Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Duchy moga szurać, zrzucić jakiś przedmiot. Ale nie gadać. Duchy nie mówią nawet na żadnych filmie na youtube typu tego wyżej duchy nie gadaja tylko dzialaja. Weź tu idź z tymi swoimi nagraniami buahah. Jesli duchy sa to na bank nie mowia nic ale sie usmialam Przykro mi, mylisz się. Widać brak znajomości tematu z Twojej strony,ale się wypowiadasz. Fakt, nie słychać zazwyczaj ich głosu, toteż doradziliśmy użycie dyktafonu, który nagrał głos ducha. Dlaczego dyktafon? POMYŚL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz nas za kretynow
Jak można znać się na czymś co nie zostało udowodnione i to wszystko to tylko fikcja? dychy nie przebywają pośród ludzi. Dusze są, ale nie duchy szwendające się po mieszkaniach ludzi. Kto w nie wierzy jest naiwny. Ty tez nie posiadasz wiedzy na temat duchów. Nic nie jest udowodnione, a jakies montaze i nagrania to kazdy moze sobie zrobic. To nie sa zadne dowody. Wiec nie mow mi ze sie nei znam, bo nie mozna sie znac na czyms czego nie ma. Tak jakbys mowila, ze nie znam sie na kosmitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Wide że jest i autorka :) Może coś się wreszcie ruszy z topikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspał się kot to i na topik postanowił wpaść. :D Btw oglądał ktoś Egzorcystę w czwartek na TVN7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek, strasznie pozno te filmy puszczajA:o i w tygodniu, wiec trzeba sie wyspac. Ja bym jeszcze raz obejrzala egzorcyzmy:) Wyspal sie kotek?:D Jest godzina 19:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja sobie egzorcystę nagrałam i dopiero wczoraj obejrzałam. Spałam do godziny 15 :D takie efekty chodzenia spać na tygodniu o północy i wstawaniu o 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, mnie odwiedzic dzis rano 3-letni sasiad, wiec nie dalam rady sie wyspac:P dopiero po poludni odespalam:P ooo, wrzuc gdzies tego egzorcyste:D:D:D Obejrze i ja:P Jak film,podobal Ci sie? Nie balas sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje :) Wrzuciłabym tylko że nie mam pojęcia jak :D No właśnie ogólnie mi się podobał ale spodziewałam się czegoś straszniejszego tzn prze cały film spokojnie sobie siedziałam. A oglądałam 3/4 wieczorem a resztę teraz po południu. Dzisiaj sobie włączę jakiś horror może się wreszcie przestraszę bo do tej pory jedynie omen robił na mnie wrażenie (oglądałam jak miałam 6 lat) :D Chyba egzorcyzmy Emily Rose ale jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może jaaaa
*ogladalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może jaaaa
Topik odbry:D tylko autorki brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć To już jest koniec 🖐️ :) oj egzorcyzmy anneliese są okropne, żałowałam , że w ogóle je zaczęłam oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam kiedyś też dziwny przypadek, w nocy radio samo mi się włączyło, wystraszyłam się jak cholera, ale stwierdziłam, że coś pewnie z elektryką. było to jednorazowe więc szybko zapomniałam o tym. chociaż sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dyktafon. Podaj adres to cała ekipa z kafe mąką i kamerą przyjedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed wysluchaniem egzorcyzmow
Analise Michael trzeba się pomodlić.. jest taka wersja na youtube z tlumaczeniem tego co te demony mowia i tam przed rozpoczeciem jest modlitwa aby nic do ciebie nie przyszlo;] ja nie sluchalam tylko czytalam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może jaaaa
oo, ja nawet nie wiedzialam o tej modlitwie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę? Ja nie modliłam się tylko od razu przesłuchałam, (napisy też miałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jest koniec: taa pewnie Lucek dzisiaj do mnie przyjdzie (akurat jestem sama) i jak ja, taki miły koteczek dam mu rade? :P Nie no mnie się takie rzeczy nie trzymają (miałam parę takich sytuacji 'dziwnych' ale je sobie racjonalnie tłumaczyłam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isz bin daa
:D o żyje jeszcze truchło topiku :) i autorka, nawet! piszcie piszcie, może topik zakończy sie jakąś ciekawą wyprawą; w PL jest masa nawiedzonych i opuszczonych miejsc do odwiedzenia;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz nas za kretynow "Jak można znać się na czymś co nie zostało udowodnione i to wszystko to tylko fikcja? dychy nie przebywają pośród ludzi. Dusze są, ale nie duchy szwendające się po mieszkaniach ludzi. Kto w nie wierzy jest naiwny. Ty tez nie posiadasz wiedzy na temat duchów. Nic nie jest udowodnione, a jakies montaze i nagrania to kazdy moze sobie zrobic. To nie sa zadne dowody. Wiec nie mow mi ze sie nei znam, bo nie mozna sie znac na czyms czego nie ma. Tak jakbys mowila, ze nie znam sie na kosmitach." Widzisz, podlozem Twoich i moich pogladaów jest wiara w duchy. Ja wierze w duchy, Ty nie. I coby tu nie napisala, to i tak Ciebie nie rpzekonam do swojej racji, nawet gdybym rzucala faktami z wlasnego zycia. I odwrotnie, Ty mnie nie przekonasz,ze duchow nie ma,bo ja wiem,ze sa. Dlatego mysle,ze nie ma sensu dyskutowac= sprzeczać się, bo w tym przypadku, do nieczego odbrego to nie prowadzi. Zaden Twoj argument mnie nie przekona. Także, peace, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×