Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ababababbbbbbbbbbbbbb

Terapia malzenska...

Polecane posty

Gość gość
Z mężem przypadkiem trafiliśmy na ofertę terapii prowadzoną przez psycholog Agnieszkę Pietrzyk ( http://psychoterapia-pietrzyk.pl/oferta) i okazało się, że naprawdę potrafi nam pomóc. Przede wszystkim uświadomiła nam o co mamy do siebie pretensję, nauczyła, że musimy ze sobą normalnie rozmawiać. Naprawdę bardzo dobry terapeuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelinda
Ja byłam z moim ukochanym u Pana dr Piotra Sowińskiego z Gdyni. Naprawdę gorąco polecam osobom z okolic trójmiasta. Niewiarygodne podejście Pana dr do sprawy spowodowało,że nadal jesteśmy z mężem razem. Jego zaangażowanie, umiejętność słuchania, nie narzucanie własnego zdania, empatyczność i serdeczność sprawiają,że jest on jedynym w swoim rodzaju specjalistą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinda34
Ja równiez polecam dr Sowińskiego. Razem z mężem byliśmy już o włos od rozwodu... Jednak dr Sowiński pokazał nam, że nie tędy droga i dał bardzo cenne wskazówki jak sobie poradzić z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Kobietki :) i nie tylko ;) powiem Wam tak, o związek warto walczyć, to uświadomiła mi terapia u Pani psycholog Kilian-Grudnik. wybraliśmy się tam z mężem dwa lata temu, wisiał nad nami rozwód, dzieci odchowane, niby nie ma o co walczyć, a jednak, uczucia dało się rozbudzić na nowo, a wzajemne żale pochować! niedługo nasza 25 rocznica ślubu, którą spędzimy na Dominikanie- mąż spełnił moje marzenie! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresam34
Niektórym taka terapia pomaga, niektórym nie.Wiele zależy od tego ile jeszcze dane osoby lączy. Niemniej sama jestem zdania,że warto jest sprobować chociażby dla spokoju sumienia,ze wszystkiego się spróbowało aby naprawić związek. Nam terapia pomogła chociaz nie byłam do tego na początku przekonana. Sama wniosłam wniosek o separację, na terapie namówiła mnie mama z siostrą. Chodziliśmy z mężem do Sensity w Warszawie a terapię prowadziła pani Marta Mauer Włodarczyk. Z każdym kolejnym spotkaniem zaczynaliśmy się bardziej otwierać , okazało się,ze są jeszcze jakieś współne uczucia. Obecnie znowu mieszkamy ze sobą. Nie jest tak jak kiedyś bo nadal nie mamy do siebie pełnego zaufania ale staramy się na nowi odbudowywać związek. Myślę,że w końcu uda nam się zażegnać ten kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdrażnionyuleczony
My z żona tez mieliśmy spore problemy z dogadaniem się. Wiecznie byly jakies problemy i niedomówienia. Jestesmy z trójmiasta więc tak samo jak ktoś wczesniej z tego wątku udalismy się do dr Sowińskiego. Pan dr Sowiński, bardzo nam pomgl. Może nie jest jeszcze idealnie, ale dzięki terapii u niego zaczynami się powoli dogadywać i jest coraz lepiej z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie również pomogła terapia małżeńska, pozwoliła zobaczyć swoje wady, ale też dostrzec jaką troską obdarza mnie żona każdego dnia, wcześniej nie zauważałem wyprasowanej koszuli codziennie rano oraz przykrycia kocem, gdy wracałem po wieczorze z kolegami. nie doceniałem jej, teraz to się zmieniło, żona jest szczęśliwa i spełniona, dzięki pani Edycie Kilian-Grudnik mamy nowe lepsze małżeństwo, chociaż wciąż od 8 lat z tą samą osobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parom z Warszawy polecam terapię małżeńską w ośrodku psychoterapeutycznym www.wrelacji.pl. Oczywiście obie strony muszą być zmotywowane do uczestnictwa w terapii, wtedy przynosi ona najlepsze efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam problemy z mężem... przede wszystkim dość zazdrosny był, w pewnej chwili doszło nawet to, że mnie kontrolował i śledził, jednak właśnie pomoc psychologa i odpowiednio prowadzona rozmowa uświadomiła mu problem, a mi pozwoliła go lepiej zrozumieć i nie pogarszać sprawy. polecamy oboje panią Edytę Kilian-Grudnik- pomocna, rozumiejąca i profesjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie ja też szukam teraz poradni małżeńskiej, chciałbym bardzo to coś zmieniło, by było lepiej w naszym związku. Niestety winę za całe to "niedogadywanie" się jestem obarczony. Pokrótce Jestem z żoną od 11 lat. Mamy 3 dzieci. Przez ostatnie 4 lata dopiero zaczęliśmy się czegoś "dorabiac". W tym czasie żona (obecnie 32 lata) zaczęła wychodzić z "koleżanką" na imprezy. Nie takie domowe, tylko w miasto, na reperbahn (hamburg) do 6 rano. Ja nie miałem w tym czasie lekko muszę pracować więc po powrocie z pracy marzyłem o tym by chwilę odpocząć, pospac. Nie laze po barach, nie mam wielu kolegów czy koleżanek, bardzo rzadko też pije piwo a o innych to już zapomniałem jak smakują. Żona ciągle mi wytyka że nie zajmuje się dziećmi że mało czasu poświęcam rodzinie. Ale nie ze nic nie robie. W niedzielę ja przejmuje kuchnie bo żona leży i śpi po baletach. Fakt że prania nie nastawiam ale od czasu do czasu w wierze na strychu, odkurze i umyje podłogi w mieszkaniu. Teraz robię to częściej by była zadowolona. Ale nie widzę po niej żadnej zmiany. Dalej wszystko robię źle. Dała mi rok na poprawę inaczej rozwód. Sam już nie wiem czy coś więcej mogę zrobić. Porada małżeńska była by pomocna może ona pomoże mi zrozumieć co robię źle, bo żona nie bardzo chce ze mną rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsaaa
Jestem z mężem aktualnie w terapii dla par jaką prowadzi Pola Szarwiło – Węgielska. Początkowo było ciężko, bo mąż był sceptyczny, ale po kilku spotkaniach jak zaczęły się pojawiać pierwsze efekty takich spotkań to nawet on dał się przekonać, że terapia ma sens. Mamy dwójkę dzieci więc rozwód nie wchodził w grę, chcieliśmy walczyć o nasz związek i jak na razie między innymi z pomocą pani psycholog to się nam udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani psycholog Edyta Kilian-Grudnik jest świetna w tym, co robi i wynika to pewnie z wieloletniego doświadczenia, podejścia i etyki zawodowej. Byłam u niej kilka razy i po każdej wizycie czułam jak zachodzą we mnie zmiany na lepsze. Udało mi się wydostać z dołka i za to jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie poradnie małżeńskie polecacie w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możecie wyperdalac z tymi reklamami! To jest topik dla ludzi chcących porozmawiać a nie dla pracujących w reklamie. Co za namolne tuki! Ciekawe czy jak was spotka taki los to jedyne co byście chciały to czytać spamy nieematycznych troli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokpolo
Taka terapia przynosi efekty o ile oboje chcecie przezwyciężyć kryzys w związku. Mi się to opłaciło, bo rzeczywiście do nas trafiła i nam pomogła. Byliśmy u Eweliny Bazyluk w psychologgia-plus.pl Młoda, konkretna kobieta, która potrafi poprowadzić terapię we właściwym kierunku. Obydwoje byliśmy zdumieni, że to takie skuteczne w naszym przypadku. Bardziej się na siebie otworzyliśmy, zrozumieliśmy ile dla siebie znaczymy, ile nas łączy i ile sobie zawdzięczamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także byłam z mężem na terapii małżeńskiej w poradni www.psychoterapia.lublin.pl. Konsultacje bardzo nam pomogły dzięki czemu rozwiązaliśmy wiele problemów i zbliżyliśmy się do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki psychoterapia-horyzonty i ich profeska uratowalismy zwiazek i jestesmy ze soba ponad 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
abababbbbbbbbb, czy cos pomogło, ta terapia? własnie jesteśmy na zakręcie i też wybieramy się na terapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie pomogło, ale dlatego że mąż poszedł na nią tylko by uzyskać ode mnie coś w zamian w sumie. Nie zależało mu, byl nieszczery a terapeutka tego nie wychwycila tylko zrobiłam ze mnie egzaltowaną panienkę. Mąż i tak ode mnie odszedł. Nie miał żadnej chęci naprawy. Jak tylko jednej stronie zależy to nic się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaLisak
Chodziłam na terapię z mężem do pani Jolanty Szczepaniak, która jest psychoterapeutką oraz psychologiem. Bardzo miła i ciepła kobieta.Dzięki niej przestaliśmy myśleć z mężem o rozwodzie,zaczeliśmy się dogadywać a nawet myślimy o powiększeniu rodzinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczestniczyłam na terapię dla par prowadzoną przez tą panią http://psychoterapiakatowice.pl Muszę powiedzieć, że relacje w naszym małżeństwie się poprawiły, ta psychoterapeutka nam pomogła.. Jeżeli mąż i żona chcą chodzić na terapię, to oznacza, że im na sobie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia34a
Myślę, że warto udać się do psychologa i sprawdzić co jest przyczyną naszych problemów w małżeństwie. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa z tego co wiem mają naprawdę świetnych specjalistów, którzy mają duże doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto się na taką zapisać i dać związkowi szansę. Mi naprawdę w zasadzie nam bardzo taka pomogła. Jestem bardzo zadowolona, było już bardzo kryzysowo, ale udało się koniec końców. polecam http://agathum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej u nas terapia małżeńska okazała się genialną decyzją ;) Odbyliśmy ją z mężem tutaj https://psychologsiedlce.pl/ i znacznie polepszyły się nasze relacje :) Jeśli masz możliwość to gorąco polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osób z Bydgoszczy polecam psychoterapeutę www.psychoterapia.top :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkakrowczynska88
Koszty zależą od czasu trwania, czas trwania od problemu i chęci współpracy, więc trudno oszacować. Moi znajomi korzystali z terapii małżeńskiej warszawa ul. Czerska, zajrzyj do nich:http://wgp.org.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniaaaa70
Pod nr 22 253 88 88 można umówić się na wizytę do psychologa w jednej z Klinik Psychomedic. Im szybciej to zrobimy, tym lepiej. Nie ma co odwlekać takiej wizyty, bo może być tylko jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×