Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość disable.woman

Niepełnosprawna -jednorazowy seks?

Polecane posty

ale ciemnogród w tym kraju :O Jak czytam takich Kalibanów to mnie poprostu mdli :O Zdajesz sobie człowieku sprawę że ty mozesz w kazdej chwili zasiaść na takim dwukołowcu?:O Mam znajomego na wózku [skok do wody] Ma 39 lat jest niezwykle przystojnym męzczyzną i ma pełnosprawną kobietę. Inny mój znajomy niedawno uległ wypadkowi samochodowemu tez jezdzi na wózku i nic mu z urody nie odebrał ten stan rzeczy. Mój mąz 6 miesiecy jezdził na wozku i siusiał w kaczkę :P Niepelnosprawni są wsród nas i niczym sie nie róznią od wielu sprawnych, choc moze mają wiecej tolerancji i zrozumienia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolw31
Autorko nie słuchaj dolujacych ludzi tylko rob swoje. Podrywaj facetow jak inne, kazdy ma takie same prawa. To czy sie zwiaze ktos z Toba to jego sprawa, sam musi dojsc do wniosku czy to ogarnie.Pewnych realiow czyli niepel. nie zmnienisz wiec sie nie zadreczaj.Rob ile mozesz dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz na facet21@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawulon73
disable woman, jeśli temat nadal aktualny pozostawię maila pawulon-73@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmąndry
Autorko kup se dobry vibrator czy jakąś seks maszyne i się wyżyj a nie dawaj d00py pierwszemu lepszemu i zachowuj się jak diva. Myślisz że nie ma w tobie nic atrakcyjnego czujesz się gorsza od innych kobiet ale jeśli masz dobre serce to napewno kogos znajdziesz. A tak to tylko zwykly *****cz cie dosiądzie pospuscza pare razy w ci psko i zostawi. Chcesz się poczuć jak worek na sperme prosze bardzo to twoje życie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzniesmaczona
pawulon ,chociaż maila byś zmienił bo ten bardzo niestosowny w tym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawulon73
a dlaczego nie podoba Ci się mój mail? Co w nim nie tak? pochodzi od mojego imienia. Pozd Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@disable Woman, jeśli sprawa aktualna, napisz: floyd244@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym podszedł do sprawy niepełnosprawności tak: Jeżeli są kobiety (w mniejszym stopniu faceci)co uprawiają najstarszy zawód świata za kasę to dlaczego nie mogą być kobiety co będą za kasę uprawiały sex z facetami niepełnosprawnymi jak i na odwrót.Mam na myśli te osoby co mają utrudniony kontakt z innymi a czuje taką potrzebę by się rozładować facet czy kobieta. Nie piszę o tych co mają partnerów partnerki , lecz jest bardzo wielu niepełnosprawnych co są sami a pożądane czyli sex nie dzieli na zdrowych i niepełnosprawnych , każdy to ma .No i na koniec , nie dzielmy się na niepełnosprawnych i zdrowych gdyż to niema sensu liczy się człowiek a czy on stoi leży siedzi dla logicznie myślącej osoby to bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to zwykla puszczalska tylko jednorazowy seks jej w piczy i w glowie. Jak widac nawet kaleki sie puszczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może poszukasz sobie partnera, który również jest niepełnosprawny? Znam dwie takie pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym polecał skontaktować sie z wrozem Egonem ;) On zna odpowiedzi na wszystkie pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co istnieje w Szwecji, tzn. ten cały płatny seks dla niepełnosprawnych, jeszcze pewnie refundowany to jest coś ohydnego. To powoduje jeszcze większą stygmatyzację takich osób w społeczeństwie, pokazuje jak to trzeba się nad nimi litować i że są skazani na Qurwy. To niektórym może więcej szkody i cierpienia wyrządzić niż pożytku. A przecież powinno się dążyć do integracji. Znam kilka par w których jedna lub dwie osoby są niepełnosprawne. Ba, moja koleżanka była w związku z facetem na wózku który wyjechał na jakąś wymianę ze studiów i nalazł tam sobie inną... Takie związki nie różnią się specjalnie od tych gdzie dwie osoby są niepełnosprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*pełnosprawne - miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek_strazak emeryt
nie brzydze sie niepełnosprawnych ,robiłem juz to,naiczesciej sex oralny ,trzeba sie przemóc bo ciało niepełnosprawnej kobiety jest troszke inne, jesli sprawi to przyjemnosc kobiecie czy na wózku czy na łozku .zrobiłem to juz kilka razy i okazało sie ze mnie sprawia przyjemnosc sprawianie komus przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
Ja bardzo chętnie bym uprawiał sex z taką osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiana obyczajowa
Po prostu musimy zacząć od tego, że: aby wyświadczyć komuś przysługę sexualną czy platoniczną bliskość, dotyk czy wysłuchanie tego co niesprawna osoba chce wypowiedzieć/się wyżalić - musimy zwolnić osobę przysługującą - od nazwy, czy przezwania, jako "prostytutka" lub "lubieżnik/czka", jakoby czyniąca zdradę względem swojej partnera/rki. No i do tego takim zaufaniem obdarzać tylko ludzi: moralnych, odpowiedzialnych, higienicznych i kulturalnych. Niech to będzie taką cichą pomocną "profesją" zdrowych, dla niesprawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herh5u
hej jestem chętny na seks jak coś możemy się zgadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te wszystkie wypowiedz i nasuwa mi sie jedno Bycie w komunie do 1989r zrobiło nam ogromne spustoszenie w byciu człowiekiem otwartym i samodzielnie myślącym . Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak jesteśmy ograniczeni w każdej dziedzinie życia . Wychowanie dzieci , wiara, otwartośc na świat i ludzi , nienawiść , poglądy . Niestety tamte lata zostawiły ogromne piętno i dzisiaj to się nam odbija czkawką . Nie umiemy rozmawiać ze sobą bo każdy chce narzucać swój punkt widzenia i rzadko przyzna rację innym . Ten przykład z seksem dla niepełnosprawnych to tylko cząstka problemów których nie powinno byc .Jeżeli dana osoba niepełnosprawna czuję potrzebę tak normalne sprawy jakim jest sex (bo z tym się rodzimy) szuka sposoby by to uczynić i się poczuć rozprężonym . Są kobiety faceci mądrzy i umiejący podejśc do tych spraw bardzo poważnie i czule i tego szukajcie , nie róbcie z tego zamieszania i sztucznego problemu , jesteś dorosły i masz taką chęć to wystarczy , nie musisz się tłumaczyć nikomu. Jedyna zasada nie szkodz drugiej osobie czyli bądź normalnym czułym człowiekiem , to tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak można tak napisać o osobie niepełnosprawnej , która po prostu ma swoje potrzeby: "Autorka to zwykla puszczalska tylko jednorazowy seks jej w piczy i w glowie. Jak widac nawet kaleki sie puszczaja."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zza miedzy
Ja też bym nie miał z tym żadnego problemu. Nawet jakby chciała tylko minetkę, to bym chętnie takiej osobie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy oferta nadal aktualna ,lubie dawać przyjemność ,podnieca mnie taki seks gdzie moge dać komuś przyjemność . Jesli nadal aktualne to podaje adres pgtechnikooim4@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13:09 Nie wiem kim jesteś lecz gdybyś był facetem i znał bym cię dostał byś w mor tak byś się nakrył nogami . Jeżeli jesteś kobietą to lepiej zamilcz i nie zabieraj głosu jeżeli jesteś pusta jak pustak.Wiem że na takich forach to znajdą się różnej maści dewianci podszywający się pod każdego i pod wszystko , lecz o nie pełnosprawnych jeżeli się nie zna takich nie wolno się wypowiadać gdyż w każdej sekundzie i chwili ty możesz być w tej samej sytuacji i na własnej skórze odczujesz . Kobieta jak i facet chce mieć sex nawet namiastkę nie kochając danej osoby lecz dla zdrowia psychicznego chce rozładowania się , to jest tak samo jak jedzenie picie czyli pragnienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co uprawiają seks to puszczalscy . Tak samo ci co pierdza sa tez puszczalscy baki . A ci co jedzą sa zarłoki . Nie wolno korzystać z z takich bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to były żarty ? Czy naprawde moge komuś służyć swoja miotełka . pgtechnikooim4@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pukt widzenia zależy od punktu siedzenia co do myslenie to każdy z własnej szuflady wygląda i prubuje odnieść się do tematu który albo jest mu tylko pośrednio znany z autopsji lub coś wie coś widział i może tyle wie co napisze dalej to stereotypy i Koszmarny glud edukacij seksalnej w szkołach powoduje to co czytamy przykre to co czytamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepełnosprawna
"Kobieta jak i facet chce mieć sex nawet namiastkę nie kochając danej osoby lecz dla zdrowia psychicznego chce rozładowania się , to jest tak samo jak jedzenie picie czyli pragnienie ." x Taki seks odbiera godność i prowadzi do jeszcze większego cierpienia. Dla rozładowania się to już lepsza jest masturbacja, bo nie doprowadzi do niepotrzebnego zaangażowania się i zranienia, że o ciąży już nie wspomnę. Seks bez uczuć to używanie drugiego człowieka jak przedmiot do rozładowania się, postępowanie paskudne niezależnie czy robi to osoba sprawna czy niepełnosprawna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym kogos kochala to bym z nim byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:19 jesteś w błędzie . Seks bez uczuć jest symbiozą . A nie pasoźytnictwm . Gwałt jest pasoźytniczy . A gdy oboje maja chęć to jest symbioza . Ja mógłbym zaspakajać kobiety które maja chęć przeżycia wspaniałego seksu . A zakocha sie we mnie jest niemożliwością . Chociaż wyglądam porządnie nie m a m w sobie jak to nazywacie tego czegoś . Moje tego czegoś jest fizyczne i czeka w cieniu na okazje. Mój adres : pgtechnikooim4@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×