Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość klk
co to ksobność??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
a ja mam dziś urodziny i zamierzam spędzić ten dzien miło :) pozdrawiam Jarecky :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeArtystka - jeszcze jakby był w niemieckim mundurze, z kotem i w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
dziękuję Jarecky miłego dnia Ci życzę :) przerób dziś nagranie Kasi :) jak wrócę z pracy to odsłucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Never - dopiero będzie. Ale są małe szanse że coś się nagrało, bo Kasia rozpoczęła tym razem nagrywanie o 19 i nagranie może się skończyć zanim Pan Niemiec rozpoczął swój performance. klk - wzajemnie :) No cóż, ja też się biorę do roboty. Zajrzę tu za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zaleglosci w tym topiku , zakonczylam tu gdzies kolo 15 strony, ale teraz mam chwilke to moze przejrze kilka stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytuję Was od niedzieli.Dziś jednak nie moglam zasnąć:(każdy szmer wywoływał gesia skórkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takTylkoPytamSobie
Witam wszystkich z rana, oo maatko ile stron przybylo. Od wczoraj,trzeba bedzie nadrobic to po pracy i czekam również na nagranie.pozdrawiam autorke i wszystkich mieszkancow tematu!milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem od 1 str CZYTACZEM, ale dopiero ujawnilam sie rysujac na paincie kota ducha. Najlepszy topik na kafe ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zacznie sie cos dziac
nuuuuuda jak ktos ma zaleglosci to nie musi czytac ostatnich kilkunastu stron bo to tylko durne wypociny tych debili z kafe nawet autorki tu nie bylo. Tylko wczoraj wieczorem na chwile sie zjawila. Dzisiaj nic sie nie nagra troszke za wczesnie dyktafon zostal zostawiony trzeba zaopatrzyc sie w lepszy co by pochodzil z 10 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytujaca jestes
Tak i tak źle zasmiecasz tylko topic, wez prawdziwe kredki i maluj sobie na bloku rysunkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuuukam
Mam tez ciekawa historie w rodzinie.. moja babcia, ktora ma w tej chwili ponad 88 lat zyla na Slasku od urodzenia.. w wieku kilku lat zmarly chyba na hiszpanke jej dwie siostry bliznaiczki i jedna siostra jej blizniaczka bodajze jednojajowa.. ona jedna przezyla i gdy zaczela sie wojna pokazala sie jej ta siostra i powiedziala: Trudzia nie boj sie , Hitler tej wojny nie wygra, z tym przeciwnikiem, ktore sobie obral nie ma szans... Pod koniec 43 bodajze Hitler nakazal usuwac krzyze sprzed kosciolow i wtedy moja babcia zrozumiala, ze Bog byl tym jego wrogiem.. Do tego babcia miala dwoch duzo starszych braci, jeden byl oficerem w Wehrmachcie , drugi nie chcial pospisac Volkslisty to wyladowal u jakiegos rolnika w rzeszy, pozniej przeniesli go na wschodni front..malo bylo od niego wiesci.. raz babcia zobaczyla go w ogrodzie i myslala, ze cud sie stal i on wraca.. ale on milczal i wpatrywal sie w martwy punkt.. pozniej pojawil sie jakis jego zanaomy z mundurem i rzeczami jego- kazal je spalic, podobno zdezerterowal i ruscy go zlapali..do dzis nie nalezniono jego ciala.. Do tego, gdy wchodzili ruscy ojciec mojej babci byl konajacy i zmarl wkrotce , wczesniej zmarla jej matka... gdy ruscy weszli to sasiedzi opowiadali, ze jakas kobieta poprowadzila ruskich na miny i kilku tak zginelo.. kto do dzis nie wiadomo, bo zadna by sie nie odwazyla wyjsc z ukrycia, moja babcia tez byla zamurowana na dachu przez ojca na ostatnia chwile, nikt jej tam nie znalazl, wiekszosc osob, ktore sie ukrywaly zostaly albo wyganane albo zabite/zgwalcone.. Wkrotce po wyzwoleniu nadciagnela wielka burza i wybuchnal wielki pozar, ktory spalil wiekszosc domow..m.in. dom rodzinny mojej babci..stara sasiadka babci mowila, ze jej matka nadal ten dom odwiedza, widziala ja kilka razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zacznie sie cos dziac
no wlasnie niby wierza w prawdziwosc, a jakies durne zarty rysunki. Widze ze mamy doczynienia z dziećmi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie mówi że to nie jest prawda, większość tutaj w takie rzeczy wierzy, chociaż i by przez własne doświadczenia, więc nie tylko twoja babcia widziała duchy lub inne dziwne rzeczy.... A żarty żartami, były wtedy jak mówiliśmy o prowokacji. Bo również autorka może sobie robić z nas jaja, jak również Ty mogłaś wymyślić historyjkę... i każdy inny na tym forum... A to że sobie trochę pożartowaliśmy to nie odznacza, że od razu jesteśmy dziećmi... Zapewne było to spowodowane nudą trochę, bo autorka bardzo rzadko jest na forum to różne teorie i wnioski się wysuwa... Przy okazji dużo osób pisze że to prowokacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytujaca jestes
no wiesz wakacje maja dzieciaki i sie nudza, i produkuja bezsensowna paplanina i bazgrolami po kilkanascie stron:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale będzie polewka
jak autorka sobie jaja z was robi :P ktoś tu napisał ze gdyby to była prowokacja to by nie było tyle postów a niekoniecznie bo skoro temat jest ciekawy ludzie się wkręcają to szkoda to przerywać i trzeba dalej ciągnąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak są wakacje, może komuś strzelił taki pomysł do głowy, bo zmontować nagranie to nie jest problem... Może nawet jakby to była prowokacja to byłoby lepiej... :D Ale wcale nie musi być, a temat jest ciekawy... i raczej większość podchodzi do tego z dystansem, bo tak ślepo wierzyć w to, to nie można ;D A mam wrażenie że kilka osób wierzy bezgranicznie autorce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
gdzie autorka :P gdzie kinga :P gdzie jarecky :P klątwa musi zadzialac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale będzie polewka- jeśli to prowokacja to po prostu, autorka wybrała dobry temat i dobrze zaczęła.. dlatego się rozkręcił, a że temat o duchach i nawiedzonych domach jest chyba rzadki na tym forum i przy tym ciekawy oraz jest adrenalina czytając takie rzeczy to cóż... po prostu dobry pomysł na prowo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
może dopadła ich klątwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×