Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Mężczyźni którzy nie chcą dzieci!!!

Polecane posty

Gość przedłuzenie gatunku to sama
Jagienka, otwórz encyklopedię, czy raczej słownik biograficzny, wikipedie, czy co tam masz pod ręką i sprawdz wielkich tego swiata w temacie posiadania dzieci/mnożenia się a potem podziel sie wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001
"001 jestes kobieta? przedluzenie gatunku to sama - jestes kobieta? wyzywam sie na was? " tylko na moich szarych komórkach,, które dosć często muszą dwoić się i troić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoist - napisałam o swoich osobistyczh odczuciach. To że Ty jesteś w porządku to chwała Ci za to. To że ojcowie są często przechujami to co mogę rzec.....i tak bywa. Nie mogę jednak nic na to poradzić, że mój wewnętrzny głos odradzałby mi związanie się z facetem, który DEFINITYWNIE nie chce mieć dzieci. Intuicja, a ją czasem ciężko wytłumaczyć logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoist_*31, ❤️ Muszę takiego jak Ty znaleźć u siebie w 3city! Ps. Oczywiście offerma i zawsze szczery to śmiecie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiiia
Robiono kiedys takie badanie na szczurach i okazalo sie ze szczury w trudnych warunkach rozmnazaly sie duzo bardziej niz te w lepszych. To samo zjawislko obserwuje sie w biednych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001
"2 Kobiety doskonałe genetycznie: Sharon Stone, i Naomi Campbell: żadna nigdy nie chciała mieć dzieci. piękno żyje dla siebie" naprawdę zwierzyły Ci się w najwiekszym zaufaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo zjawislko obserwuje sie w biednych krajach. i oczywiscie zuzka tlumaczy to glupota, bo zaczaic nie moze praw natury i sztuki przetrwania ciekawe dlaczego ryby skladaja tyyle jaj a kondory nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka123
Bill Gates też nie narobił bachorów. Wspiera propagowanie antykoncepcji w Afryce. A wy Dziecioroby nawołujecie, bo w Ciemnogrodzie was wychowano. Ale nawet o tym nie wiecie. Myślicie, że to jest normalne, ludzka natura, etap w życiu - pomnożyć swój egoizm i głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001
"Mój przyjaciel żałuje dziecka. Żona gruba, on gruby. Oboje tyrają za 1400pln. Nic w tym najwspanialszego. Nie mogą na siebie patrzeć. Kiszą się we własnym sosie " zawsze są wyjątki, czasem dopiero w kolejnym pokoleniu niewłasciwe geny od the fottest zostają odrzucone ;-) "a na zmarszczkach? " kiedy przekonałeś się do pytań retorycznych i od kiedy wdrożyłeś ich zastosowanie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawołujecie jagienko, wiem, ze jestes delikatnie mowiac malo lotna ale prosze - skup sie namawiam cie do nierozmnazania, nie-roz-mna-zania paniała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiiia
ZS - a jak jest z Twoim rozmnazaniem? Bo to ciekawe , ze tak Cie ten temat wciagnal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak nawiasem mówiąc to teraz masz, zawsze szczery, próbkę tego co ja przeżywałem na tych politycznych tematach off, no bez jaj, nie powiesz mi chyba, skoro juz mamy okazje pogadac "obok polityki" ze sie tym przejmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka123
w sumie muszę powiedzieć, że ta dyskusja mnie podbudowała, bo zauważam pewien bunt dotyczący dziecioróbstwa w Polandii. Jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001
"jakos tak za czasow mieszka I" no, no, zacny wiek Twoich genów, widać eliminacja kompletnie im nie grozi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma "a tak nawiasem mówiąc to teraz masz, zawsze szczery, próbkę tego co ja przeżywałem na tych politycznych tematach: użeranie się z bandą matołów która nie potrafiła sformułować żadnego argumentu ale kółko wzajemnej adoracji stworzyć to owszem." I co jeszcze się dziwisz offermo? Toć jesteś zwykłą ciotą oraz frajerem, więc to normalne że ludzie grupowo zaczynają z ciebie szydzić. Tak już będzie zawsze. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001
"pietnowanie ludzkiej glupoty dziala jak narkotyk " :) potwierdzam, nawet medytowac i gleboko oddychać już dzisiaj nie bede musiala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
001 "2 Kobiety doskonałe genetycznie: Sharon Stone, i Naomi Campbell: żadna nigdy nie chciała mieć dzieci. piękno żyje dla siebie" naprawdę zwierzyły Ci się w najwiekszym zaufaniu? //////////////// w największym? - w z.a.s.r.a.n.y.m. Głosno o tym mówiły w wywiadach telewizyjnych. Obie były symbolami piękna i doskonałości erotycznej lat 90-tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzenie gatunku to sama
powalajaca wiekszosc pieknych modelek ( w odpowiednim wieku) , aktorek MA dzieci - nie chce mi sie wymieniac. Pomijajac fakt, ze piekno fizyczne predko mija. Ostatnio wg magazynu PEOPLE za najpiekniejszą kobiete swiata uznano Jennifer Lopez . Ma trójke dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to nie wiem czemu prawiki udzielają się w takich tematach dotyczących rozmnażania. To ich kompletnie nie dotyczy. Takie osoby nie znajdą nigdy kobiety, więc i dzieci nie zrobią. A od innych- NORMALNYCH ludzi niech się trzymają z daleka, bo nie życzę sobie wmawiania, że jestem wynaturzona z racji mojej niechęci do dzieci jak ich posiadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może doskonałość jakąś tam erotyczną to one miały, ale czy ogólnie były takie doskonałe to tylko ktoś kto mieszkał z nimi 24/7 może powiedzieć. Mogły wiele 'ułomności' miec, któe nigdy nie wyjdą na swiatło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001
"Głosno o tym mówiły w wywiadach telewizyjnych" a co miały mówić? ze pokpiły sprawę? "ale plytko pooddychaj, tak just in case " moze rzeczywiście sprobuję całkiem zrezygnowac z tlenu dopiero po kilku kolejnych odsłonach cyrku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×