Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Ducha kafe :D:D Nie no dzisiaj to idzie sie pośmiac :D Wystarczy ze przeczytasz temat i bedziesz wiedziała/wiedzial...💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie na kafe
duch jest codziennie, tylko zmienia nicki jak rękawiczki. Co u niego słychać? Daje facet radę, jest spoko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co czyli ta jedna z najwspanialszych osobowości kafeterii dalej zaszczyca forum swoja obecnością :D to super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomysłu na nick help
Witajcie kochani!!! Wybaczcie, że mnie tak długo nie było, ale bałam się wracać do domu. Odwtworzyłam nagranie słucałam, przez 2,5 h nic, już taka znużona byłam, a tu nagle usłyszałam cichy jęk, myślałam, że mi się przesłyszało... Słychać dżwięk włączania światła, posapywanie, jęki, jakby ktoś odsuwał krzesło, i taki stukanie jakby palcem o blat, albo tupanie nogą... Cały czas jakieś postękiwania, trwa to ok. 15 minut... Światło oczywiście było włączone :( Co robić, nie wrócę tam teraz, nie zasnęłabym już po tym, co usłyszałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urocza czarownicaa
wyprowadz sie do rodzicow a w miedzyczasie szukaj soebie cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciarka
o matko ;O to jest straszne! natychmiast sie stamtad wyprowadz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to jest poważny kłopot, masz może możliwość w jakiś sposób wrzucić to nagranie na komputer ? jeśli nie to posłuchaj jeśli jesteś w domu i masz aparat fotograficzny lub w telefonie zrób kilka zdjęć miejsca gdzie jest wyłącznik, obejrzyj i sprawdź czy nie przedstawiają jakiś małych okrągłych rzeczy jak na tym zdjęciu http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSobXSTjGsBqh9Yt1Uq3EVfQL1NXWQu12onYzDKIHkvXnB9tlhg. Wiem że jesteś zdenerwowana ale musimy mieć pewność że to nawiedzenie. Ja na razie kończę jutro napiszę coś konstruktywnego, szok myślałam i miałam nadzieję że nic się nie nagra :( ale pisałaś że mieszkasz w kamienicy może to jakieś dźwięki od sąsiadów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysteZLO...
Oooo matko i corko padlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllluuuunnnaa
no moja mama ma podobnie tylko w swoich rodzicach domu slyszy kroki przesuwanie krzesla itp ale sie nie boji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieznaanna....
i ogolnie wierze w zycie pozagrobowe .ja moja siostra i moj tata osobiscie sie przekonalismy na pogrzebie wujka jak bylo juz go porzegnanie to plakal i normalnie mu lzy lecialy dopiero za jakis czas zgadalismy sie z siostra i tata bo bnik niew mial odwagi tego glosno powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiadka Ducha
księżna czy jak ci tam a możesz jaśniej?Kto płakał tata czy ten wujek co zmarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieznaanna....
wujkowi lecialy lzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieznaanna..
to lecialy mu lzy i nie tylko ja to widzialam wiec...duzo rzeczy jest nie do wyjasnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebab z damaszku
heheehehehhe nie wierze, to pewnie jakis podszyw. a jezeli to prawda to zrzuc to nagranie na kompa, zamiesc najakies stronie i dawaj linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednyMuzyk22
nooo wrzuc te 15 min nagrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdzie podziala sie autorka? mi sie nie chce wierzyc w takie nagarnia....jak mozliwe ze to sie slyszy? opisujcie swoje przezycia ja tez po smierci dziadka mialam historie z wlaczona lampka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze, ten duch
zapala światło by widzieć tzytze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomysłu na nick help
Kochane wrzucam wam to gdzies tylko ze nie wiem za bardzo jak to zrobic. Mozecie podac jakas stronke? Na pewno nie bede juz tam spac, dobrze ze jest weekend wiec pojade do rodzicow. Myslicie, ze powinnam im to powiedziec bo wkoncu bede musiala jakos wytluamczyc fakt ze nie moge wrocic do tego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomysłu na nick help
Znajomy mojego ojca jest elekrtykiem wiec jezeli mi sie uda poprosze do zeby zajrzal do tego mieszkania bo inaczej oszaleje. Czy sa szanse ze ten duch bedzie mnie przesladywac? co powinnam teraz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciarka
może wrzuć na wrzuta.pl? tylko ten portal mi przychodzi do glowy , na pewno sa inne, ambitniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebab z damaszku
wrzucaj wrzucajj juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkowa
www.speedyshare.com tam wrzucasz i pzresylasz nam linka po zaladowaniu , a my sobie sciagamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednyMuzyk22
rodzaje nawiedzen sa rozne najpopularniejsze to koncentrujace sie wokolo miejsca np nawiedzone domy) ale tak istnieja tez nawiedzenia koncentrujace sie wokolo osob ... czy jest to zelazna zasada czy moze to sie "przemieszczac" tego niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×