Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SmileEveryday

Mamy dzieciaczków z LUTEGO 2011:)

Polecane posty

No to super a skad jestes? Wogoe moze kazdy napisze skad jest chcialabym Was lepiej poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a sama nie napisałam skad jestem. Poznań to moje miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam koło Dzierżoniowa :) nazwy miasta nie podaje, bo i tak nikomu nic to nie powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) witam nowe kolezanki): miło ze coraz nas wiecej:) Ja jestem z podkarpacia, koło Krosna mieszkam. Miałam dzisiaj z Ola przerypana noc, nie chciała spac, podskakiwała jak pchełka i wierciła sie strasznie i płakała i w ogóle meksyk.....:( padam na twarz.... chyba zrobie sobie dżemke:) piszcie co u was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh mój mały ma katar. Chyba mnie wykończy zwłaszcza, że mnie też zaraził. I tak już od niedzieli. Byliśmy w niedziele u lekarza- niby nic poważnego no ale. Wczoraj była u nas pielęgniarka na patronażu i kazała jutro się pojawić w przychodni po recepte na jakieś kropelki z antybiotykiem bo we wtorek mamy mieć szczepienie, a później lekarka idzie na urlop. Więc dobrze by było go teraz szczepić. A tak w ogóle to Danielek ma dzisiaj swoje "4 urodzinki" (na razie obchodzimy je co miesiąc :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ale fajnie,że juz tyle nowych osób dołaczyło! witajcie:) Wczoraj pozno wrocilismy z działki i dlatego nie pisalam.. To ja przypomnę..Jestem mama Maksa ur 11.02,mieszkamy jeszcze w Kielcach..tzn za miesiac-dwa przeprwowadzamy sie do domu pod miastem,ktory własnie kończymy urzadzac.. I baaardzo milo mi Was poznać;) Mój za to dzisiaj jak usnął po 20 to spał do 6.30!Bez przerwy;) Wczorajszy dzień go chyba wykończył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ur sie z waga 3650,mierzył 57cm...Teraz wazy troszke ponad 7kg i nosi ubranka 68.. MamoMarcelka Ty mnie kojarzysz z topicu dla staraczek? Bo tam sie najwiecej udzielałam;) Niestety temat upadł przez pomarancze i wredne osoby ktore podszyły sie pod mój nick...Ktoś zarejestrował sie na mój nick zmieniając jedna literke l na I i wypisywal straszne rzeczy kiedy mnie nie było na forum,bo wylądowaliśmy z Maksiem w szpitalu,bo mały dostał zapalenie oskrzeli jak miał 5 tyg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola najlepszego dla Danielka🌻 Na katarek najlepszy nasivin i odciaganie,odciaganie... Mój miła okropny katarek w wieku 5 tyg i pozniej mu przeszło na oskrzela..byl w takim stanie,ze ledwo oddychał...Nie chce nawet o tym pisać...Myslalam,że sercemi pęknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny zróbmy mała tabelke..bedzie nam łatwiej sie poznać i skojarzyć.. NICK.........WIEK........MIASTO........IMIĘ DZIECKA I DATA UR. Smile..........24..........Kielce.............Maksymilian.....11.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Gratuluje wspaniałych dzieciaczków, Ja będe drugi raz mamą na początku sierpnia i mam do was pytanko. Bardzo proszę bądzcie kochane i odpowiedzcie. Czego dla dziecka nie warto kupować, co wam kompletnie sie nie przydało i w ten sposób tylko pieniążki się zmarnowały. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK........MIASTO........IMIĘ DZIECKA I DATA UR. Smile..........24..........Kielce.............Maksymilian .....11.02 Ola_89........22..........Piława Górna....Daniel..............16.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie fajnie, że trafiłam na to forum- zawsze będzie z kim pogadać o problemach z dziećmi- a Wy jesteście na bieżąco bo macie pociechy w podobnym wieku. A powiedzcie mi jak to u Was wygląda ze spaniem w dzień? Bo Daniela nakłonić do snu to jakaś istna katastrofa. Choć widać, że jest zmęczony stawia ogromny opór, uryczy się jak wściekły. I w sumie to może 2 godzinki w ciągu dnia prześpi. Oczywiście na kilka razy. W nocy śpi dosyć ładnie- o 20 dostaje 200ml mm chwile się pokręci i idzie spać. Budzi się ok 4 rano i bywa już różnie, ale zazwyczaj z trudem ale zasypia. Masakra jakaś. Dobrze, że dyżury nocne przejął mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK........MIASTO........IMIĘ DZIECKA I DATA UR. Smile..........24..........Kielce.............Maksymilian .....11.02 Ola_89........22..........Piława Górna....Daniel..............16.02 Anulka84......27..........Krosno............Ola.............26.01 córcia w dzien ma azwyczaj 2 dzemki po 2 godziny, w sumie nawet jak dzemek jest wiecej to w dzien przesypia 4, 5 godzin! jak jej sie chce spac to skrzypi jak stare drzwi buahahaha przesmieszne to jest:):) wszyscy w domu wiedza kiedy Ola chce spac:) za to ze spaniem w nocy tragedia, lepiej spała jak miala 2 miesiace, teraz to szkoda gadac... co mi sie nie przydało........ hmmmmmm........ taki fotelik do wanienki, foczka tzw, całkiem nie zdała egzaminu, uzyta 2x ciuszki nie rozpinane w kroczku, nie polecam, nie wygodne zwlaszcza jak dziecko jest malutkie hmmmmmm to chyba tyle, jak cos sobie jeszcze skojarze i przypomne to napisze. powodzenia dla przyszłej mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola89 maz????? dyzury nocne????? dzisysssssssssssss ale ci zazdroszcze..... moj albo spi wu swoich rodziców, bo tam ma prace a to godzine drogi od nas wiec co drugi dzien zostaje a jak jest w domu to w nocy spi bo musi wczesnie wstac zeby do poracy dojechac!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, mój chodzi na 6 do pracy, ale wmówiłam mu, że to tak akurat wstanie o 4 nakarmi Danielka, potem go przewinie, odbije, uśpi. To akurat będzie już prawie 5. Więc jeszcze chwilke sobie poleży- bo już nie opłaca się spać a później z pieskiem, śniadanko i do pracy :P Trzeba umieć sobie radzić w życiu :) Do niedawna jeszcze wstawaliśmy na zmianę, ale później tak wyszło, że w zamian za coś tam (mało ważne za co) zaproponował, że będzie tydzień dyżurował. No i tak już z miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, to może i ja spróbuje się dołączyć :)Syn Staś, 21 luty, przy urodzeniu kruszynka 3060 gr i 53 cm teraz prawie 7 kilo i długaśny strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj do niedawna bardzo duzo spał w dzień...A np wczoraj prawie nic nie spał...nie wiem od czego to zależy...Zazwyczaj mamy 3 drzemki,jedna ok 2 godz reszta po pół godz.. Pocahontas gratuluje drugiego maleństwa.. U nas kompletnie nie przydał sie podgrzewacz do butelek,bo mikrofala robi to w 15 s...na pewno na poczatku sprawdziły sie tylko te ubranka rozpinane po całości..Nic wymyslnego,bo to bez sensu np spodnie ogrodniczki dla noworodka:/ Sliczne są ale komletnie nie praktyczne.. Jak sobie cos przypomne to napisze..a kołderka z poduszką-póki co dalej lezy w szafie,bo mały spi w śpiworku albo pod kocykiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam podgrzewacz w sumie też się nie przydał. Użyłam kilka razy, ale faktycznie w mikrofali szybciej :) I jeszcze sterylizator mikrofalowy- przeklęte dziadostwo!!! Moja zdolna teściowa postanowiła mi pomóc i wyparzyć buteleczki- tyle, że nie zwróciła uwagi, że nie ma w środku wody :o 8 butelek z aventu poszło.... I to te bez BPA- aż nawet ie chce mi się mówić ile zapłaciłam za nie, pewnie każda z Was wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i nam też zupełnie nieużyteczne były kaftaniki- podwijały się,małemu było niewygodnie no i miał odkryte plecki. Bodziaki może troche trudniej się ubiera ale jak dla mnie są rewelacyjne. Na początku miałam kilka takich z napami z przodu, także nim nabrałam wprawy to nie było takiego wielkiego kłopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Ola to waży cos koło 7kg teraz i mierzy gdzieś z 70cm tak jak ją mierzyłam sama bo w przychodni to ie mierzą :p NICK.........WIEK........MIASTO........IMIĘ DZIECKA I DATA UR. Smile..........24..........Kielce.............Maksymilian .....11.02 Ola_89........22..........Piława Górna....Daniel..............16.02 Anulka84......27..........Krosno............Ola.......... ...26.01 gosiaczek90...21........Zota.............Aleksandra.......08.02 tak dla wyjaśienia Złota to wieś :p a koło miasta to hmmm jesli ktoś wie gdzie Łowicz albo sochaczew to mieszkam tak pomiędzy ;) dzisiaj to miałąm przerypaną noc ;/ mała wtrynila ze 140gr kaszki ryżowej jabłkowiej na wieczór o 19 gdzieś,obudziła się ciut po 22, "wychłeptała" duszkiem 200ml mleka samego, i poszła spać dopiero wpół do pierwszej w nocy ;/ nie płakała za bardzo ani nic, niby była śpiąca ale coś jakby jej tam dolegało, jak wkońcu usneła to spała do 8 rano prawie, jak się obudziła to zjadła prawie 180ml mleka i teraz jaieś 40 min sobie już śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) u nas kiepska nocka, Szymek ma katar i bardzo ciezko mu sie oddycha ale widze że Ola też ma tak samo. My dzisiaj idziemy do lekarza i zobaczymy co powie. a co do zbędnych rzeczy dla noworodka to zgadzam sie z ogrodniczkami, poza tym nam ciezko bylo zakładac sweterki przez główke najlapsze jak dla nas były pajace bawełniane. a jak Wasze dzieci są przeziębione to wychodzicie na spacer? dla mam karmiących butelką, ile wasze pociechy pija posilków dziennie i po ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK........MIASTO........IMIĘ DZIECKA I DATA UR. Smile..........24..........Kielce.............Maksymilian .....11.02 Ola_89........22..........Piława Górna....Daniel..............16.02 Anulka84......27..........Krosno............Ola.......... ...26.01 gosiaczek90...21........Zota.............Aleksandra...... .08.02 Imago..........22.........Poznań..........Szymon...........20.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek miał katar przez 2 miesiące i nic nie pomagało. Lekarz kazał czyścić nosek i jak najwięcej właśnie przebywać na spacerach. A co do butli... pije 5 razy dzienie plus raz soczek. Rano i wieczorem 180 a w dzień 150 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek!Ja całkiem niedaleko...:)U mojego to różnie ze spaniem,choć ogólnie coraz lepiej.W nocy budzi się raz,no właściwie to nad ranem,około 4,zje i śpi do 6-7.Teraz usnął o9.30 i nadal śpi...a ja hulam po kafe...ale jeszcze się pochwalę,żeby nie było żem obibok,poodkurzałam,pozmywałam,pranko się kręci,no to zasłużony relaks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój je 5x na dobe od 150-200ml. Na dwór katarkiem staram się nie wychodzic- goraco takie to sie spoci, a później wiatr zawieje i dopiero będzie. Może przesadzam- nie wiem, ale wole na zimne dmuchac. Wprowadzam Danielowi zupkę (marchew+ziemniak+pietruszka) smakuje mu średnio. gosiaczek90- jak robisz tą kaszkę? w jakich proporcjach i jakiej ona konsystencji wychodzi? Bo ja myślałam właśnie o kaszce na noc tylko nie wiem jak to bedzie wyglądac- normalnie płynne do butli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z rozszerzaniem diety czekamy aż skończy 4 miesiące, czyli niedługo:) dostalismy wczoraj paczke hipp z moim pierwszym jabłuszkiem i to bedzie pierwszy posiłek mojego maluszka:) my też mamy 5 karmień ale Szymek nigdy nie zjada wszystkiego rozbieżnośc jest duża bo od 100-170ml. przesypia mi całe noce od 21.30 do 7.30:) tylko teraz przez ten katarek się budzi na oczyszczanie noska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje kochane jesteście. Jak coś się wam przypomni co do nieprzydatnych rzeczy to piszize, bede sobie was poczytywać czasami i na pewno skorzystam z dobrych porad. A teraz zmykam obiadek szykować, bo córcia za godzinkę ze szkoły wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imago- to fajnie, że tak ładnie Ci śpi. My noska w nocy nie czyścimy bo groziłoby to inwazją sąsiadów. I tak już im przeszkadza,że mały płacze. A psa kazali mi oddać bo szczeka jak nie ma nas w domu....- tak to jest jak mieszka się w bloku z ludźmi po 50-tce co zapomnieli już jak sami mieli dzieci małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×