Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarne koronki

Nudza mnie mezczyzni...

Polecane posty

Gość czarne koronki
no widzisz polak.. czytasz czytasz i nadal nie pojmujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na co komu dzis wczorajsze piwo" Może po to, żeby nie musieć się potem zastanawiać, dlaczego ciągłe obracanie kalejdoskopu się znudziło. Może widzisz w facetach tylko obiekt seksualny, a nie człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
obiekt seksualny to ja widze w wibratorze. to jest obiekt. ja widze w nich ludzi, widze male, zagubione duszyczki i wielkie ego w mniej lub bardziej umiesnionych cialach... tylko ich myslenie, cele wydaja mi sie glupie. a czlowiek jest tym czym chce byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
przeczytałem jeszcze raz pierwszy wpis. zapewniam cię, że dobrze rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
ciesze sie ze poswieciles swoj cenny czas na moje bazgroly. tak wiec zapewiam cie - nie o seks tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
nie o TAKI seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci cię nudzą? Masakra, ale masz problemy z dupy wzięte :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
powiem tak.. styl zycia ten sam - carpe diem. Tylko ze u mnie to jest tez memento mori. u wiekszosci mezczyzn wszystko opiera sie raczej na tym pierwszym, o rzeczach mniej przyjemnych chca zapomniec lub nie mysla. a tak sie przeciez nie da. zycie to nie tylko pieniadze i seks, jakkolwiek przyjemne by to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
co do znajomych... mam duzo, ale wiekszosc ma swoje zycie, rodzine , probloemy. zawsze ich wyslucham jak jest potrzeba, pomoge jesli moge, ale to nie rzwiazuje problemu. polak - nie TAKI seks, a jaki? taki, a moze TAki a moze TaKi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o rzeczach mniej przyjemnych chca zapomniec lub nie mysla" Po raz kolejny spytam, w czym Twoje myślenie się różni? Jakie to są te "mniej przyjemne" rzeczy, które mają zdolność zabić radość z hedonistycznego stylu życia? Jeśli odpowiesz sobie na to pytanie, to będziesz bliższa zdefiniowania tego, czego Ci w nich (mężczyznach) brakuje. I w efekcie odpowiedź na pytanie, dlaczego Ci to przestało wystarczyć nasunie się sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
znasz Camusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
nie z narcystycznym singlem. tego "kuriera" wymyśliłem trochę na intuicję ale widzę że to dobry trop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
polak - buahaha... mysle ze po prostu nie chcesz zrozumiec. dales mi latke i cokolwiek nie napisze bedzie sie utwierdzalo w tym przekonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
nie osamotnienie tylko apatia i zobojetnienie. i tak wlasnie mysle, a raczej - wlasnie sobie uswiadonilam, bo czytalam sobie wlasnie artykul gdzie byl wspomniany einstein, ktory mial na imie Albert, czyli tak jak Camus, ktory napisal 'Obcego'... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
no dobrze poprawiam się i otwieram umysł :) mężczyźni są nudni i myślą tylko o carpe diem. i w czym ci to przeszkadza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
polak - ja nie watpie ze ty masz otwarty umysl, tylko po prostu nie nazywaj mnie singlem bo to glupi termin rodem z seksu w wielim ciescie (albo miescie- juz nie pamietam), i nie narcystycznym. i nie mowie ze wszyscy mezczyzni sa tacy, ja mowie ze mezczyzni i kobiety. :P ja zreszta tez. po prostu stracilam szacunek dla ludzkiego gatunku, a skoncentrowalam sie na meskim kontygencie bo z tym najwiecej obcuje a poniewaz jestem kobieta powinnam sie z jakims reprezentantem tej grupy spolecznej ustatkowac, co skutecznie prokrastynuje od paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie musisz. Ustatkować się? Jeśli w tej chwili stanie na Twojej drodze Najlepszy Facet Świata, z wszelkimi zaletami to i tak w tym stanie ducha raczej poszukałabyś jego wad i dowodów na przeciętność. Zamiana dotychczasowego stylu życia na egzystencjalne rozterki może są Ci nawet potrzebne (żeby się w porę stuknąć w głowę i zastanowić, co tak naprawdę jest w życiu ważne oprócz kasy i seksu). Ale wydaje mi się, że skuteczniejsze może okazać się działanie odwrotne. Otwarcie się na ludzi (z ich przyziemnością również) i poszukanie w nich czegoś, co może stanowić pozytywny bodziec do własnego szczęśliwego życia. Tego Ci potrzeba bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
przez "narcystyczny singiel" określiłem twoich partnerów. z takimi ciężko się ustatkować a nawet o dobry seks trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
byc moze szukanie, byc moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
polak - prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
a czego brakuje zwyczajnym facetom spoza świata wielkich interesów, którzy nie muszą spędzać dnia i nocy na rozkminach politycznych jak chronić i budować swoje stanowisko o 5ciowyrazowej nazwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
niczego, jestem pewna ze wieksozsc to bardzo wartosciowi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
ale nie ukrywam ze zaciecie prawnika robi na mnie wrazenie i potrzebuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
"zacięcie prawnika" :) dobre.chyba masz przechlapane. masz jakiś pomysł co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne koronki
nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
a czy "zacięcie" da się pogodzić z nieprzerośniętym ego ? może jest jakaś nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×