Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SmileEveryday

Mamy dzieciaczków z LUTEGO 2011:)

Polecane posty

Wiem,że tematy takie juz istnieją jednak ciężko ,,wbić'' sie do stałych bywalczyń.. Może jest ktos taki jak ja,że nie ma swojego miejsca na forum?? Może jakaś mama chce zwyczajnie pogadac o dniu codziennym kiedy w domu mamy czteromiesieczniaka? Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjhgu
smieszna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdshgvkfdjlgbdjkdkjvfd
co za głupi temat w ogóle nie wiadomo o co chodzi? co to kogo obchodzi jakie dzieciaczki macie... lepiej się nimi zajmujcie a nie piszecie głupie tematy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj captiva:) Mój jest z 11.02 Mam nadzieje,że temat sie rozkręci...Juz ktoś zaczyna mącić..Tam zle i tutaj zle..Matko...ktoś naprawde ma smutne życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo nie wiesz o co chodzi to nie pisz...Nie wiem co w tym niejasnego?:D Zajmuje sie moim dzieckiem bardzo dobrze i mam nawet czas na chwile relaksu..no wyobraź sobie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Cię nie obchodzi nie wchodz - proste. forum jest po to by wymieniać się doświadczeniami, radami i opiniami w danym temacie który notabene brzmi - ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie. Cięzko zrozumieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdshgvkfdjlgbdjkdkjvfd
forum tak ale nie forum kafeterii :) tu się pisze byle pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina57478
tu wszyscy siedzą na każdym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja sie dopisuje:):) core mam z 26 stycznia, ale pisze na lutowym forum bo termin mialam na 5 luty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh,to forum to chyba faktycznie nie za fajne miejsce.Nie ma się co dziwić,że się stąd ludzie wynoszą.Pelno tu pewnie gimnazjalistów z ich dennym poczuciem humoru i innych niespełnionych frustratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_m_90
Moj synek jest z konca stycznia .. A wiec kwlifikuje sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie trzeba to olać!!! byłam dzisiaj z Ola u lekarza bo ma wysypke, sucha skóre i spuchniete czerwone powieki, diagnoza - alergia pokarmowa!!!! mam zakaz spozywania truskawek!!!! a takie smaczne saaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka,biedna Mała i Ty też.Na szczęście truskawki są sezonowe i niedługo znikną to nie będą Cię kusić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, jakos przezyje bez truskawkow;);) kurcze wszyscy mi wciskali ze to potówki, potówki, ze panike sieje ze wszystkie dzieci tak maja jak jest goraco!!!! a tu masz, alergia:( tak myslałam ze ta sucha skóra jest podejrzana!! teraz cos pozytywnego - Ola pierwszy raz przewrocila sie z brzuszka na plecki:) udało jej sie tylko raz ale zawsze to powód do dumy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Hej!Mój Igorek z 20...i niestety też alergik i też mi wmawiano,że to potówki.Teraz ma wysyp po kleiku kukurydzianym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eddafi uzywasz jakis specjalnych kosmetyków do kapieli??? smarujesz czyms Igorka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serię OILLAN i robioną maść z apteki,zdaje się cholesterolową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! nie wiem czy mnie przyjmiecie do swojego grona bo mój synuś jest z marca. podczytywałam ten sam topik co wy-luty2011 ale też dwa na których pisała Smile. tak jakoś wyszło że nie miałam odwagi się odezwać... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idalijka
Ja się przyłącze bardzo chętnie :-) moja córcia jest z 9 lutego. Napisze coś więcej jak włącze kompa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eddafi dostałam recepte na masc robiona ale jeszcze jej nie mam, dopiero jutro rano bede wiedziec co to za specyfik! do tej pory kapalismy Ole w hypoalergicznym plynie z oliwka nivea! nie wiem czy zmieniac czy zostac przy nim??? zadowolona jestes z oillan??? mamamarcelka84, idalijka nie jestem załozycielka topiku, ale piszcie dziewczyny, zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka,nawet dobre te kosmetyki,nie podrażniają ,skóra po nich ładna,ja sobie chwalę...a ta maść bardzo dobrze działa na wysuszoną skórę np.za uszami czy policzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eddafi napisz mi jeszcze prosze, których dokładnie uzywasz??? emulsji do kapieli natluszczajacej i jakiegos balsamu tak?? pewnie zakupie córci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. To ja tez chetnie do was dolacze. Coprawda urodzilam 31 stycznia,ale termin mialam na polowe lutego wiec od samego poczatku podczytywalam wszystkie fora lutowek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×