Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość i nastała cisza
dobra spitalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrr
klk no dokladnie, nic sie nie dowiemy:( Powinna zostawic przynajmniej o 22, zeby spokojnie do 3 w nocy sie nagrywalo, a pozniej to juz sie jasno robi i raczej by sie nic nie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
szkoda bo mogło się wyjaśnic wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona8444444
a to zapalanie światła faktycznie zaczęło sie ok tydzien temu?czy wczesniej nie zwrociłas na to uwagi? nie slyszałas nic nie pokojacego, zadnych odłosów wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe powitanie :) 1. Moim zdaniem jakiekolwiek zarzuty że Kasia-Autorka uciekła się do mistyfikacji są bardzo nie na miejscu. Ci, którzy je wysuwają zapomnieli chyba że to My - czytelnicy kafeterii namówiliśmy ją na zostawienie dyktafonu. 2. W swoim czasie zrobiłem dyplom z cyfrowego przetwarzania sygnałów. Dziś oglądałem nagranie z wczoraj we wszystkie strony razem z kolegą. Jego słowa - "jeśli ona to sfałszowała, to jest lepsza w te klocki ode mnie" 3. NIE, NIE JESTEM W ZMOWIE Z AUTORKĄ :) 4. Myślę, że najlepszym dowodem na to, że to nie jest mistyfikacja będzie fakt, że dziś się nic nie nagra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
Jarecky nic sie nie nagra bo zaczela nagrywac o 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
jarecky skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
tak i tak źle zajeb...isty rydunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że pojawiam się (huuu-huuuu ;) ) tak późno dziś, bo chciałem namówić Kasię-Autorkę na zrobienie dwóch zdjęć kuchni - rano i wieczorem. Na nagraniu słyszeliśmy stukanie. Więc Pan Niemiec musi czymś stukać. Zapewne na zdjęciu "porannym" znaleźlibyśmy np. taboret stojący inaczej niż wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
tak i tak źle fajnie rysujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Wizualizacja piękna. Az ją sobie wydrukuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
tak i tak źle mogłabyś szkicować do gazet czarno-białych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
Jarecky, a kojarzysz czy przy niektórych niemieckich nazwiskach czasem jest Du (u umlaut)? Bo w tym drugim zdaniu może być "Ich bin Du Muller". Kurczę ja ciągle tam słyszę to Muller tylko nie mogę tego dźwięku dopasować między bin a tym Mullerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ludzie, teraz jest 22. Teraz to bym tam nie poszła nawet za milion euro :/ Ja przez to wszystko zjadłam pół paczki relanium już, wiecie jaka ja jestem wystraszona. Mnie aż trzęsie bo sobie myślę że ja tam spałam a tam to już mogło gadać a ja sobie za ścianą spałam tak spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie od początku
A bojącym się duchów polecam książkę "Moje przezycia z duszami czyśćcowymi" autorstwa Marii Simmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×