Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

kafeArtystka + zioło lub grzybki halucynki duchów wyłapiemy w jeną noc tyle że hoho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybralibysmy kogoś na prezentera, trzymalby mikrofon. A my ekipą z tylu machamy. Kocham Was trochę. Justynka. :D:D I TU NAGLE MACHA KOT , MÓWIĄC "HAAAAAAAAJ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Byla dzis autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś z was mógłby udostępnić nagranie z pierwszej nocy do pobrania? Tak, aby nie trzeba było płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie od początku
Można zrobić reality show! Pewnie pobiłby rekordy oglądalności :D "Kilkoro śmiałków daje się zamknąć w katowickim, nawiedzonym mieszkaniu w celu okiełznania ducha..Kto wytrzyma najdłużej w nagrodę dostaje nazistowskiego kota" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byśmy ducha schlali i sam by spierdzielil bo by z nami nie wyrobil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jesteśmy razem lepsi niż najmocniejsze egzorcyzmy :classic_cool: i jako pogromcy duchów zarobilibyśmy fortunę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Ludzie tu nawet na 2h nie ma jak wyjść, bo od razu 10 stron więcej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi musi wystarczyć tyle ile mam :|. A dzis mi klient w sluchawce powiedział: spierdalaj pani kurwa jego jebana mać, dowidzenia. :- ) i nie pracuje w sex telefonie oczywiscie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie od początku
muffii Ten topik jest nawiedzony i przeklęty. Nie można się od niego oderwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muffii - możesz wrzucić na jakiś darmowy serwis plik z kotem? ludziska się dopytują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taki jest już świat. Nawet banana spokojnie zjeść nie można BO JUZ OBCIĄGARA BABANIARAAA. Ale walcze z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Ja chcialam 2 dni temu pisac juz ze prowokacja z tym kotem,bo zdaje mi sie jakby wklejony dzwiek byl. Ale po przesluchaniu niemca juz sama nie wiem czy prowo czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Właśnie nie mam pliku z kotem. Autorka miała go wrzucić na inny i dać linka, ale tego nie zrobiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx. ;)
kurde, jak to czytałam, to tak jak bym to sama przeżywała ... ale serio nie za fajnie brzmi :( ... Przy okazji http://tnij.org/mf2h - dziekuje za wejścia!... ale to przy okazji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
JEŚLI MA KTOŚ PLIK Z KOTEM TO NIECH GO WRZUCI. Przeanalizuje, czy wygląda tak jak drugie nagranie, które mi wygląda na zręczne powklejanie dźwięków do dobrego programu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej bedzie cos z tego dzis
no i jak tam?? ja tez pierwszej nocy nie moglam spac :) drugiej juz wcale jak puscilam sobie te nagrania :) pozniej jeszcze jakies dziwne dzwieki dobiegaly z dworu wiec juz w ogole schiza :P ale ja naleze do tych wierzacych w takie rzeczy :) z nami mieszka dziadek moj, ktory zmarl w 2004 r jakos..Nie bylam na jego pogrzebie (mieszkam za granica), zaczal dawac o sobie znac w maju w zeszlym roku, bylam wtedy sama z synkiem w domu, maz byl w pl na kilka dni.Obudzilam sie w srodku nocy i zobaczylam jakas osobe na kancie lozka, osoba byla tylem, nachylona, w czapeczce i z laska :) od razu wiedzialam, ze to dziadek :) powiedzialam o tym w domu, kazali mi dac na msze, isc na cmentarz sie pomodlic..Palilam swieczki w domu, modlilam sie ale bedac w pl na boze narodzenie a pozniej w marcu nie doszlam na cmentarz.. Wtedy dziadek sie chyba wkurzyl bo strasznie czesto i glosno dawal o sobie znac :) kroki, raz widzialam jak wchodzil po schodach na gore... zaczelam sie bac go. Moj maz byl w pl w maju, poszedl do mojego dziadka na grob, "pogadal" z nim po mesku i juz jest troszke lepiej. Bede w PL za 2 tyg i zamierzam dac na msze. poza tym moj synek czesto go widzi, gada z dziadkiem ( ma 2 latka) itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×