Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zwtrhdtrhtrdh

Nienawidzę polaków, mieszkam w Norwegii i jest mi cudownie

Polecane posty

Gość gość
powiem wam że nasz naród nie ma łatwo ,zawsze nas ktoś gnębił,osobiście spotykam sporo osób ze starszego pokolenia którzy są dobrzy ,mają klasę mają uśmiech życzliwość ale już sama nie wiem jak jest z młodym pokoleniem ,czy młode pokolenie to dobrzy ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły obywatel
Zgadzam się że polacy to prostaki i debile, nienawidzę ich! Za trzy miesiące też stąd na szczęście wyjeżdżam zostawię cały ten bajzel i niech się duszą i topią we własnych fekaliach bo tylko to tutaj zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylypl
również nienawidzę polskiego bydła, kiedyś wyjechałem stąd, potem niestety wrociłem i teraz tego żałuję, tyle zła co mnie spotkało od polaków to obdzieliłbym pewnie i 10tkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie byście wolały się urodzić gdyby był wybór, ja Włochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaznalam tylko zla od Polakow,.bezinteresownej nienawisci za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwtrhdtrhtrdh 2011.06.20 Racje masdz, niestety to robi nasza władza coraz mnie zarabiamy coraz wiecej musimy oddawać i coraz bardziej odbija. A czemu nie napisałeś nic o żadnej Polce? Nie masz pojęcia chłopcze że to wszystko jest przez nie bo głupie k***y pasożyty nic nie robią, najwieksze bezrobocie mają Polskie kobiety nie dlatego ze nie mają pracy, bo nawet jak miały to nie robiły. dlatego ze nie chce im sie robic. To zwykłe k***y i nech je wyrzną ciapaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post jest bardzo emocjonalny heh, no i fakt nie ladnie jest pluc we wlasne gniazdo, ale ja niestety po cichu i anonimowo przyznam autorce tego postu racje. Mieszkam w Niemczech i staram sie trzymac od Polakow jak najdalej. Moglabym na ten temat napisac powiesc eheh, ale teraz nie chce mi sie w to zaglebiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Anita. Przeprowadzam badania na temat całowania w rękę. Jeśli ktoś chce pomòc niech napisze taki komentarz: Mężczyzna niech napisze: [Imię, wiek]. Całuję w rękę [niech wymieni kogo całuje]/ nie całuję nikogo ponieważ [krótkie uzasadnienie dlazego akurat te osoby, czemu nie inne] Pocałunek w rękę znaczy [napisz co dla cb znaczy np " to oznaka uniżenia" itp] Kobieta niech napisze: [Imię, wiek] Całuję w rękę [kogo całujesz np "rodziców" ]/nie całuję nikogo ponieważ [krótkie uzasadnienie] Lubię gdy ktos całuje mnie w rękę/Nie lubię całowania w rękę W rękę całuje mnie Jak wtedy się czuję [np Gdy Tomek mnie całuje w rękę, czuję się jak księżniczka] Pocałunek w rękę to [np. "oznaka szacunku do kobiety lub rodziców] Dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie całuję nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden co lubi
mówisz żę polacy tacy źli a Sama Polką na dodatek sama na nich przeklinasz ;) żal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość`84
polskie ścierwo trzeba utylizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirusia ze Sztokholmu
Mieszkam w Szwecji prawie 40 lat i zakazdym razem jak jade do Polski to mnie jakas przykrosc spotyka. Polacy sa inni od Szwedow i Norwegow. Skandynawowie sa bardzo grzeczni czesz Polakow jest bardzo niegrzeczna. Jak cos u ciebie nie podoba sie Szwedom to sie odsuwaja od ciebie. Polacy ci dodupjaja. Mialam tez pracownikow z Polski. Szwedowi sie powie raz, zrozumie o co chodzi i zrobi tak jak nalezy. Polak potakuje ze zrozumial ale potem zle to robi. Ile ja musialam sie nagledzic na smierc zeby zrozumial. Polacy nie patrza na wnetrze czlowieka tylko na urode. Jako ladna kobieta masz wielke (prawie przesadzone) wzgledy ale dodupjaja ci inne kobiety przez zazdrosc. Malo kto patrzy na piekno wnetrza i charakteru. Jak sie podaruje cos Polakom to wiekszosc ci nawej nie podziekuje. TERAZ NAJWAZNIEJSZE. Jak sie zaprosi Polaka do Szwecji to czuje sie jak 200 procentow gosc. Nawet nie pomoze w kuchni itd itp. Ja place za nich, pokazuje Sztokholm, biore na to wakacje, wydaje ok 20000 zl zeby ugoscic przez 3 tygodnie i czuje sie jak pracownik hotelowy i przewodnik turystychny. Nidgy wiecej tego nie zrobie. Sa hotele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirusia a jak tam chodzenie w burce ? Dobrze co w niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio polactwo lubi dowartościowywać się bzdurami o noszeniu burek przez Szwedki i czekają z niecierpliwością na zamachy i upadek ekonomiczny tego kraju, jak i całej Skandynawii, co za ciemne, zawistne ku/rwy, rzygać się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotoza
mnie kochani sąsiedzi zaszczuli za to, że nie dołączam się do ich pogaduch o d***e maryni bo mam lepsze zajęcia. Ostatnio nawet strzelają focha i mi nawet dzień dobry nie odpowiadają bo nie należę do ich elitarnego kręgu :D Normalnie żal... Mam nadzieje, że jak ja sie wyprowadzę to wprowadzi się tu jakiś wyjątkowy zadymiarz bo najwyraźniej tym świętym krowom za spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ja tez nienawidze polakow, w polsce nie spotyka sie tego co przejawia rozsadek dla przykladu ok ten jeden przyklad , w polsce pierwszej kolejnosci liczy sie wyglad potem dobro jakue mOzna komus dac, jestem osoba zwykla i to mnie cieszy ale jest cos.... Wiem co to wymagalnosc i postawa ale w pl sie to po prostu nie liczy ? Lubie sport i reglarnie biegam od 11 lat ,nie majac nic zalozylem firme i rozwijalem ją w dobrą mysl, ale przegrywalem bo jestem rudy ,widzialem kolesi z dziewczynami ktorzy cpaja sa chamami i cwaniakami a jednak sa z dziewczynami, naprawde nie wiem czym kieruja sie polki bo wyglad to mało,dla mnie to po**** bany kraj ,wiedziałem że bedzie brexit jak to powiedzieli anglicy wracajcie robaki do swojego kraju ,jakos nie dziwi mnie ich reakcja ,przepraszam ale musze to powiedziec,najgorsze w tym calym kraju jest to ze nawet dziewczyny sa w wiekszosci tak beznadziejne mimo ze to dziewczyny powinny miec przeciez wiecej troski i dobrego zdania ,spotykalem sie sie z angielkami indyjkami a ostatnio australijka ,polki to jakies nieporozumienie,przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to ku.... nic tego nie zmieni.jestescie wszyscy syfem wszechswiata do unicestwienia!!!!!! Totalne dno !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nienawidzę polaków-buraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałem 3 lata w Norwegii i bym już tam nie chciał wrócić. Dobra kasa, ale to wszystko. W Polsce jak masz kasę, to jesteś gość, a w Norwegii wszyscy mają kasę. Jak bym miał wybierać, to najlepiej mi się mieszkało w Chinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiercPolak
Nic tak mnie nie irytuje jak glupota i zawisc polaczkow aczkolwiek w innych krajach tez sa glupi ludzie. W Polsce tylko jest ich jakos wiecej, albo na wiecej sobie pozwalaja - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkris
Kurwo nigdy nie byłaś Polakiem; znasz to. Kto się k***a urodził kanarkiem nie zostanie i liz d**y obcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zdechnij tam k***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Norwegia to nie jest żaden raj, ale zgadzam się z autorem tematu,  że Polacy jako naród to DNO. Nic dobrego mnie od Polaków nigdy nie spotkało, nie mam ochoty żyć dłużej wśród patologicznych ludzi. Nie mam tu ani przyjaciół, ani chłopaka. Większość Polaków jest agresywna, wulgarna, kombinuje jak się da i zazdrości. Jak będziesz miły i pomocny to cię tylko zjedzą i wykorzystają. W tym kraju nie da się być cichym i uprzejmym, musisz być tak jak reszta, tylko wtedy cię szanują. Mężczyźni w Polsce patrzą tylko na wygląd, wybrzydzają na potęgę, a i tak szukają tylko związków bez zobowiązań, dlatego wiele Polek wychodzi za cudzoziemców, bo Polacy nie są chętni do stabilizacji, a poza tym mają nałogi. Na szczęście na Polakach się świat nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×