Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam co chce

sztuka orgazmu

Polecane posty

Gość mam co chce

Dziewczyny!! Która sie przyzna do tego ze nigdy nie miała orgazmu?? A może wrecz przeciwnie, która ma za każdym razem??? Ciekawi mnie jak to jest z Wami?? Macie, czy udajecie?? Zastanawiam sie sluchajac swoich kolezanek, dlaczego zmuszaja sie do sexu nie majac z niego przyjemnosci, przeciez to katorga... a moze byc wrecz odwrotnie?? Czy ktos mi uwierzy jesli powiem ze szczytuje po 3 minutach?? Za kazdym razem... A to takie proste, jest jakas kobieta zadowolona z życia sexualnego ze swoim mężem, partnerem?? Może wspolnie pomożemy innym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie udaje orgazmu, a dochodze zazwyczaj w 5-10min . i NIEZAWSZE! najczesciej w pozycji klasycznej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zawsze dochodze...kiedy chcę po 5 lub 30 lub 60 minutach, albo wcale jak nie chccę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nigdy
Orgazm w czasie stosunku miałam tylko raz w życiu i to jak sie sama w tarakcie dopieściłam:) inaczej to nie da rady, a mimo wszystko lubie sex i wcale sie do niego nie zmuszam. Mimo, iż nie szczytuje prawie wcale żyje w naprawde udanym związku:) Fajnie macie dziewczyny, że tak szybko dochodzicie, tylko pozazdroscić. Niektóre z nas nie mają z tym żadnego problemu a inne muszą sie tego nauczyć. Mnie pozostaje tylko nadzieja, że w końcu kiedyś też tego doświadcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfweasdsd
sdasdasd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się spuszczam po 30 sekundach i mam w nosie doznania partnerki, ważne, że mi jest dobrze. Potem zazwyczaj długo czuję się spełniony i nie potrzebuję więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyrektor Szkoły Specjalnej
Waldus - prosiłem byś nie siadał przy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×