Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Sluchajcie ja sie tak wkrecilam w te tematy o duchach itd., ze to masakra... A jaki glupiiii sen mialam... Bylam u brata w pokoju, chociaz wygladal w snie inaczej, niz w rzeczywistosci i na lawie staly jakies 2 butelki i nagle zaczely sie one unosic i zaczelam je gonic i gryzlam palec przy paznokciu, obudzilam sie po tym snie i palec mnie bolal rzeczywiscie, z tym, ze gryzc go nie moglam, bo obudzilam sie z rekoma wlozonymi pod poduszke... Dziwne to bylo... Jeszcze chcialo mi sie siku a po tym snie przypomnial mi sie ten glos i nie poszlam do kibelka hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111234
o nieeeee, ciągle czekamy na autorke:) a fajnie by było jakby dalej ktoś jakieś historie powrzucał;) topik nie umrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuuuuuuuuuuuuuuuchhhhhhhhhhhh
buuuuuuuuuuu buuuuuuuuuu buuuuuuuuuu strasze Was!!!!!!!!!!! buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duch z temau Autorki
Witam serdecznie, chciałem poinformować, iż jesteśmy w piwnicy i nie zamierzamy stamtąd szybko wyjść :classic_cool: Hail :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śledziona
Oł noł, topik umarł. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ballerinna
Wczoraj czytałam ten watek od deski do deski. Szkoda, że autorka zamilkla, bo było ciekawie :) Wysłuchałam nagrań, robią wrażenie, no oprócz tego miauczącego kota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube hobby
gdzie autorka!!!???? duch ja zjadl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isz bin daa
und???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgxjdn ytjrukkl68a .eyiae5y
halooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie moich Drogich współłowców duchów i pytam co tu tak cicho? :( Nie było mnie trochę (problemy zdrowotne), ale dochodzę już do siebie :) Dalej czekam na możliwość wytropienia ducha w katowickich kamieniczkach :) P.S. dzisiaj byłam w Katowicach na Opolskiej i zastanawiałam się o której z kancelarii mowa :D Pozdrawiam i proszę tu pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. dzisiaj byłam w Katowicach na Opolskiej i zastanawiałam się o której z kancelarii mowa heheheh:P Witajcie wszyscy🖐️ Jak zyjecie? Mam nadzieje,ze tropik nie umiera, jeszcze musimy wytropic kilka duchow:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nie uprawiam demagogii i obgryzam paznokcie czekając na koleżankę z Londynu, która ma nam udostępnić "materiał duchowy" :D Gdzie Kolega Jarecky, który miał ze mną mąkę rozsypywać itd? Człek zachoruje a tu cisza? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, a mi jak na złość, próbuję i nie mogę. Właśnie sobie oglądam filmiki o tym jak mieć świadomy sen ale kurczę niby jak mogę śnić świadomie skoro nie mogę spać nawet nieświadomie. Muszę poszukać instrukcji natychmiastowego zasypiania.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahahah,ja jestem tak zmeczona minionym tygodniem,ze nie mam sil juz na nic. Dzis rano nie moglam wstac z lozka do pracy, normalnie wstaje o 6, a dzis wstalam o 6.40:O Masakra:O Ale dzis sobie pospie,huraaaaa:) Dlaczego nie mozesz zasnac? Wyjatkowo dzis, czy w ogole masz z tym problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×