Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryyyyyrrrr

detox organizmu?

Polecane posty

Gość eliana

ooo muszę sprawdzić te soki nuja. Właśnie szukam czegoś zdrowego na detoks. No i dobrze, że są wyciskane metodą cold press, mało jednak które soki takie są dostępne na rynku a to jest ważne. Dobrze kojarzę, że ta dziennikarka Karolina Szostak je pije i tak fajnie schudła, tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Juliet, ja też korzystałam z oferty dr dethloff i też mam takie myśli jak Ty tzn. profesjonalizm pełną gebą! Po badaniach wszystko czytelnie powiedziane. Jakoś czułam taką dziwną aure, bezpieczeństwa tam, że wszytsko jest na tip top! Moja skóra po detoxie zalconym przez dethloff piękna! a samopoczucie jeszcze lepsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeed

Na stronie proaktiv.pl masz duży wybór profesjonalnych preparatów bazujących na medycynie w 100% naturalnej. Ja bardzo sobie chwalę te ich srebro koloidalne, jest niejonowe, nietoksyczne, idealnie czyste. Jeśli chodzi o detoks organizmu to z lepszą metodą i lepszymi efektami się jeszcze nie spotkałam jak właśnie srebro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askk

Miedź jest super przy problemach z krążeniem. Myśmy z mężem mieli tak złe wyniki że już powoli chyba trzeba było pakować walizki na tamten świat. Tymczasem kilka tygodni z miedzią koloidalną od Pro Aktiv i nasz lekarz mało z klapek nie wyskoczył jak zobaczył aktualne wyniki badań. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni

nie wiem ja coś nie jestem przekonanan do takich metod oczyszczania miedzią czy srebrem, jakoś w to nie wierzę. U mnie na detoks najlepiej się sprawdzają zdrowe soki. Zamawiam sobie takie z nuja.pl i piję je przez kilka dni. Soki są zdrowe, bo wyciskane metodą cold press, mają super smaki  a po detoksie czuję się super. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oris

Ja zamówiłam właśnie na próbę soki z nuja.pl Piję dziś 2 dzień i jak na razie czuję się super, zero odczucia senności i zmęczenia. Soki są mega smaczne i pożywne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia

najlepiej zrobić detoks naturalnymi sposobami, żeby nie rozregulować potem organizmu. Te soki od nuja co piszecie wydają się fajne, widzę na ich stronie że są wyciskane metodą cold press a to dobrze, szkoda tracić witaminy. Ja po majówce je sobie zamówię, bo przydałby mi się takie zdrowy detoks 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×