Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karinaka

JAK ZŁAPAĆ FACETA NA CIĄŻĘ??????????????????????????

Polecane posty

Gość fhgrsxh
taka zes madra a nie wiesz jak sie zaplodnic ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw89
kobieta z własnym biznesem do tego dobrze zarabiająca to raczej ma głowę na karku a ty piszesz głupoty jak ktoś po szkole specjalnej-razi mnie twoja głupota i bezmyślność -szkoda mi tego faceta bo trafił na idiotkę-nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabka1111111
akordzik masz rację:D Panowie lepiej uważajcie, bo aż strach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha PAnowie, a co wy dopiero teraz sie dowiadujecie o takim zagrozeniu?hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Nic prostszgo. Kupujesz prezerwatywe z wypustkami i mowisz mu ze chcesz zeby dzis bylo w niej, facio sie spuszcza Ty zatrzymujesz prezerwatywe i wlewasz w siebie w dogodnym momencie czyli kiedy nie widzi. Pamietaj o nozkach na 12 i do gory :) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3423423423
chyba to kwestia ogólenj płodości i wieku.. Ja jedno dzieckoto mam ze stosunku co polegał na jednokrotnym wprowadzeniu penisa, bez żadnego wytrysku, w dzień w którym owulacji żadną miara nie powinno byc. Po prostu nie wierzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezerwatywa bedzie podejrzana kurcze, tyle lat sie kochamy i ani razu nie uzylismy prezerwatywy, on jest bardzo ostrozny zawsze sie spuszcza na mnie, z ciala to nic nei uzyskam, jedynie loda zrobic hahah ale zauwazy ze nie polknelam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak to sie dzieje, jednym wychodzi tak niespodziewanie, cudem, a innym tak dlugo zajsc, fakt, ja jeszcze nei probowalam, ale juz kilka lat kochamy sie bez zabezpieczenia, stosunek przerywany i nic z tego nie wyszlo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3423423423
a ile masz lat??? Nie wiesz że płodnosc zalezy od wieku? Jedna trzecia par ma b. poważne problemy. Wczoraj też ktoś pisal że sporo zależy od jedzenia robiono badania jakieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
wcale sie nie dziwie, ze on nie chce miec z toba dzieci i nawet przy tabletkach antykoncepcyjnych byl ostrozny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie przeze mnei jest ostrozny, nei znasz go , bardzo rozrywkowy facet z bogata przeszloscia, poprostu ostroznosc ma juz zakorzeniona do momentu pewnie az sie sam zdecyduje, i powiem ci szczerze (ku twemu zdziwieniu)malo komu tak ufa jak mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbrajacie mnie
chciałabym mieć dziecko, ale nie podstępem jednak.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet balabym sie zapytac ile kobiet przelecial w zyciu, a glupia kobieta nawet w takim potrafi sie zakochac na zaboj, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poruszylam taki temat, a czy tak zrobie , jeszcze nei wiem, przeszla mi taka mysl i tyle zalozylam temat, i dyskusja sie rozwinela hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zamiast robienia facetowi takiego świństwa pomyślałabyś o adopcji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasfasdf
Y.e.b.a.n.a patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie można poszukać faceta chętnego do założenia rodziny? 26 lat to nie tak dużo na poszukiwania. Zawsze zostaje też opcja z banku nasienia i nie trzeba tego robić czymś kosztem i wbrew jego woli. Na prawdę chcesz oszukać bliską Ci osobę? Poza tym jeśli nie chce to pewnie ma jakieś powody... Próbowałaś z nim rozmawiać wogole? Może nie ufa Ci na tyle, co zresztą po twoim wpisie wcale mnie nie dziwi... Chyba faktycznie tylko o alimenty ci chodzi. Jak tam bardzo chcesz dziecka to zawsze możesz się puścić się z jakimś typem na dyskotece, tylko nie próbuj nawet wmawiać temu swojemu facetowi że to jego dziecko. Powiedz że ojciec nieznany i po sprawie. Bez upodlania się najgorszym kłamstwem. Powiedz mu wcześniej jakie są twoje odczucia co do dziecka i że jak nie chce to sama sobie takie zorganizujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do banku nasienia, mozesz sobie np wybrac od faceta blond/niebieskie jak chcesz takie dziecko czy ciemnoskorego jesli chcesz mulatka, badz uczciwa wobec swojego kolegi z benefitami czy jak nazwac ten uklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lanson
Od banku nasienia nie dostaniesz alimentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj ciaza to nie powod do slubu zwyczajnie odejdzie od ciebie i poszuka sobie innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy jesteście kobiety popierd....ne.

Faceci nie są głupi domyślą się. A wy nie kombinujcie z antykoncepcją. Znam przypadki łapania na dziecko aż brzydzę się tym. Pomyślcie co może zrobić facet kiedy pozwie do sądu za to. Kto podstępem przemocą (ciąża) doprowadzi do współżycia grozi kara. Chcecie dzieci wychowujcie same bo samo że chcecie dziecko to egoizm z waszej strony. I same utrzymujcie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×