Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Mężczyźni którzy nie chcą dzieci!!!

Polecane posty

dlatego zawsze powtarzam kto ma dzieci to wspaniala sprawa kto ich nie chce to tez dobrze byle nikomu nie wytykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkka22
bioreślub bo go kocham,chcebyc z nim,chcę żeby nasz związek był sformalizowany...a czy Waszym zdaniem bierze sie ślub żeby rodzic dzieci?BEz slubu przecież też można mieć dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
iwonka, miałem na mysli kolosalną różnicę waszych poglądów co do dzieci, może sie to odbić czkawką i to dużą w waszym dalszym wspólnym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkka22
...ale ja uprzedzila o tym narzeczonego..i chyba mi troche nie wierzy,dziwne,bo przystaję przy tym juz od ponad 3 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkka22
...boje sie tego co będzie..przynajmniejnie bedzie mi mógł zarzucić że mu nie powiedziałam... zastanawiam sie tylko co powiedzieć ksiedzu przy spisywaniu protokołu przedmałżeńskiego..bo tam jest chyba pytanie o dzieci....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonkka22, Jak on o tym doskonale wiedział przed ślubem to to już nie będzie Twoja wina, że później będzie miał pretensje. Poza tym może mu minie, jak zobaczy, że Ty faktycznie nie żartujesz. Najważniejsze to nie robić nic wbrew woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
może mysli, że zmienisz zdanie albo faktycznie ci nie wierzy ale ja i tak nie rozumiem dlaczego chcesz slubu przy takiej różnicy poglądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkka22
...bo ja mam nadzieje że go przekonam ,a on pewnie ma nadzieje że żartuje... ..zmartwiło mnie tylko jego wczorajsze stwierdzenie..."nie wiem jak i z kim" ale ja napewno będe miał2 dzieci" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonkka22, Skoro on myśli, że Ty z tym żartujesz, to być może tym stwierdzeniem: "nie wiem jak i z kim" ale ja napewno będe miał2 dzieci" też sobie jaja robił. Ja mam nadzieję, że Ty go na prawdę przekonasz i nie dasz sobie wmówić że trzeba mieć dzieci skoro Ty tego nie czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkka22
chce tego ślubu..ale poznając narzeczonego na dzień dobry nie pytałam go "ej,a ty kiedyś będziesz chciał mieć dzieci czy nie?bo ja nie i fajnie by było jakbyś ty też niechcia"...teraz minęło trochę lat i nie wyobrażam sobie zycia bez niego,ale nie wyobrażam sobie też mieć dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonkka22, No ja Cię rozumiem, dlatego mam nadzieję, że dalej z nim będziesz, ale on zmieni zdanie co do dzieci. Jeśli Cię kocha to nie opuści, ani z inną też sobie dzieci nie zmajstruje. :) A tak jak ulegniesz to urodzisz jedno, on będzie chciał drugie, a Ty będziesz tylko sfrustrowana. Nie rób nic wbrew sobie, to najgorsze co można zrobić człowiekowi. Rób to co czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkka22
..cieszesieże nie jestem jedyna która nie chce dzieci...zastanawiałam się tylko co jest ze mna nie tak..i co jest tego przyczyną że nie lubie dzieci..mimo tego że z nimi pracuje,bo jestem pielegniarką,nie moge sobie wyobrazić żę mam takiego przylepca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiałam się tylko co jest ze mna nie tak..i co jest tego przyczyną że nie lubie dzieci. a propos wczorajszego watku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nadszedł czas, że obydwojgu po prostu tego dziecka zaczęło brakować. /////////// tzn monotonia codzienności dawała wam znac o sobie ?. Praca, dom, nuda, tv, znudzenie seksem ?. Jak prowadziliście nudne zycie obok siebie, to nic dziwnego, że dziecko ma za zadanie wam je ubarwić. I tak tez się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonkka22, Ojj wierz mi, że na pewno nie jesteś z tym sama. Bardzo wiele kobiet nie chce mieć dzieci i mówi o tym coraz śmielej. Więc ja Cię rozumiem i też nie uważam jak niektórzy "po co Ci ślub jak nie chcesz dzieci" chore myślenie, też bym nie chciała żyć na kocią łapę ale to nie oznacza że muszę rodzić dzieci. Musisz jakoś mu wybić to z głowy. Wiadomo nic na siłę, ale niech on Cię tez zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdytdydyd
Dobrze ze coraz wiecej kolesi jest jak "kisior czy" egoist31"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery, Tępy prawiczku, nie wystarczy ci, że wczoraj ciebie wszyscy pocisnęli za prymitywne poglądy? Każdy cię wyśmiał i zwyzywał (oprócz offermy) i co? chcesz powtórki z rozrywki? Wypad stąd tu są poważne tematy, a ty jesteś nikim. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy cię wyśmiał i zwyzywał aneto, wciaz czekam na twoje teorie bo postepowe poglady to widze doskonale, w tym watku sa jeszce bardziej postepowe niz we wczorajszym, i jaka kobiecosc z ciebie wyplywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery, Ty już się o moją kobiecość nie martw. Jak dla ciebie synonimem kobiecości jest chęć posiadania dzieci to jesteś jeszcze większym popaprańcem niż myślałam. Poszukaj sobie w końcu dziewczyny, a nie siedzisz na damskim forum i dajesz upust swoim prawiczkowym frustracjom. Won stąd. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisior dlatego zawsze powtarzam kto ma dzieci to wspaniala sprawa //////////////////// Nie do konca . jeżeli ktos ma dzieci i zapłącił za to 5h snu, oraz 20-oma kg tkanki tłuszczowej. Jeżeli są to osoby z którymi o niczym nie można porozmawiać poza ich dziećmi - to nie wmawiaj mi ze jest to wspaniała sprawa. No chyba że ktos przez całe życie był nudnym depresyjnym "pniem". A dzieci mogą wlać w niego odrobinę zycia. To jest to faktycznie wspaniała sprawa ale w opinii małżonki-matki. Swoją drogą nakładanie na dzieci roli rozkręcaczy ojca, to "karalne naprawianie swojego małżeństwa" cudzymi rękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiiia
ZS - jestes beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma to kobita
Aneta90_210 polać ci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem facetem i też nie
chce miec dzieci! Wole byc czlowiekiem myslacym tylko o swoich przyjemnosciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneto naprawdę wydawało ci się, ze ktoś ocenia kobiecość po chęci posiadania dzieci? Ze swoich postów jawisz się jako prymitywna, pusta i wulgarna kobieta Nie potrafisz dyskutować, nie potrafisz argumentowac, jedyne co umiesz to rzucać inwektywami i szukać poklasku u narratorow pokroju zuzanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×