Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość i nastała cisza
autorko stwórz wizję jak autorke kinge i jarecky dopada klatwa szwabskiego kota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tylko zastanawia takie luźne podejscie do tematu samej autorki.Tzn.było tak do czasu kiedy ktoś o tym nie wspomniał,pozniej zaczęła opowiadać o mszy,o relanium itd.nie wiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedzcie mi!
A ja się zastanawiam po jaką cholerę przychodzą tu konie i wstawiają posty: przecież to prowo, ale jesteście dziecinni, autorka robi sobie z was jaja, ale się nakręcacie. Co was to do cholery obchodzi? Nie chcecie tego czytać to nie czytajcie, prosta sprawa ale nie bo każdy idiota musi tu przyjść i wpieprzyć swoje 3 grosze. Tylko po co się pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślcie. Przecież to ludzie z Kafe namówili autorkę na zostawienie dyktafonu. Gdyby to była prowokacja, autorka sama by z tym wyszła. Gdybyśmy jej nie namówili, była by wizyta elektryka i po krzyku. Żadnych nagrań. I nie mówcie że wszyscy którzy namawiali autorkę na nagranie są z nią w zmowie :D Bo to już pachnie paranoją :D Skończmy już te dywagacje o prowokacji. To do niczego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
ty jestes w zmowie autorka i kinga cala wasza trojka smierdzi prowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duch z domu autorki
Witam serdecznie, chciałem poinformować, że dziś nic się nie będzie działo, więc możecie odpocząć :classic_cool: Ja przenoszę się na chwilę do Zamku w Łęczycy :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równie dobrze Kinga może być z nią w zmowie, bo Kinga wyleciała z nagraniem chyba w swoim 2 poście, a w 1 od razu napisała że jej mieszkanie jest nawiedzone... :D Więc różnie to można odebrać... Normalnie ludzie pytali czy może lunatykuje lub coś z elektryka.. a nie że od razu duch :D Mam wrażenie że to piszę z 10 raz :D Ale wcale nie musi być prowokacja, może po prostu Kinga od razu się nakręca na duchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spinaj sie tak
Odpowiedzcie mi! A ja się zastanawiam po jaką cholerę przychodzą tu konie i wstawiają posty: przecież to prowo, ale jesteście dziecinni, autorka robi sobie z was jaja, ale się nakręcacie. Co was to do cholery obchodzi? Nie chcecie tego czytać to nie czytajcie, prosta sprawa ale nie bo każdy idiota musi tu przyjść i wpieprzyć swoje 3 grosze. Tylko po co się pytam? bo pekniesz kazdy moze wyrazic swoja opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhh... Kiedyś ludzie myśleli że Ziemia jest w centrum kosmosu. A każdego kto twierdził inaczej, prześladowali. Kopernikowi się upiekło, bo był duchownym. Ludzie już są tacy - jeśli ktoś głosi niewygodną teorię, jest obwoływany szarlatanem. Grunt to się nie przejmować i robić swoje. Jak Kopernik. A owieczki kiedyś zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
kinga pierwszym poscie napisala o nagraniu autorka od pierwszego posta do drugiego przeszla z niewiary do wiary :P kinga to ma sile oddzialywania :P a jarecky to taki oszolemek slodki :P zmowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhgg
Jarecky jak poznasz trochę bardziej kafe wtedy zrozumiesz wątpliwości niektórych ludzi bo jak na razie bardzo naiwnie do tego podchodzisz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to prowo czy nie
ja i tak boje sie czytac tego tematu w nocy:P bo od razu przypominam sobie sytuacje jak duch mojej babci stal nade mna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się boję czytać w nocy :D bo co chwile mi się zdaje że coś chodzi :D Za każdym razem mówię sobie że w nocy czytac nie będę tylko rano sobie poczytam.. ale nie... muszę wejść i jak zaczne czytać to już nie skończę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
teraz w końcu zadziałała klątwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam ducha w domu :D moja ciocia zmarła miesiąc temu i od tego czasu palą mi się żarówki dla efektu strzelają wchodzisz do pokoju czy kuchni zapalasz światło a tu głośne puknięcie i trach nie ma światła, pomodliłam się za nią ale niestety ciągle jest, na dyktafon nie mam odwagi staram się to ignorować :P w pierwszej kolejności zawołałam elektryka, popatrzył pomyślał i powiedział że on nic tu nie widzi przez miesiąc wymieniłam 4 żarówki w domu a żeby było jeszcze śmieszniej to w samochodzie mi się spalił najpierw jeden stop a za tydzień 2 żarówki z przodu jakieś pomysły ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
straszna opiowieść :P "No, dobra. Strasznie długo zbieralam się żeby tu napisać, ale w końcu to robię. Mam nadzieję, że ktoś potraktuje to serio, ponieważ niczego nie zmyśliłam i jestem pewna, że nic mi się nie przywidziało. Zacznę od tego, że wszystko dzieje się od jakiś kilku dni, od kiedy przyjechała do mnie z wizytą siostra. O co chodzi? Pewnego razu, kiedy śmiałyśmy się całą noc i oglądałyśmy filmy zadzwonił jej telefon. Nie wiem jakim cudem, ale okazało się, że dzwonię ja! Swój własny sprzęt (którym rzekomo dzwoniłam)miałam na biurko - tzn. zero dostępu, nie mogłam niechcący czegoś nacisnąć. Zadzwonił dokładnie 4.22. Sprawdziłam ostatnio wykonywane połączenia i zauważyłam, że dzień wcześniej jakimś cudem mój telefon zadzwonił o godzinie 4.21. Jak sie można domyślić następnego dnia była 4.23 itp. To, co dalej napiszę jest jeszcze bardziej dziwne i pewnie ktoś weźmie mnie za psychiczną, ale jak już zwierzam sie na forum to zwierzę się ze wszystkiego. Nie wiem, czy to nie moje przywidzenia, ale w trakcie pogawędki (w nocy oczywiście, gdzieś tak po 3.00 nad ranem) wydawało mi się, że moja siostra przybrała dziwną...postać/minę. Porównać to mogę to twarzy z horrów. Nie! Nie była taka sama, tylko tak samo przerażająca i niepodobna do siebie. To wszystko zaczyna mnie przerażać... To już pewnie nieważne, ale w nocy słyszę także płacz dziecka. Właściwie temu wszystkiemu towarzyszył jego krzyk. A co jest najlepsze? W bloku w którym mieszkam nie ma dzieci... Może przesadzam. Wydaje mi sie to dziwne, że słyszę płacz, jakby z zewnątrz ta późno w nocy i to dziecka. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt duże napięcie w sieci. Kup miernik w markecie albo na Allegro i zmierz zaraz po tym, jak żarówka strzeli. Nie powinno być więcej niż 230 V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×