Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość o Ciebioe
pancia101 autorka wrzuciła ostatnie nagranie, złożyła wypowiedzenie a nagrały się jakieś dwa szmery tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest może
Kinga jesteś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest może
dzięki muffii za odpowiedz a zostawiła jakieś namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Ciebioe
autrka porzuciła temat zresztą kingusia_124 też topic bez tej dwójki odchodzi w zapomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest może
pomożecie mi bo chciałam się doradzić kingi ale skoro odeszła to was poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jest koniec - szczerze? Nie. 1. to myśmy namówili na dyktafon. autorka z tym nie wyszła. 2. jakby potrafiła montować dźwięk, to by nie prosiła mnie o pocięcie pliku 3. prowokacja zapewne zawierała by bardziej "medialne" i zrozumiałe dźwięki - szczęk łańcuchów, wycie, słowa po polsku... 4. i nie wybrała by kafe..... ja bym się poważnie do tego mieszkania pofatygował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest może
tylko to nie żadne żarty ostatnio miewam dziwne sny. Np. Widzę stada martwch koni... Nie mogę przejść przez ulicę ponieważ wszędzie leżą ich poodrywane kończyny - kopyta albo łby. Czasami śni mi się biały pokój bez żadnych drzwi i okien. Z góry woła do mnie głos. Ale bardzo niewyraźnie.. Moje sny są rzeczywiście banalne - dla niektórych - ale nie wiem czemu, zawsze kiedy wstaję rano, czuje ten dziwny niepokój... Miałam też doświadczenie dziwne a właściwie poszłam z siostrą do lasu. Robiłyśmy sobie zdjęcia. Potem zaczęłyśmy je oglądac na trawie. Na każdym z około 13 zdjęc obok mnie była widoczna biała postac. A na ostatnim zdjęciu zza mnie wystawał czarny kaptur z kawałkiem czaszki. Do końca życia nie zapomnę jak uciekałyśmy z tamtąd. Potem przerażona w domu upadłam na ziemię i "urwał mi się film".. Najlepsze jest to, że ja sie nie boję końca świata. Dla mnie on mógłby nadejśc chocby jutro. Wprost oczekuję tego spotkania z Jezusem. Obawiam się tylko jednego. Piekła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Wyszła z tym Kingusia bez żadnego "sprawdź instalacje" itp. 2. Mogła udawać. 3. Niekoniecznie ;) 4. Dlaczego? Właśnie na kafe nie ma tylu ludzi, którzy się tak tym interesują, więc nie stwierdziliby, że to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
autorka kinga jarecky to chyba ta sama osoba albo sa w spisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myslę,że to nie prowo. OPowiedz mi, Kasia do nas juz nie wroci i nic z tą sprawą nie zrobi? Już wczesniej napisalam, ze zle robi,ze ta sprawe zostawia nierozwiazana. co myslsiz Jarecky?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muffi - ale to bez sensu... co miała by osiągnąć prosząc mnie o wycięcie? to, że uwierzycie że to prawdziwe nagranie? to zaraz krzykniecie że Autorka i ja to ta sama osoba! a tak musiała wysłać plik na serwer, ja musiałem go pociąć, wysłać jeszcze raz... nie warta skórka wyprawki, żeby próbować osiągnąć coś, co i tak jest skazane na porażkę a co do tego, że ludzie na kafe wierzą w takie rzeczy - tych krzyczących "prowokacja" jest tyle samo, o ile nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wierze w duchy i niejednokrotnie bylam swiadkiem takiego zjawiska:-o i nikt mi nie wmowi, ze nie istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest może
myszka właściwie nie wiem może są w jakimś albumie ale tyle ich jest a ja nie chce tego szukać i nie mam skanera żeby zeskanować i dać na internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest może 1. wywoływałaś duchy dla zabawy? lub uczestniczyłaś w czymś takim 2. zmarł ktoś w twojej rodzinie lub ze znajomych 3.masz z kimś na pieńku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa teraz na kafe będą już chyba tylko wątki o duchach u kogoś w domu/mieszkaniu. P.S. Nie wyskakuje ze spiskiem. P.S.2 Ja też wierze w duchy, ale to wygląda na prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest może
To już jest koniec ale nie jestem nawet pewna czy je jeszcze posiadam poszukam a jeśli nic nie znajdę to przepraszam za zawracanie głowy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×