Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarne koronki

Nudza mnie mezczyzni...

Polecane posty

Gość czarne koronki

Mam 26 lat. Jestem wyksztalcona i pracuje w pewnej firmie co wymaga czestych wyjazdow za granice. Gdziekoliwek pojade zawsze poznaje kilku mezczyzn z ktorymi sie umawiam , czasami na kawe , czasami na cos wiecej... Przyznaje ze do pwenego czasu sprawialo mi to ogromna frajde, bo jestem bardzo atrakcyjna , jeszcze mloda i lubie poznawac nowych ludzi. Problem pojawil sie stosunkowo niedawno i nie wiem jak, ale od pwenego czasu nudza mnie mezczyzni. Do kobiet pociagu nie mam, wiec ogolnie jestem na tym etapie zycia ze zaczynam odsuwac sie od ludzi i chce byc sama. Rodzina zauwazyla ze mniej wychodze, jestem ciagle jakas zadumana i generalnie dziwnie sie zachowuje... mial ktos tak kiedys? przjedzie mi? szczerze mowiac mi to nie robi roznicy specjalnie, ale jestem ciekawa czy to moze jakies wypalenie bo za ostro sobie balowalam czy po prostu cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frdxse
Do kobiet pociagu nie mam, wiec ogolnie jestem na tym etapie zycia ze zaczynam odsuwac sie od ludzi i chce byc sama. kolo o nicku "wierzę w swój sukces" też jest aseksualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to znosisz ?
pracuje w pewnej firmie co wymaga czestych wyjazdow za granice. nienawidzę takiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
aseksualna - prawde powiedziawszy gdyby poscieradla mogly mowic posadzilbys mnie za nierzadnice rodem z Sodomy i Gomory. seks jako seks sie zdarza. chodzi mi o to ze kazdy mezczyzna wydaje mi sie nudny, kiedy mysle' mezczyzni' mam przed oczami szara mase stojacych penisow, pilki noznej i alkoholu, tudziez drogich samochodow. zraszta kobiety to tez tylko chodzace maszyny paplajace. prace lubie, nie potrafie zyc w jednym miejscu. kazdy wyjazd to okazja zeby nie zgnic w czterech katach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety też są nudne - wyróżnia się może jakieś 10%...reszta to plagiat tego samego modelu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz hormony
kobiety też są nudne - wyróżnia się może jakieś 10% moim skromny zdaniem jakieś 0,3% :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli przestaje Cię bawić bycie w ciągłym ruchu. Poznawanie ciągle nowych ludzi, krótkie, niezobowiązujące znajomości. Na razie sama nie wiesz, czym to mogłabyś zastąpić. potrzebny jest ten okres wycofania. Potem "niespodziewanie" znajdziesz nowy powód do radości z życia. Nie ma się czym niepokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz cooooo :)
" Gdziekoliwek pojade zawsze poznaje kilku mezczyzn z ktorymi sie umawiam , czasami na kawe , czasami na cos wiecej" tez bym sobie tak pobalowała ale mi faceci znudzili sie i bez tego. Mam teraz jednego ale powiedziałam sobie ze jak on odejdzie albo cos to ja juz zostane sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgdffgf
czyli jestes zwyklą kur.wą, ktorej czeste dawanie d.upy wypalilo wszelkie ludzkie uczucia, zostala tylko zwierzeca chuć 🖐️ chyba kazda dupodajka tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz cooooo :)
"" Gdziekoliwek pojade zawsze poznaje kilku mezczyzn z ktorymi sie umawiam , czasami na kawe , czasami na cos wiecej"" jedyne na co mam ochote jak do mnie facet podchodzi i zaczepia to powiedziec "KURWA czy ja cie chuju czymś prowokuje abys do mnie podchodził i coś gadał? ???? odwal sie" ale ze zazwtyczaj jestem zbyt zmeczona lub myślami w obowiazkach to nie mam siły i ochoty rozmawiac i marze tylko o tym by jak najszybciej sobie poszedł :/ jakikolwiek by nie byl. Juz nawet przestałam sie patrzeac na ludzi by jakiegoś chuja nie sprowokować do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz cooooo :)
przez to wiele moich znajomych ma fo mnie za złe ze ich mijam na ulicy i nawet czes nie powiem a ja sie nauczyłam patrzeac "przez ludzi" nie widze ich ... masakra...dla mnie mogło by nie byc facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz cooooo :)
"czyli jestes zwyklą kur.wą, ktorej czeste dawanie d.upy wypalilo wszelkie ludzkie uczucia, zostala tylko zwierzeca chuć chyba kazda dupodajka tak ma." oooo czyli stałaś sie jednym z FACETÓW :) :P zwierzeca chuc to przeciez FACECI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz cooooo :)
drogie dziewczyny według tego wyzej kazdej której sie faceci znudzili jest kurwą :) nieżle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z duzymi jajami
kup sobie kota,albo rybki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
Może ruchali Cię już przedstawiciele wszystkich ras ludzi na świecie, stąd to znużenie. Spróbuj z kosmitami, albo może jakieś zwierzęta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
i tak oto moj problem stal sie obiektem zartow... :P jak juz pisalam, mnie to specjalnie nie przeszkadza, tylko jestem ciekawa czy to przechodzi, taki stan zobojetnienia. rodzinie to strasznie przeszkadza, bo zawsze bylam raczej rozrywkowa, lubilam mezczyzn. teraz natomiast zaczelam wrecz uciekac od ludzi, a mezczyzni nudza mnie bardziej niz informacje na temat sledztwa w sprawie tupolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
nie wiem co za debil napisal post powyzej - powtarzam: nie znudzil mnie seks jako seks. jedynie mezczyzni, jako osoby. meski gatunek mozna powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
szukanie dziury w calym ... jaroslawa lubie. ma dobre poglady, ale wszystko schrzanil ostatnio. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
w jakiejś gazecie celebrytki uwywnętrzniały się czego oczekują od faceta na bezludnej wyspie. rozwalił mnie tekst "zabiłabym go gdyby nie potrafił DOSTARCZYĆ mi rozrywki.". na bezludnej wyspie :) może jakiś zaopatrzeniowiec by cię nie znudził. albo kurier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jaroslawa lubie. ma dobre poglady" Jedyne, co was łączy to niechęć do kobiet. Poglądy na temat rozrywkowego trybu życia seksu macie zdecydowanie różne. Już on by Ci powiedział w męskich słowach, jaki ma na to pogląd! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
może jakiś zaopatrzeniowiec by cię nie znudził. albo kurier ?' nie. nie o rozrywke chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
o rozrywkę nie ale o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
szukanie dziury w calym - byc moze, a wrecz na pewno. ale co innego byc prawicowcem mezczyzna w post- srednim wieku , a co innego byc atrakcyjnym prawicowcem plci zenskiej spotykajacym codziennie przystojnych samcow. czaisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
polak - nie, tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"atrakcyjnym prawicowcem plci zenskiej " Atrakcyjny prawicowiec (nie mylić z Atrakcyjnym Kazimierzem, nawet Marcinkiewiczem) to co innego... Atrakcyjny prawicowiec/prawicówka? czeka z seksem do ślubu. Jego/jej prawica to potwierdza. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
przystojny to za mało. tak jak piękna kobieta może być aseksualna vide modelki wybiegowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
szukanie... na co komu dzis wczorajsze piwo :P kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×