Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość ........kropka....
a kto powiedział , ze mąż chce do niej przychodzić, może dopiero teraz w końcu ma święty spokój,no co! proszę nie brać tego do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na ducha
Ktoś ma się dla mnie skontaktować z mężem. Nie na zasadzie wywoływania duchów. Ktoś kto ma ponoć dar widzenia zmarłych od urodzenia Teraz czekam. Ale ten dźwięk w nocy to nie wyobraźnia... Jest przy mnie ukochany, wierzę w to. Mam nadzieję, że sam się do mnie jakoś odezwie. A autorka niech uruchomi kamerę jak ja w tej kuchni to będzie miała obraz przy okazji dźwięku i wtedy się wyjaśni.Ja już niestety nie mam nastu lat więc prowokacje mam gdzieś. Wymyślone historie o duchach to ja w podstawówce na koloniach przerabiałam. Zastanawiam się również czy sama nie byłam opętana przez jakiegoś złego czy to po prostu nerwica była, bo wpadałam czasami w szał i mówiłam rzeczy których nie myślałam a wręcz odwrotnie, taka furia gdzie mówiło się coś po to żeby komuś szpilę wbić czego potem żałowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
cicho Jaro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
u mnie 17,02 myslicie, że autorka juz wyszła z pracy i podąża do nas??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy ta autorka bedzie
zono oczekujaca na ducha, ale to nie na twoj temat sie tu rozwodzimy wiec nie zamulaj tu swoimi opowiesciami :o ja patrze na glownej stronie mysle, ze autorka cos napisala, a tu ktos zupelnie z kosmosu pisze o sobie. Nie Twoj temat wiec daj sobie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
a czy ona nie miała iść czasem od razu po magnetofon do straszącego mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz idz bo tu naiwniacy
czekaja na c.d :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
ale weź przestań, Niemiec jak Niemiec, ale kota szatańskiego widzieć to dopiero strach! wiesz jak on musi wyglądać? czarne oczy całe , zęby ciągnące się aż na klatkę schodową.....ojojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyganiac ludzi to ty se
kiedy ta autorka bedzie zono oczekujaca na ducha, ale to nie na twoj temat sie tu rozwodzimy wiec nie zamulaj tu swoimi opowiesciami ja patrze na glownej stronie mysle, ze autorka cos napisala, a tu ktos zupelnie z kosmosu pisze o sobie. Nie Twoj temat wiec daj sobie spokoj. mozesz ale ewetualnie ze swojego domu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecinek ;p
kropka ty sie juz tak nie w czuwaj bo duch zmieni kierunek i przyjdzie do ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
nic nie martw, przy mnie nikt nie wytrzyma nawet Pan van Duch Niemiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
a swoja drogą coś wam powiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
ICH BIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNN ..................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnik
kropka z przecinkiem do mnie:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
a gdzie nawias podział się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku już jakaś panika przecież dopiero kwadrans minął od zakończenia pracy przez autorkę, poza tym ma ona też życie realne i zapewne kafe nie jest dla niej tak ważne żeby od razu biegła do komputera :D strasznie niecierpliwi jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
u mnie 17.20 myślicie, że już dotarła po magnetofon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy ta autorka bedzie
I nie nawiniacy nie czekaja na ciag dalszy. Mnie szczerze mowiac mało interesuje czy jest to prowokacja czy nie. Coś się dzieje, jest ciekawie i to się liczy. Jestem ciekawa jak akcja się rozwinie. Włączając film tez wiem, ze nie jest to prawda co przedstawia scentariusz, ale ogladam z zapartym tchem mimo, ze wiadomo, ze ktos to wymyslil, sa aktorzy. Tu sytuacja jest rowniez interesujaca. Jak na kafeterie to mistrzostwo prowokacji. I prowo nie prawo - wolalabym by autorka nie ujawniala prawdy jesli nawet. Bo jest ciekawie:) i mam nadzieje, ze pomysly jej sie nie skoncza predko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaika88
Kingusia, ale to nie jest temat o dupie marynie wiec autorka powinna zyc tylko teraz tym co dzieje sie w mieszkaniu. ja nie potrafilabym normalnie funkcjonowac, cieszyc zyciem jakbym wiedziala ze lazi za mna duch. Ja... bym wlaczyla dyktafon tez u rodzicow.. ciekawe czy to przypaletalo sie za nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
pamiętacie Blair witch project? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaika88 gdyby cos się nagrało w domu rodziców to przecieżby Kaśka zwariowała nie wysuwaj lepiej takich pomysłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×