Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość illlaaaaaaaa
masakra, a póxniej słychać takie jakby grzebanie w czymś :O Ja bym już nie wróciła tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
offerma moge poudawac demona jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, na prawo od dworca. Nie jest tak źle z tą naszą kamienicą, bo jest dość nieźle odnowiona, a niżej jakaś kancelaria prawnicza, biuro i sklep więc oni bardzo dbają, żeby sobie klienci nic nie pomyśleli. Dlatego wykluczam ewentualne dźwięki związane ze zniszczeniami, bo takowych nie ma. Ja nie wiem, teraz to już naprawdę nie chce mi się tam iść już. Właściwie to mam ochotę tam nawet te rzeczy moje zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednyMuzyk22
wez sie znow jakis antyokultysta-katol czytalem tez przypadek ze gdy w domu straszylo i przyprowadzili ksiedza to dostal czyms w leb (dachowka chyba) i na tym sie skonczyly akcje bo juz chyba nawet duch ma tego dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illlaaaaaaaa
Ale to miauczenie było straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednyMuzyk22
a wez to nagraj jak jeszcze nie ugryzlo to raczej nie ugryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksk
odgłosy niepokojące, może popytaj poprzednich włascicieli może uda się zdobyc ich telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boojąca się
tylko spację usuńcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie na Twoim miejscu postarała się o kontakt z poprzednimi właścicielami. Upewnij się że nie ma myszy, bo może gdzieś drapała i sobie piszczała? Ja np. przez kilka dni miałam drapanie za ściana- mam kawałek obszaru odjete płytami gipsowymi- okazało się ze jakimś cudem ptak wszedł pod dach i tam między ściany i drapał -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Autorko w dzien sobie wez rzeczy jak tak bardzo sie boisz. Opcja jest tez taka : za szafka,lub pod podloga zyje sobie szczur. Wczesniej mieszkanie bylo opuszczone,brudne. Szczur wychodzil w nocy i skakal do kontaktu bo se wycwiczyl. W dzien spi,bo i tak nie poszpera po kuchni bo w dzien jest halas. Wiec buszuje w nocy. Podszedl do wlaczonego dyktafonu obczaic co to, jego mozg nie wytrzymal tych fal dzwiekowych i sie wystraszyl piszczac i przewracajac po drodze cos. Sprawdz czy w kuchni nie ma szczurzych odchodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie... poszukaj kupek myszy lub szczura :D gdzieś po kątach powinny być, albo pod szafką.. weź sobie jakiś kijek i wygarnij spod szafek jak masz spore przerwy między dołek szafki a podłogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciarka
Szczur wychodzil w nocy i skakal do kontaktu bo se wycwiczyl. haha, rozmieszylo mnie to ;D wyobrazilam sobie szczurka skaczacego co noc do kontaktu... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Nie ma tu nic do smiechu. Szczury sa podobno bardzo madre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta ja nie wiem kto
tu jest bardziej kopnięty :D Autorka która żyje w symbiozie z ducho-demonem czy ty która widzisz szczury zapalające sobie światło na kolację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingusia-124,,
glupie baby to zwykly kot autorka jaja sobie robi ja smiertelnym podejsciem do tematu tez zebyscie sie baly isc do kibla hahaha {cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciarka
no dobra, ale wlasciwie po co szczur mialby wlaczac swiatlo? wiadomo ze szczury lepiej czuja sie w ciemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Mialam kiedys myszy w domu,to tylko w nocy wychodzily. Ciezko bylo znalezc odchody. Wygryzly dziure od piwnicy przez podloge do mojego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie sie bac
studenciarka a co bedzie po ciemku w nocy łaził;) szczury to bardzo madre zwierzatka, i zwinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkkkaaaaaaa
ale przecież szczury widzą lepiej w ciemności dlatego po co miałby włączać światło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo jeszcze światło... No kurde może być coś uszkodzone... może po dłuzszym czasie coś sie dzieje tam w kabelkach i się zapala, nie mówie ze to szczur... ale szczur mogł uszkodzić kabel... Jeszcze najpierw byłoby trzeba się upewnić czy na pewno wszytko ok z instalacją elektryczną, poszukać zwierzątka... a później myśleć o czymś innym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie sie bac
A co ta Kingusia jakies medium czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Moze wlacza sobie swiatlo bo ilez moze w ciemnosciach siedziec pod podloga wiec chce jakiejs odmiennosci w swoim szczurzym nudnym zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie sie bac
No wlasnie, a moze jest stary i juz zle widzi po ciemku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Kingusia to wrozbita Maciej tylko sie ukrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×