Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyborowa

Klubokawiarnia dla mam z dziećmi

Polecane posty

Gość wyborowa

Mam do Wwas-matek-pytanie: czy jesli w Waszym miescie powstałaby klubokawiarnia dla matek z dziecmi- gdzie moglybyscie napic sie kawy,zjesc domowe ciasto,dziecko mogloby odpowiednio do wieku napic sie swiezo wycisnietego soku, zjesc ciastko czy pochrupac chrupki, a takze pobawic sie z innymi dziecmi ekologicznymi zabawkami, gdzie odbywalyby sie platne zajecia muzyczne, rytmiczne, angielskiego, gdzie moznaby bylo zorganizowac tematyczne urodziny dla dziecka, gdzie jednym slowem-byloby prawie jak w przedszkoly z ta roznica,ze Wy moglybyscie siedziec w tym samym pomieszczeniu z innymi mamami popijajac kawe i plotkujac- chodzilybyscie do takiego miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdoora
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborowa
i nie szkoda byłoby Ci zostawić tam przypuscmy ze 2 razy w tygodniu- ok 20-30 zł? pytam,bo mam zamiar otworzyc taka kawiarnie w moim miescie,ktore nie jest duze,ani tez male,ale obawiam sie,ze matki wola jednak spotykac sie w parkach czy w domach....mimo,ze sama jestem matka i chetnie chodzilabym do takiego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsia sia
zima taki klub napewno bedzie mial wziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Krakowie jest takie miejsce - Cafe Culca - bardzo przyjemne i dużo ludzi chodzi tam z dziećmi (ja też), więc myślę że takie miejsca maja coraz większe wzięcie; coraz więcej jest mam, które na spotkania towarzyskie przychodzą z dziećmi i to są super miejsca...zwłaszcza że niektóre kluby celowo ograniczają wizyty z dziećmi, np Drukarnia (też w Krakowie) gdzie nowa menagerka wymyśliła sobie że wózki jej rysują parkiet...o prawdziwych powodach kierujących tą bezdzietną, podstarzałą stara panną pisać nie będę... uważam że super pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechuu warta
Jak najbardziej! Sama miałam 2 lata temu plan otworzyć taką kawiarnię przyjazną dzieciom, ale ostatecznie wyjechałam za granicę. Prawda jest taka, że w normalnym lokalu/restauracji/kawiarni na dzieci źle się patrzy. W końcu każdy przychodzi zjeść/napić się w spokoju, a nie słuchać dziecięcego gaworzenia, śmiechu czy płaczu. Mało tego, dzieci z nudów często zaczynają kiepsko się zachowywać. Poza tym lokale kompletnie nie są przystosowane dla mam z dziećmi. Brak miejsca na wózek, brak krzesełka, miejsca do np przewinięcia. Klubokawiarnia to na prawdę świetny pomysł i nie wierzę, że się nie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Również marzy mi się, żeby otworzyć taki lokal, zwłaszcza, że mieszkam na dużym osiedlu tzw. "sypialnianym", widuję ciągle na ulicach, na skwerku mnóstwo matek z małymi dziećmi. Niestety chwilowo funduszy brak, może kiedyś się uda. Gdybym tylko mogła sobie na to pozwolić i miała takie miejsce niedaleko domu (żeby nie tłuc się z maluchem tramwajem), to zdecydowanie chodziłabym :-) Uważam, że to znakomity pomysł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnn
pewnie ze tak........u mnie w miescie tez takie cos by sie przydało.........bo poza parkiem to nie ma gdzie isc z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadscdasf
W moim mieście jest taki lokal. Bywam tam z dzieckiem i staram się wyciągać koleżanki z dziećmi (choć jeszcze nie udało się zgrać spotkania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babuszka....
BArdzo fajny pomysl. Ja co prawda mieszkam w UK i chodze tutaj do takich miejsc i gdybym mieszkala w Polsce to z wielka checia tez bym chodzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną kawiarnią z salą zabaw dla dzieci na Żoliborzu jest www.qlkacafe.pl . Byłem w nim już kilka razy i muszę przyznać, że jest to naprawdę dopracowany lokal i jak najbardziej warto korzystać z jego usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klubokawiarnia? Jak na głuchej wsi w głębokim PRLu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie jest dużo takich miejsc. Postanowiliśmy opisać na blogu wszystkie kawiarnie dla rodziców i dzieci, które odwiedziliśmy. We wpisie są ich mocne i słabe strony no i oczywiście zdjęcia :) http://zrobswojslub.pl/dla-dzieci-warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×