Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zwtrhdtrhtrdh

Nienawidzę polaków, mieszkam w Norwegii i jest mi cudownie

Polecane posty

Gość zwtrhdtrhtrdh

Od paru lat mieszkam za granicą bo ludzie w Polsce mnie wkurwiali.Nienawidzę Polskiej mentalności, zawiści, tej pierdolonej znieczulicy która panuje w tym chorym złodziejskim kraju.Przez całe 23 lata jakie zmarnowałem na mieszkanie w tym pojebanym kraju nie poznałem ani jednego życzliwego normalnego człowieka !!!! ANI KURWA JEDNEGO.Same chamy, gbury patrzące tylko na własną śmierdzącą dupę, brata by wydali byle by tylko wzbogacić się o pierdolone parę groszy.Ani razu nie uświadczyłem miłego gestu z strony ludzi, zawsze wszyscy traktowali mnie jak kogoś gorszej kategorii sami sobą prezentując totalnie śmietnisko i patologię.Nienawidzę Polaków i wiem że są ludzie którzy się ze mną zgodzą w tej kwestii.Od paru lat mieszkam w Norwegii i dopiero tutaj wiem co to znaczy dobro, tutaj na ulicy każdy się do mnie uśmiecha i gdy zajdzie potrzeba wystawia pomocną dłoń nic nie chcąc w zamian.I wiecie co ? tutaj wszyscy się z Polski śmieją, jesteście wyśmiewani i obgadywania jak tylko się da.Ludzie tutaj i nie tylko, bo np na Wyspach też wiedzą i gadają głośno o tym że Polacy to złodzieje, chamy i prostacy, już nawet zwierzęta mają więcej uczuć niż Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale koniec koncow kochanie ty tez jestes polakiem, przykro mi ze musze cie rozczarowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz po polsku myslisz po polsku, sam sobie ublizasz ... smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORBBERT
NO ja się muszę z autorem zgodzić niestety bo sam mieszkam na Wyspach i wiem jak jest..Prawdę mówiąc masz rację słowo w słowo bo ja też z Polski wyleciałem dlatego że ludzie tutaj nie są fajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze nie mieszkam w olsce, mieszkam w londku :) ale nie ublizam samej sobie, koniec koncow to ze nie mieszkam w polsce jeszcze nie uczynilo ze mnie 'nie-polke' ;) ze tak napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Jezeli juz wysmiewani to jestesmy kolego Polaku a nie jestescie :D a tak w ogole smieszny ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciebie tez sie smieja? Tez mieszkam w Norwegii i z tego co widze ludzie sa tu tak samo rozni jak w Polsce - bywaja buce i chamy i bywaja mili. Normalka. Nie gloryfikowalabym tak Norwegow i nie ublizalabym Polakom na twoim miejscu. Ale rozumiem, ze trzeba napisac cos kontrowersyjnego, zeby temat nie zdechl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz ze sie kazdy usmiecha
ale i wysmiewa sie - to przeczy uprzejmosci. Znam mnostwo wspanialych Polaków, widac w zlym towarzystwie sie obracałas. Akurat znam tez wielu Norwegów, nic do nich nie mam, ale w sumie jako naród nie sa oszalamiajaco kulturalni ( takze ci z wyzszym wykształceniem ) , to narod z pochodzenia głownie chłopski, pewnie dllatego . Arystokracji tam nie uswiadczysz, w Polsce mało, ale jednak bywa. Uczelnie maja na marnym poziomie, wiec studiuja za granicą ( chocby u nas platna medycyne). Nie mam kompleksów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwtrhdtrhtrdh
A ja będę ubliżał bo mi ubliżano całe życie.Śmiano się ze mnie i robiono mnie zawsze w debila.Mimo że chciałem pomóc, starałem się o dobre stosunki to zawsze dostawałem w dupę.Nigdy nikt mi się nie odwdzięczył sam od siebie a ja robiłem wszystko żeby ktoś mnie polubił.Dzisiaj wiem że byłem głupi i nie było warto się starać bo Polacy mają taką mentalność że są zbyt pojebani by docenić dobroć innych.Wyleciałem i Bogu dziękuję że nie muszę marnować cennych minut moje życia w tym paskudnym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Noxelia - np. angole to tez chamy i prostaki a kobitki sa duzo bardziej rozwiazle od Polek a jakos trzymaja sie siebie i nie ponizaja sie przynajmniej nie w oczach innych narodow. Polacy sa tacy sami jak inni narody tylko niepotrzebnie te swoje wady wyolbrzymiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak tak mozna generalizowac i pluc na swoj wlasny narod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy kraj ma swoich ludzi, swoje obyczaje i swoja kulture.. uwiez mi ze wszedzie sa chamy.. chociaz fakt faktem nasza mentalnosc rozni sie od innych.. troche zacofani w tym jestesmy, ale co zrobic ludzie sa tylko ludzmi, ucza sie cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Morphinum
Zgadzam się z autorem w 100% !!! kończe tylko te bezsensowne i głupkowate studia bo zostal mi tylko rok i szkoda je przerywać i moim marzeniem jest wyjechać do Norwegii!! Mam pytanie przy okazji , jak wygląda praca farmaceuty w Norwegii? Znasz jakiś Polaków pracujących tam w tej branży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko..! brzmisz, autorze, jak taki palant, ktorego poznalam jakis czas temu. Rady sobie w dupie dac nie potrafil, dogadac sie nie umial ani po angielsku, a tym bardziej nie po norwesku i mial postawe roszczeniowa wzgledem mieszkajacych tu Polakow. Mialam nadzieje, ze nie ma takich wiecej.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co zdobyliśmy z największym
No ja się też wypowiem na ten temat. Ten z Norwegii ma rację, ludzie w Polsce lubią żyć na cudzym chlebie, nie pomagają i są strasznie dwulicowi, nawet nie kryjąc się z tym. Co mnie najbardziej dziwi, to jest to, że potrafią wymieniać pogardliwe spojrzenia, prześmiewcze przy mnie. Dziwi mnie to, że oni nie boją się, że kiedyś ja im w czymś nie pomogę, mimo, że będę mogła pomóc. Taka jest prawda, że Polacy mieszkający w Polsce są strasznie podli. Mają mentalność zierzęcia z wilczej hordy - zagryźć, dorwać się do koryta i pogryźć ofermę. Tylko bat ich zagoni do obory. Bywałam we Włoszech i jakoś tam ludzie byli przychylniejsi dla mnie. W Polsce jestem traktowana jak oferma życiowa - ta co nigdy nie oddaje, co daje się wykorzystać - jednym słowem frajerka upośledzona na umyśle. We Włoszech tamtejsi ludzie doceniali moje cechy i uważali za zalety, w Polsce te cechy to oznaka niedorozwoju umysłowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo z tej branzy. Znam wielu polskich inzynierow plci obojga. Jesli angielski dobry to jest szansa, ze gdzies sie zalapiesz na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie moj drogi to nie bajka....jak ci tak dobrze w tym kraju to zyj sobie tam.ale polakiem zostaniesz az do smierci czy tego chcesz czy nie....i nie wszczyscy polacy tacy sa jak sadzisz po prostu nigdy nie poznales w porzadku ludzi a szkoda.masz za soba nieciekawa przeszlosc albo w zle towrzystwo wpadles twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Lady M jedz juz do tej Norwegii , chocby teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś, kto
tak sie tak wypowiada o własnym kraju i narodzie, z którego się wywodzi nie zasługuje na szacunek od obywateli w kraju w którym zamieszkał. Po prostu nie wyszło Ci w Polsce, bo kim jesteś w wieku 23 lat? Młodym, nieopierzonym jeszcze dobrze kurczęciem na pewno bez dobrego wykształcenia. Z wypowiedzi wnioskuje ogromną niecierpliwość. Ja odbieram twoje oszczerstwa jako krzyk bezsilności i ogromnego zawodu. Czy aby na pewno Polską i Polakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tja..a Norwegia stawia na ofermy i dlatego to taki bogaty kraj. Wszedzie ceni sie ludzi bardziej przebojowych, to normalne i naturalne. Mozliwe, ze Twoj wyjazd wyzwolil w Tobie cechy, ktorych istnienie nawet nie podejrzewalas - stalas sie bardziej zaradna, bo po prostu musialas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Mackbet
"Śmiano się ze mnie i robiono mnie zawsze w debila.Mimo że chciałem pomóc, starałem się o dobre stosunki to zawsze dostawałem w d**ę.Nigdy nikt mi się nie odwdzięczył sam od siebie a ja robiłem wszystko żeby ktoś mnie polubił.Dzisiaj wiem że byłem głupi" -chyba masz problem s samym sobą. Jesteś bardzo agresywny i napastliwy, dlatego nie mogłeś sobie poradzić, bo nie wierzę, by na twojej drodze zawsze i wszędzie byli tylko ludzie wredni i zawistni. Coś z tobą nie tak mój drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Nie rozumiem po co sie uczysz w \Polsce Lady M, przeciez wszystko jest takie blee, jak ty w ogole wytrzymujesz z tymi Polakami na uczelni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Morphinum
madrakamilka pewnie,ze juz bym sie spakowala i wyjechala, ale w Polsce trzyma mnie ten ostatni rok studiow, a u nas jest taki popiepszony system na wyzszych uczelniach,ze nie moge nawet stazu 6 miesiecznego odrabiac za granica tylko w polsce bo sie dziekan nie zgadza, co czyms naturalnym w innych krajach. wszytsko u nas jest do dupy: -polityka -edukacja, szkolnictwo -słuzba zdrowia - nawet dróg nie mamy porzadnych nic u nas nie jest dobrze skonczone,nic!!! narzekamy na polityke, kto nami rzadzi a przeciez sami ich wybieramy!!! wiec sami jestesmy sobie winni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Noxelia - wydzierajac sie ze swoim gachem na dziadka ( stara osobe po przejsciach zapewne przez to skrzywiona) tylko pokazaliscie jakimi kulturalnymi polakami jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam glupoty, wystarczy kulturalnie sie wypowiadac i ludzie zmienia o was zdanie.. po co odrazu sie rzucac ? Noxelio nie moglas dzidkowi wytlumaczyc ze drzewku nic sie nie stanie? ze nie tylko twoj pies tam siusia? od szatanow wyzywac? o piekle mowic? niczym sie od ksiazkowego polaka nie roznisz ja dzisiaj poznalam grupe polakow ktorzy przyjechali na wakacje do sesimbry (Portugalii ) i byli to przemili ludzie, wyjasnilismy im nieco na temat tego kraju, bo mieli nie zbyt dobre zdanie ( kryzys, bieda co jest gowno prawda bo tylko media robia z tego kraja taka biedote, w rzeczywistosci jest tu o niebo lepiej niz w Polsce ) pogadalismy troche, pomoglam im w kawairni bo niezbyt wiedzieli co i jak maja zamowic polacy w gruncie rzeczy nie sa tacy zli... ci co poznali troche swiata napewno sa bardziej otwarci bo maja jakies porownanie, co innego jezeli rozmawia sie z osobami ktore nosa poza swoj dom nie wyniosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Mackbet
" ostatnio jechalam wczesnie ranodo lekarza, a w autobusie same twarze wykrzywione, zmeczone zyciem, masakra. kazdy patrzyl jaby chcial zabic. abo to mierzenie na ulicy. szczegolnie babska sie patrza, ale ja sie umiem odezwac na szczescie. " No cóż, każdy widzi to, co chce widzieć. Nie lepiej było patrzeć po prostu w okno i podziwiać świeżą zieleń i błękit nieba? A może miny tych kobiet są zwykłą reakcją na twoje miny? Piszesz, że umiesz się odszczeknąć, ludzie, co z was za zadziory, nie rozumiem, słowo daję, nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze mial zly dzien, pozatym mlodziez do starszych z szacunkiem tez sie nie odnosi.. to tylko dziadek.. z takimi ludzmi obchodzi sie bardziej delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×