Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Ona119- mój chłopak oglądał i powiedział ze nigdy więcej tego nie chce słyszeć... ja tego nie oglądałam całe szczęście i nie sluchałam.. a już miałam te nagrania na kompie i miałam słuchać.. puściłam kawałek ok 5-8 sek... i jak się wydarła ta laska to jak podskoczyłam i jeszcze przywaliłam w biurko i mi klawiatura spadła :D a głośniki to bym rozniosła aby tylko je wyłaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam sobie od poczatku, chyba wiec go poszukam :) Wiecie co? one two three four five SIXXXX!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
kropka Właśnie, kto miał pisać książke o nas, chyba magic_jevel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Egzorcyzmy Dorothy Mills to wcale nie były egzorcyzmy, wystarczy spojrzeć na oryginalny tytuł bo to jest tylko Dorothy Mills. W Polsce dodali tylko te "egzorcyzmy" i cholernie przereklamowali ten film. Ja nastawiłam się na jakiś porządny horror a to jako gatunek ma Dramat, Kryminał, Thriller więc dupa zbita:) Ogólnie taki film w porządku gdyby właśnie nie zrobili z nim tej szopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
:P ja juz mam rolę szwabskiego kota hitlerowca zaklepaną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
ogladalam :P potem przyszla na kafeterie wrzucala odglosy demonów i koniec zginęła razem z dwójka innych Jareckym i Kingusią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie od początku
Egzorcyzmy Dorothy Mills... Tez się nastawiałam na coś fajnego, ale już chyba bardziej się bałam na Scooby Doo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Cała trylogi będzie Ich bin da 2-Powrót kota i mysia piramida, Ich bin da 3 i tak do nieskończoności...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie książka i film też będzie aż się ludzie posrają ze strachu, jak zobaczą kota hitlerowca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej magic ja tez piszę książkę może później wyłapiemy najlepsze kawałki, wydamy ją wspólnie a pieniądze za sprzedaż pójdą do Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingusia, pieniedzmi za sprzedaz, musicie sie podzielic z nami wszystkimi :D Kazdy ma tu swoj udzial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najciekawsze wypowiedzi wyłapiemy i się da do książki. Teraz trzeba tylko to napisać i gotowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
dziadzio niemczyk nocką wędruje w okna zagląda i wystukuje co za radość będzie , gdy do nas przybędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Tylko 3 osoby mają przeżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
kropka hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
kot, dziadzio niemczyk i jego laska?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×