Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karinaka

JAK ZŁAPAĆ FACETA NA CIĄŻĘ??????????????????????????

Polecane posty

Chcę zajść w ciąze z moim facetem. Zna ktoś moze jakis sposob?. Dodam ze uprawiamy seks przerywany,nie konczy we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdg
oszukaj go, powiedz ze zaczelas brac tab. antykonc. i ze moze spokojnie skonczyc w tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcdeckndscdf
ile razem jestescie?my 8 lat i dalej jakos slubu nie ma.Nie przez to ze nie chce tylko mieszkamy razem i slub jest odkladany co roku jak bedzie lepiej>Dlatego tez postanowilam w zimie zajsc w ciaze i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw89
nic dobrego z tego nie wyjdzie skoro chcesz dziecka w taki sposób -to zwykłe świństwo a potem efektem jest najczęściej rozwód co innego nieplanowana wpadka a co innego wykalkulowana ciąża-chcesz go zmusić do ślubu-zastanów się co chcesz zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdanie jest takie ,że i tak nie będziecie szczęsliwi, skoro twój facet nie chce narazie dziecka to poczekaj, to moze być powód do sporów między wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce być złapany na ciąże
Daj mu dupy analnie, zapewnij że nie masz przetoki i każ mu lać do dupy, z takiej mieszanki gówna ze spermą powstanie twój bachor:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie on nigdy sie we mnie nei spuszczal nawet jak bralam tabletki, do pojemnika to sie zorientuje hahahah, nawet jakbym tak zrobila to jak dlugo plemniki nadaja sie jeszcze do zplodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
upij go i zgwalc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (...) ostatni dzień...
przepraszam za nogi ale jestem już zmeczona i mało widze 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób mu loda i wypluj spermę do pojemniczka:O A tak w ogóle złapać kogoś celowo na ciążę to troszkę dno dla mie, no ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce nikogo zmuszac do slubu, chce miec dzidziusia najbardziej na swiecie, niestety facet z ktorym jestem nie jest bozyszczem narodow, ja go kocham i jak sie ulozy to bedzie ok, a jak mnie zostawi to pewnie wszyscy sie uciesza, bo strasznei cierpie przez niego, chce miec poprostu dziecko juz, jestem gotowa, wrecz napalona,jak widze dzidzie to mam ochote zlapac pierwszego lepszego i sprawic sobie, moze to dla niektorych glupie i dziwne ale top moje marzenie nie mysle o niczym wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
i chcesz dziecko zafundowac dziecinstwo bez ojca byle zeby swoje marzenie spelnic? idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zly tytul dalam, powinno byc, jak zajsc w ciaze bez wiedzy faceta, nie chce go na nic lapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
pomysl o dziecku a nie osobie glupia krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu odrazu bez ojca, nie wiem jak sie on zachowa jezeli do tego dojdzie, mysle ze niektore samotne nawet matki potrafia o wiele wiecej dac dziecku niz niejedni rodzice wiec moze nie skaczmy ze skrajosci w skrajnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu umoralnbiajace odpowiedzi, odpowiadajcie na pytanie zadane w temacie a nie bawicie sie w osądzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw89
a z czego będziesz się utrzymywać jak już zajdziesz w tę upragnioną ciążę i zostaniesz (czego ci nie życzę) sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw89
jak pogodzisz prace z wychowywaniem dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz powtarzam, nie chodzi o zlapanie faceta o zaden slu ani pieniadze, chce miec dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
ale dziecko bedzie mialo tez ojca bogu ducha winnego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam swoj biznes, mysle ze spokojnie uda mi sie pogodzic te dwie sprawy, mam pomocna rodzine, moge zatrudnic kogos dodatkowo, nie sadze zeby to byl problem, kobiet haruja jak woly i daja rade, ja tez bym dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw89
Jezu!!! widzisz i nie grzmisz gdzie rodzą się takie kretynki?obyś była bezpłodna bo rozumku bozia poskapiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ojciec moze by sie wreczcie ogarnal w tym swoim zyciu i pedzie do kariery, a jak nie to widac jakie mamy rozne wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nie interesuje mnie twoje zdanie i nie zamierzam sie wiecej tlumaczyc, jak ktos ma jakis pomysl niech pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akordzik
tak Panowie, tu jest przykład, że należy uważać gdzie się wkłada aby pokutasić, pokusi i nadstawi się z odpowiedniej strony a gdy COŚ to zdanie zmieni i popędzi do Sadu z wnioskiem o alimenty a chciała tylko zaciążyć , pół biedy jeżeli zaciążona przedstawi swoją przyjaciółkę nazywając Ją swoją żoną ale przecież z kasy wygranej w Sądzie obie nie zrezygnują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×