Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 4 4444

4 Podstawowe rzeczy ktore powinna miec kobieta w szafie..

Polecane posty

Gość 4 4444

wypadlo mi wesele i problem bo nie mam butow, nie mam czasu na chodzenie po sklepach, tak to jest nigdy nie kupie klasycznych ktore pasuja i do spodni i do sukienki, a powinnam bo zawsze mysle ze po co, a tu masz...tak samo z sukienkami, na szczescie kiedys kupilam klasyczna czarna i teraz jestem zadowolona bo moge zalozyc na wiele okazji, chyba rzeczywiscie buty+ sukienka+ dobry żakiet+spodnie to podstawa, jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jas stawiam na ilosc nie jakosc. jak sie uczylam to nie mialam kasy na kupowanie ubran, pozniej jak od razu poszlam do b.dobrze platnej pracy to mi odbilo i caly czas cos kupowalam, kilka rzeczy w miesiacu....zawaliłam sie ciuchami. teraz wiekszosc oddalam siostrez i zostawilam kilka klasycznych rzezczy i ew. kupuje cos owego co jakis czas. W szafie mam: 2 szt. dzinsów 4szt. eleganckich spodni 2 komplety spodnica+zakiet 15 koszul (obowiazuje mnie koszula w pracy) kilka spodniczek 3 pary krótkich spodenek 3 sukienki8 letnie 3 male czarne 2 sukienki eleganckie 4 pary szpilek klapki, sandalkix3, japonki, jedne kozaki, tenisowki, adidasy i duzo torebek, bo uwielbiam 4 trencze kurtke snowboardowa i kurtke taka ala w gory wczoraj mialam urlop i renament szafy robilam wiec wszystko pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedne wyjsciowe spodnie, jeden zakiet, 2 male czarne, 3 eleganckie sukienki, 3 weselne;),spodenki i spodniczki, wiele bluzek do wsysatkiego,10 sukienek na codziwn, 5 par dzinsow,5 kurtek cienkich, japonki, 10 par szpilek i jedne plaskie- to po sprzataniu szafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big-Brands.pl
Moim zdaniem jest wiele rzeczy które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. Może dlatego jest ona dużo bardziej obszerna od tej męskiej garderoby,w końcu my kobiety musimy trzymać poziom i fason. Pozdrawiam www.Big-Brands.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiper minimum
to moi zdaniem bedzie: 1-2 biale koszule dobre dzinsy (dobre jakosciowo nie chodzi o metke) 1 eleganckie spodnie 2 dobrze dopasowane spodniczki (z tych bardziej eleganckich) 1-2 zakiety mala czarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
a po co ci tyle w ,,szafie,, podrzezco? lazisz zawsze w gaciach z tego co wiemy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×