Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość germancat
A słyszeliście kiedyś o tzw. Wampirze z Silesi (lub jak kto woli wampir z Sosnowca). Nie wiem czemu ale jak przeczytałam pierwsze posty to mi się od razu skojarzyło. Póżniej się zaczeła jazda z Niemcami i kotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i tak źle, ja tez spod Poznania, ale mowie, ze z Poznania, bo jak powiem gdzie mieszkam to nikt nie wie gdzie to jest xD Skad w takim razie jestes? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
może już jest montowane:D ale! ktoś napisał, że nagle głosy pojawiły się....może one były wcześniej, tylko śpiąc jak zabita autorka nic nie słyszała-normalka powinna zostawić sprzęt na dzisiejszą noc i jutrzejszą i tak codziennie aż do niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Kingusia_124 Pojawiły się teorie spiskowe. I to że to prawdopodobnie ul. Młyńska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka1234
Mieszkam niedaleko Katowic, Sosnowca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingusia nie dla mnie. Za dużo tu bloków i szarości. A co do tego, że autorka nie słyszała bo spała. Nie wiem czy ja bym spała takim twardym snem jakby mi się światło zapalało codziennie. Ze strachu bym nie zmrużyła oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
kafetarianka 1234 Ja podobnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i tak zle to mialabym dosc daleko do Ciebie, nie pogadamy sobie na zywo o temacie :( haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka1234
germancat jakie miasto ? na jaką literkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
wiec teraz potrzebny jest dowód niewytłumaczalny na to, ze to naprawdę miało miejsce! Ja tez nie spałabym po takim zajściu, ba! wyprułabym stamtąd w kapciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1987 nie było tutaj tyle śmieci. A teraz na każdym kroku sklepiki z badziewiami i jakimś chińskim szitem. Ustka zeszła na psy... Jakieś nowe teorie dotyczące ducha? Autorka musi się zjawić bo topic zaraz umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka przedstawiła przekonywujące dowody w postaci czego jeszcze od niej chcecie ? (chociaż to ostatnie nagranie niech zrobi zdjęcia najlepiej też) a zresztą rozumiem mną też targają różne emocje odnośnie tego nawiedzenia, cały czas wierzę w racjonalne wyjaśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są nagrania, ale nie mamy pewności że te stukania i głosy to nie jakieś urywki z neta. Nagranie wideo czy zdjęcia byłyby wystarczającym dowodem. Ale teraz to mam nadzieję, że przynajmniej to 3 nagranie się pojawi. No bo trochę trudu trzeba byłoby sobie zadać, aby stworzyć takie prowo. Jeżeli 3 nagrania nie będzie można uznać, ze autorce skończyły się tajemnicze dźwięki wzięte z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
kafetarianka1234 Sosnowiec, ale przez jakiś czas mieszkałam w częśći Sosnowca w której miałam pare kroków do granicy z Katowicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka teorii 1) to duch który jest w jakiś sposób powiązany z tym budynkiem ( śmierć, wypadek) i potrzebuje pomocy 2) jest to zły duch który popełnił zbrodnię i za to pląta się po domu 3) jest to duch wywołany przez seans spirytystyczny o obojętnym stanowisku 4) jest to demon który jakoś tam trafił 5) wewnątrz mieszkania autorki jest tunel energetyczny przez który przechodzą różne duchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
No Młyńska by pasowała ale mi coś z tą Młyńską nie pasuje bo, choć dużo tam kancelari to żadna nie wpasowuje się w opis autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka1234
aa to fajnie ;-) ja B-n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka1234
faktycznie jest tam kilka kamienic z kancelariami, ale jeszcze niżej musi być sklep z odzieżą..mniej więcej wiem które to kamienice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma ducha
to nie jest zaden duch tylko cos nagrane na dyktafon i zmieniony glos syntezatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Kingusia_124 Jeśli to prawda (tzn. nie ma żadnego racjonalnego wytłumaczenia) to ja obstaje przy teori że to jakiś Niemiec z kotem którzy sobie umarli ale nie chcą odejść. Przecież w Katowicach było pełno Niemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×