tam wieku.Lecz podaje że ma 39 lat a to już oszustem.Odmłodził się i to grubo.Dojdziemy do tego dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
07:37 [zgłoś do usunięcia] wozny z akropolu a apropo's mojego ojca to juz nie zyje od 20 tu lati mama taksamo ... debile-- to by sie zgadzało,poniewaz jesteś staruszek przedemerytalny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
07:35 [zgłoś do usunięcia] cichy duch. Chcę z rana sprostować- jakiś pomarańczowy duch TO NIE JA! nie wiem czemu jakiś owoc ukradł mi nicka, ale koloru już nie zdołał. Miłego dnia. hahahahahahahahahahahha w ducha sie zaczyna bawić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie teraz tam byłem .Przebiera nogami bo wie że już nie wytrzyma.Dopiero sie zaczyna Oszuście Olivierku.Temat Ci tak łatwo nie zniknie.Jest weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:27 [zgłoś do usunięcia] mogę porozmawiać.... ... 09:34 [zgłoś do usunięcia] czy możemy porozmawiać .................................................. Już na moim temacie chce rozmawiać ze mną na golasa.:D:D:D Musisz sie ubrac patafianie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz jeszcze szperacz wymyslil jakies nagolasy...totysie kompromitujesz niepowazny czlowieku.ciekaw jestem ile nickow masz na tym temacie.ty jakis porypanyjestes czlowieku.juz wiecej nie odpowiadam na te oszczerstwa!!! macie cholera zajecie.czlowiek pogadac chcial to zrobiliz ciebie niewadomo kogo i dlaczego..piszcie piszcie to posmieje jakie fantazje macie.nie wierze!!! wprost nie wierze a niedziela dzis wiec zamiast o czyms milym porozmawiac to wymyslasz i oczerniasz bezpodstawnie ! co za chamota ! zal mi tego co musi sobie ulzyc na kims co chcial tylko pogadac noale tak juz jest z chorymi psychicznie :) oooojjj biedaku biedaku ale masz zabawe zamiast odpoczywac:( echhhh co za zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj orange.
Dziękuję za zaproszenie🌻 Jutro się przyjrzę, parę stron już macie. Mam nadzieję, że w innym klimacie. Nie, nie jestem z Częstochowy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×