Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość germancat
Ja obstawiam że on mówił że nie jest martwy a później jakieś ich bin daa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokodylica to odsluchaj sobie. Ja też sama odsluchalam i jakoś to na mnie wrażenia nie wywarlo. Co ma być przerażającego w tym, że ktoś coś mówi po niemiecku? Ludzie macie jakieś dziwne uprzedzenia chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to nie przeraża. Mogę tego w kółko słuchać. Skoro i tak nie jestem pewna na 100% co znaczą jego słowa, to czego mam się bać. Gdyby mówił np. "dopadnę cię":) to może by mi sie nie chciało tego słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
To, że jest mowa niemiecka to nie robi wrażenia, tylko kto to mówi 0_o Jak wróci mój mąż to odsłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
jeśli ppojawi się autorka to znowu będzie pitolenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
krokodylica też się uczyłam niemieckiego. I umiem tylko guten tag, kaput(;p), heil, toten(czy jak to tam się pisze), ich no i das banane (nie jestem pewna tego das) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka97.87
hej:) zaczelam jakis czas temu czytac ten watek, bardzo mnie zaciekawil, ale pogubilam sie, tyle juz tych stron zapisaliscie:) moglby ktos w skrocie napisac mi co sie dalej dzieje (czytalam do momentu, gdy autorka zostawila 1 raz na noc kasete i nagralo sie cos). Jeszcze nic nie przesluchiwalam, moze moglby ktos podeslac mi uporzadkowane linki do nagran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
to co wcześniej autorka opowiada i daje nagrania kinga pitoli a pozostali sie śmieją z wariatek udają chęć pomocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
ale swoja droga ciekawe co działo się dzisiejszej nocy i za dnia w opuszczonym mieszkaniu autorki.....wyobraźcie sobie jak zaczyna zapadać zmrok, coraz mniej widzisz aż nastaje ciemność, a ty siedzisz sama w fotelu i nasłuchujesz ..........cisza .........aż słychać stukot laski, oddech...cisza.......i nagle jęki!!!!!!!!!!!!!!!! uciekasz do drzwi, a drzwi zamknięte, nie możesz wyjść! światło w kuchni świeci się i gaśnie ....świeci! i gaśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka1234
nie ma kota, ale mam Niemca, jeśli chcecie do tego filmu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Die Banane :D Krokodylica ja ewidentnie slyszę Ich bin Sturm albo jak mój szef mówil Ich bin Stoer i to by bylo bardziej pikantne bo znaczyloby, że jest kimś nękającym :P Ich bin nicht tot nie bardzo pasuje bo musialby powiedzieć nesch a niemcy wyraźnie mówią śt w takiej kwestii. Wystarczy, że wlączymy sobie nawet glupiego, durnego translatora google i wpiszemy Ich bin nicht tot i klikniemy na opcję odluchania. Pani wyraźnie wypowiada zdanie. Natomiast jak wpisujemy Ich bin der Sturm albo Ich bin der Stoehr to już podobniej się slyszy do tego co wypowiedzial Pan na nagraniu ;) Poza tym po reakcji szefa wnioskuję, że to nagranie może być w Niemczech znane, moglo krążyć kiedyś po sieci albo być częścią jakiegoś filmu/programu/piosenki ktoś wpadl na pomysl o duchu i mamy gotowca. Dlatego radzę Wam podchodzić do tego z dystansem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
**Mysia A widzisz jaka germanistka ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
poważnie czy żartujesz? :0 uffff no to mnie uspokoiłaś duuuuchuuuuuu niemczeeee :d gdzie jesteś?? was bist du daaaaaaa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Mnie jeszcze zastanawia jedno. Ten duch nie wychodzi poza kuchnie, to trochę dziwne. W sumie powinien błąkać się po całym mieszkaniu. I druga sprawa, że jak do tej pory nie próbował nawiązać z autorką kontaktu np. jak była wieczorem czy w nocy w kuchni to nie dał znać, nie stukał, nie miałczał hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
**Mysia mieszkasz w Niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka97.87
pierwszego nagrania nie przesluchalam bo musi sie zbuforowac zbeym mogla przewinac, wiec jeszcze chwilka. Reszta.. z tym niemcem.. heh ciekawe;) a moze powinniscie odsluchac tego od tylu? w horrorach czesto tak robia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrr
krokodylica, bo on sie pojawia po polnocy, sadzac po nagraniach, a poza tym autorka powiedziala ze w nocy spi jak zabita i musi nastawiac dwa budziki zeby sie rano obudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tyłu raczej nic sensownego nie wyjdzie. Teraz coś wychodzi, zdania typu, jestem tu, jestem blisko itp. To co on mówi ma sens ale nie wiemy dokładnie co on mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Rzeczywiście ten tout nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do drugiego najbardziej pasuje Ich bin dir nah posluchajcie sami: http://translate.google.de/?hl=pl&tab=wT#pl|de|ich%20bin%20dir%20nah Podalam linki jak nie dzialają to wejdźcie na google tlumacz wpiszcie tam Ich bin dir nah i odsluchajcie jak jest to zdanie wypowiedziane. To samo z innymi propozycjami. Sami powinniście dostrzec co najbardziej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka97.87
ktora minuta dokladnie to "miauczenie" nic nie slysze, cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
ale tu co niektórzy nic nie czają z tymi duchami Pan Duch Niemiec siedzi w kuchni, bo tam ma lukę w przejściu między światami, wrota! Ani w prawo, ani w lewo siedzi tam za karę, bo pewnie nie z przyjemności. Działa na niego energia, która go "trzyma" dlatego dopomina się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
tot*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×