Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muszekupic

wibrator - potrzebna pomoc

Polecane posty

Gość muszekupic

Witam chce kupić wibrator czy mogłybyście jakiś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszekupic
:) ale nie napisałam, że muszę kupić "muszekupic" to tylko link z reszta jakie to ma znaczenie :) chciałabym wiedzieć który jest ok bo nigdy nie miałam i sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszekupic
nie link tylko nick miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, temat rzeka - wybór jest naprawdę bardzo duży. Jeżeli masz kupować, to już kup najlepiej wielofunkcyjny, na przykład taki: http://tnij.org/l92m. A tak naprawdę to najlepiej jest się wybrać do sklepu i wybrać na żywo model, ktory będzie najbardziej odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.To zalezy od Ciebie jaki bedzie odpowiedni. Nie polecam prazkowanych, z wypustkami itp. Raczej dluzszy, bo latwiej trzymac w dloni. Ciche, z regulowana predkoscia - najlepiej jak ma kilka "biegow". Dosc sprezysty. Z obrotowa glowka sa super, ale raczej drogie. Kolor bez znaczenia, ale najlepiej czerwony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdfqr
żadna z moich kobiet nie lubi sobie wkładac wibratora, lubią stymulować łechtaczkę , początkowo kupiłem silikonowy członek , teraz urządzenie stymulujące, lepiej się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdfqr
ZINI DEUX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdfqr
lelo wibrator - poszukaj na google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdfqr
ja kupiłem zini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitty_Key
Nie kupuj nic tańszego niż 150zł. Szybko się zepsuje, i tylko wyrzucisz pieniądze w błoto. Ceny sprawdzaj w internecie, żeby niepotrzebnie nie płacić. Absolutnie nie kupuj niczego na baterie - szału można dostać z tym ciągłym wymienianiem akumulatorków. Najlepsze są te, które nie wyglądają wulgarnie - rownie dobrze mozesz je polozyc na polce i nikt sie nie zorientuje co to. Polecam Lelo i inne firmy w podobnej stylistyce sprzętu i podobnej cenie. Są naprawdę cichutkie i spełniają swoją rolę. Te tańsze niby-ciche cuda... No cóż. co kto lubi. Jeśli masz ochotę czuć się jakbyś siedziała na młocie pneumatycznym to możesz zaryzykować. 250-450 zł to już fajna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłłooooo qrwa Ty to musisz mieć rozjebaną piczę że masz taki wielki niemiecki wibrator....szacun stara !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×