Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mała mi, albo ...

Dać mu szansę??? Potrzebuje pomocy

Polecane posty

Gość Mała mi, albo ...

Pisałam już jakiś czas temu na forum o mojej sytuacji, ale wtedy mało kto mi co kolwiek doradzał. W skrócie poznałam 2 lata temu chłopaka przez krótki czas byliśmy razem. Odległość nas pokonała, przez następne półtora roku spotykaliśmy się raz w miesiącu. Niby jako przyjaciele. Po pewnym czasie zaczęliśmy sypiać ze sobą. On stwierdził że musimy jednak być razem spróbować chociaż, chciał się oświadczyć w kwietniu. Ale okazało się że jakaś dziewczyna będzie miała z nim dziecko. Ok nie byliśmy wtedy razem, ja też nie byłam święta. Postanowiliśmy zerwać kontakt on chyba zaczął planować życie z tamtą. Ale niedawno się odezwał prosi o rozmowę mówi że byłam miłością jego życia że nie da się być szczęśliwym przy tamtej itp. Ja nie chce wchodzić im z butami w życie, nie wiem czy mówi prawdę. Kocham go tego jestem pewna, kiedy zaczęłam leczyć się z tego uczucia i praktycznie mi się udawało on znów stoi na mojej drodze. Chciałby być ze mną. Ale co z dzieckiem. Ja mam 22 lata czy powinnam brać taki bagaż na siebie.(on 25) ? ? ? Dać szansę miłości czy zwinąć żagle. Zgodzić się na spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×