Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zwtrhdtrhtrdh

Nienawidzę polaków, mieszkam w Norwegii i jest mi cudownie

Polecane posty

Gość madrakamilka
Noxelia - angielskie babcie potrafia byc jeszcze gorsze bo jeszcze ci pokaze ze jestes gorsza bo Polka, slyszalam o takich przypadkach, kolezanka kolezanki sprzatala u kilku starych angielek, to byl koszmar -ponizanie, poprawianie angielskiego itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Morphinum
jedziesz w autobusie uśmiechniesz sie do kogos to mają cie za zboka, popatrzysz sie krzywo to masz wpierdziel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) noxelia z tym mierzeniem to sie zgodze, to jakas cecha narodowa, musze przyznac :D jak jade do polski to zawsze czuje na sobie wzrok, gora-dol-gora ... ale tam , coz niech ludzie patrza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
No w niemczech super tolerancja nie ma co...nie ma to jak szabowi teraz lizac dupe pytam sie za co? A cos ty taka zadowolona ze masz faceta prostaka? Ze leci z morda na starych ludzi? Niech wyjdzie z morda na mlodego silnego Niemca . Jestescie oboje beznadziejnymi ludzmi. Prosci az boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym co sie dziwiwssz ze w polsce ludzie maja ponure miny soro musza zapierdalac za marne grosze? tutaj gdzie mieszkam masz 2 godziny przerwy od pracy na obiad, mozesz isc na piwo, czy kawe, masz czas dla siebie i zarabiasz ( nie duzo ale wystarczajaco ) nie placisz za czynsz, mieszkania sa tanie, media tak samo, rzeczy niektore sa nawet tansze niz w polsce, dzieci maja 3 miesiace wakacji, ludzie ktorzy pracuja tez maja duzo wolnego, nie musisz tyle placic za lekarstwa bo wszystkie sa refundowane 8 szpitale sa prywatne ) placisz za wizyte 2 euro a lekarstwa masz 80% taniej, nie ktore nawet za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Tiriu - kazdy narod ma jakies swoje przywary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Jak wygladasz jak cudak to i w tych cudnych Niemczech cie skrytykuja (tyle ze moze za plecami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noxi a dlaczego nie nauczysz siez tym zyc :) szkkoda zycia na nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Tiriu- juz wole babke dewotke niz srajaca wyzej niz wypada stara ale lepsza niz Polka w jej mniemaniu damulke niemre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisala co wiedziala, dodam ze rozumiem troche ludzi w polsce jak to love napisala, to bieda niestety daje w kosc zwyklemu szaremu obywatelowi :( to sobie chociaz popatrzy, skrytykuje, przeklnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci da strajk? gowno jednym slowem.. niech ludzie mysla i nie ida za tym co media mowia.. niech glosuja na kogos godnego.. a nie na PO czy PIS.. sytuacja w polsce to wina polakow i rzadu.. jestescie slepi i marudzicie.. chcecie cos zmienic to bierzcie sie d roboty.. kiedys jak Polski na mapie swiata nie bylo jakos wszystko potrafili sie postawic i walczyli razem o lepsze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzacie ja sie usmiecham
na ulicy do ludzi, czesto zagaduje i w olbrzymiej wekszosci przypadkow ludzie odpłacaja mi tym samym. Zawsze czułam sie otoczona zyczliwoscią, fakt,ze moze dobieram sobie fajnych znajomych - ale usmiechanie sie do obcych ludzi u mnie tez jak najbardziej dziala. tez tak robcie i nie zrazajcie sie, ze moze ktos zrobi straszna mine -bo to mniejszosć. Poza tym - ktos musi zacząc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Bo zapewne wygladasz jak cudak .proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Prawiku jak masz tyle do powiedzenia jak twoj pierwszy post na tym topie to zjezdzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Noxelia - jedz do Niemiec nawet teraz bo sie w Polszy wykonczysz nerwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej, ja tez mam niemiecki akcent i co? ale do niemiec nigdy bym nie wyjechala.. nie lubie ich.. pozatym widze co sie dzieje z moja rodzina ktora tam mieszka, glowy w gore i mysla ze najlepsi i najbogatsi.. niemcy zajebiste reszta beee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie zylam w holandii jakis czas i w stanach i teraz a anglii i wam napisze ze kazdyyy narod ma odchyly i bb. zle cechy... po co tylko psioczyc na swoj narod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noxi a ty myslisz ze jak wyjedziesz poza kraj to nie bedziesz musiala pracowac? oszalalas, wszedzie bedziesz musiala zapieprzac, zycie to nie bajka chcesz cos miec musisz zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Zadnej kariery nie zrobila ta Twoja kuzynka jak widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie noxelia, pogratulowac kuzynce sposobu na zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×